Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    .
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Назбиралося запитань. Скільки часу приблизно триває видалення невеликої родимки і коли можна вже додому йти з поліклініки після тої процедури? І чи болить місце видалення, скільки разів у середньому треба ходити на перев"язки, через скільки часу знімають шви? Скільки часу чекати на результати гістології? Розумію, що то все індивідуально, але хочеться знати хоч приблизно, як воно то все буде.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    як писала вище у батька ота його родимка-пляма, розміром з 2 коп,яка виявилася гемангіомою: 1. видалення тривало 7 хвилин. абсолютно безболісно. 2. додому- одразу. 3. місце видалення не турбувало ( лікар скаже, як його обробляти). Єдине, що у нього опероване місце- прям під оком було, то десь днів 5 синець був.Перших днів 3 трошки сильніший, а потім- практично непомітний.4. на перев язки не ходив узагалі ( швів було кілька, лікар дав рекомендації, що в який день з ними робити вдома). 5. Гістологія була за 8 днів. Тоді ж і шви сказали прийти зняти. Зараз минув місяць потому, у тата і сліду не залишилося
    Поки тато був на консультації, а потім вдруге- на оперуванні і чекав своєї черги, то в лікаря там колейка таких була- і діти були і дорослі. На видалення родимок витрачалося до 15 хвилин. То все- на Гашека.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Дівчатка, хто родимки видаляв, скільки часу не можна мочити місце видалення? І скільки часу заклеювати пластирем?
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    батькові лікар після операції сказав на другий день повністю зняти той пластир. І спиртом промивати місце видалення.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Monica

    Monica Member

    Рік тому забрала родимку на Броньовій, у Ковальчука Юрія Ярославовича (у певний період часу приймає в онкодиспансері, що на Єфремова). Навіть язик не повертається назвати це операцією: тривалість - 3 хв., безболісно і наскільки пам'ятаю, вже на наступний день я зняла лейкопластирь. Нічим не обробляла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Osya

    Osya Active Member

    Я недавно теж видалила родимку в онкодиспансері, що на Єфремова, тривала процедура 3 хв, безболісно, але потрібно промивати перекисю, і ще чимось з йодом, Але казали що залишиться біла плямка, ще промиваю, далі буде видно
    А хтось ще десь видаляв? щоб незамітно було?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. LoradeGray

    LoradeGray Member

    Пiдкажiть, вчора здерла невус на спинi. До кого краще звернутись, до онколога чи дерматолога? Я ранiше вже прибирала 4 невуси на Броньовiй, але забула в якого лiкаря.
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    @Юкола, а в кого ви видаляли родимку на Гашека? (можна в пп)
    @сніжна, в кого ваш батько видаляв? (не можу написати вам пп, бо скринька переповнена)
    Прізвище лікаря Бекар?
     
  10. Osya

    Osya Active Member

    Не знаю, в жіночки видаляла.
     
  11. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Лікаря звати Кобилюк чи Кобиляк Ярослав. Молодий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Повненька з коротким чорним волоссям?
     
  13. Osya

    Osya Active Member

    так, на третьому ніби поверсі
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я в цій темі вже згадувала- в Цьолка
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, підкажіть чи можна видаляти родимку під час ГВ? хтось робив таке?
     
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А після такого видалення залишається рубець?
     
  17. Osya

    Osya Active Member

    Так червона плямка
    --- дописи об"єднано, 14 Грудень 2015 ---
    Може хтось в косметології на Чорновола видаляв?
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у мого батька і сліду немає від видалення. це при тому, що місце під оком, де дуже тонка шкіра плюс старший вік, коли тканини гірше відновлюються,і площа видалення була на кілька швів. Взагалі усі новоутвори краще оперувати в онколікарні на Гашека у відділенні патології м яких тканин. Там в лікарів ці видалення щодня на поток поставлені, тому рука і око "набиті"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А де це знаходиться?І в якого лікаря видаляв ваш батько?
     
  20. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Була я там декілька років тому
    Видаляла папіломи (чи як їх там) і заодно видалили мені родимку. Вона була немала і мала трохи в об"ємі
    Заваджала мені добряче, бо була по лінії бюста (при носінні ліфу іноді відчувала, що можу її ненароком здерти)
    Після видалення ніц не заваджає, сліду немає - я задоволена.
    Єдиний і дуууже важливий ньюанс - якщо не знаєте, що це за родимка і чи можна її видаляти - проконсультуйтесь в якогось толкового лікаря.