Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    коли я цікавилася цією темою, теж дійшла до такого висновку, і навіть зустрічала думку, що не можна, якщо це невус, бо його мусять дослідити.
    добре видаляти в лікаря-онколога, я вирізала в онколікарні, це було на підборідді, тому обрала лікаря, що відповідну кваліфікацію і досвід пластичної хірургії
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    І я дозріла на видаляння родимки. Маю велику, півтора см десь, внизу живота. І, ніби, волосся з неї росте, то, кажуть, можна не хвилюватися, що переросте у злоякісну, але її наявність мене вже багато років непокоїть. Піду в онкоцентр на консультацію.
     
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І мені підкажіть в якого лікарю видаляли,будь ласка.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А в якого лікаря на Броньовій видаляли, не поділитеся?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. bora

    bora Well-Known Member

    У завідувача відділення. Вже не пригадаю прізвища. Але не маю контактів, це так на місці уточнювала і вдалось потрапити.
    Але мені здається зараз вже запізно проводити цю процедуру - потеплішало. Хіба в таких місцях, де можна ще ховати. Бо ж залишаються ранки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    наступного тижня видалятиму родимку, домовилась на Броньовій. Анастезія буде місцева. Грошей лікар сказав мати лише на лезо та шприци.
     
  8. DvOiChKa

    DvOiChKa New Member

    видаляла малій родимку на плечі в онкодиспансері, лікар Цевко тарас, по баткові не памятаю, мала дуже боялась але дуже швидко та вся процедура пройшла, видаляли родимку бо вона була в такому місці що дуже легко її було здерти, на печі де як раз всі лямки від майок її зачиплали, бувало навіть шо волосся навколо неї закручувалось і тоді ледве розкручували ту одну волосинку щоб мала не переживала, одразу забрали на гістологію, результат мали за 10 днів, тепер спокійно вдягається і не піднімає плече бо знає що вже нема чого боятися
     
  9. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

     
  10. Altera

    Altera зачарована птуха

    Скористалася і я послугами Новодерма, цілком задоволена. Правда, ніяк не брала мене анестезія, то кололи щось зо 4 рази (потім тиждень з фінгалом ходила :sad: - весь час відчувала, як воно мене пекло.
    Ранка була досить велика, десь до 5 мм, але за тиждень зажило і сліду не бачу (ще мащу кремом регенеруючим)
    А я прозріла, коли вона мені рецепт стала виписувати...лівою рукою!!!:girl_crazy:
    Лікар хірург-косметолог - шульга!:girl_impossible:
    (ну але було вже по всему:)
    Поки що претензій не маю, (другий тиждень пішов), дальше буде видно. Тішуся, шо позбулася тої мороки.
     
  11. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    потребую поради.. а спочатку беруть аналіз, а лише потім ріжуть? чи вже після видалення?
    маю велику родимку (невус) на грудях... десь 2 см в діаметрі. Вже звикла весь одяг підлаштовувати під неї((((перешивати, чи купувати такий, щою її було непомітно. жах! і ще якщо щось прозоре одягаєш, чи в купальнику (пляж, басейн) весь час запитання оточуючих. ООО!!!! На днях заходила до коліжанки-то вона на мене нагримала, чому я ще до сих пір її не забрала. Психологічно якось страшно рухати...((( от начиталась ще в неті всього.
    Буду вдячна за контакти лікаря куди піти на консультацію і хто видаляв на грудях родимки.
     
  12. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    З родимок нiколи не беруть нiякi бiопсii. Видаляють цiлою i вже потiм дослiджують.
    (нащо ж Ви так переймаєтесь з того, що аж перешиваєте одяг? це ж не якась виразка або висипка)
     
  13. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    вона мені трохи заважає, та й відповідати на дурні запитання кожного-не хочу. Якщо суконка відкрита-то на всіх щось придумала, якусь детальку)) набридло всім пояснювати, що це родимка. От задумуюсь про видалення, все ж треба піти проконсультуватись
     
  14. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    я теж так думала,що спочатку беруть якийсь аналіз,а вже потім ріжуть....а якщо вона злоякісна,то що потім роблять?
     
  15. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Зазвичай при зовнішньому огляді та/або по результатам дерматоскопії можна переконатися в тому, родимка доброякісна, але після видалення її все одно про всяк випадок досліджують. Якщо ж родимка ще до видалення здається підозрілою, то її відразу видаляють як пухлину - тобто із захопленням оточуючих тканин в глибину і в ширину. Тому так важливо, щоб перед видаленням родимку обстежив лiкар.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене є родимка на лівій руці, нижче ліктя, з якої пару волосків росте. Якось косметолог (з косметологічної лікарні біля готелю Львів) казала, що можна її забрати. Але то ше пару років тому було. Але та родимка в розмірі і формі не змінюється (читала, що якщо родимка збільшується чи якісь ще зміни, то це серйозно, а так то просто як косметично-естетично шоб було). Але я вже якось до тої родимки привикла. Пам'ятаю ще в школі, в молодших класах на фізкультурі я по тій родимці орієнтувалася в яку сторону на ліво чи на право повертатися:) там дехто не знав, а в мене була підказка на лівій руці. То якось так і видаляти її не хочеться:)
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Хто видаляв на обличчі невуси? Які наслідки?
     
  18. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    а що тут такого, що шульга?

    Я таки видалила родимку. В онкоцентрі. Не боліло, загоювалось добре. Але 5 швів було, бо родимкавелика, тому трохи потім туди ще поїздила. Шви знімали не одночасно.
     
  19. quinny

    quinny New Member

    дівчатка, підкажіть, будь ласочка, де б видалити у Львові лазером родимку? все своє життя маю на щоці огидну опуклу волохату родимку десь 7 мм діаметром, завжди прикриваю волоссям, аби її не було видно. Думала в лазерхаузі, але там пишуть, що такі процедури роблять лише в київських філіалах. Хочеться її позбутись назавжди, бажано без слідів. Може хтось останнім часом робив собі таку процедуру, поділіться, де, за скільки і чи лишились шрами. Наперед вдячна :girl_smile:
     
  20. Astorija

    Astorija New Member

    Хто видаляв родимку, розкажіть як у вас заживало і скільки часу. Я видалила,на другий день навкруг почервоніло(((у когось так було?