Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Скажіть будь ласка ,а чим там видаляють?Електрокоагулятором?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Чесно, не пригадую
    Йшла мова про якийсь лазер, а як то діло називалось - без поняття.
    В них є декілька варіантів, я вибрала швидкий і трохи болісний
     
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Бо я теж папілому ним видаляла і чула,що родимки дехто видаляє так.Якщо чесно навіть не уявляю,як ним можна це зробити,хіба та родимка має бути над поверхнею шкіри,а не в рівень з нею...
     
  4. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Так і було
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Natochkaa

    Natochkaa New Member

    а шрам залиштвся?бо я також в нього видаляла,тепер маю неприємності трохи
     
  6. quinny

    quinny New Member

    Дівчатка, декілька днів тому я все-таки обдумала все і вирішила піти видаляти єдині 3 опуклі родимки на тілі: на шиї, на щоці, інша на скроні. Пішла у Новодерм на Сахарова, на прийом записалась по телефону. Приємна лікарка перевірила спеціальним апаратом мені ті родимки, сказала 2(на щоці та шиї) дуже часто травмуються, порадила їх видалити хірургічно і відправити на гістологію. А якщо все добре загоїться, прийти та видалити третю. На тому апараті роблять фото родимки і зберігають у базі, якщо ви не хочете видаляти родимки, можна просто приходити 2 рази в рік на їхнє обстеження. Лікарка повела мене в кабінет з канапою, процедура швидка - на щоці хв 15, на шиї - 5. Укол лідокаїну - єдиний болючий момент, так як обколюють разів 5 навколо родимки, далі абсолютно нічого не відчуваєш. Потім чимось припалювали, було чутно запах паленого мяса. Швів не накладали. Після процедури на місці опуклих родимок зробились такі рівномірні плоскі чорні кірочки(ніби кров засохла), але розміром з мої колишні родимки, не більше, було почервоніння навколо, але під вечір пройшло. Анестезія пройшла десь через годин 6, на ранок було відчуття, ніби розчухав укус комаря, таке легке печіння, але нічого не боліло. Також мені дали листочок про те які симптоми можуть бути нормальними, чим і як часто мазати ранки(мазі знеболювальні і регенеруюючі треба купляти в аптеці) і з номером лікарки, якщо щось піде не так. Через місяць маю прийти на повторний огляд і непевно видалю 3 родимку. Дуже затратно по грошам вийшло, чесно кажучи, добре, що не видалила 3 родимку, тоді б грошей не вистачило точно. Чеків там не дають, скажу по пам*яті: всього я заплатила близько 1050 (сюди входить консультація лікаря, огляд родимок через апарат, саме видалення 1 штуки - 230 (лазерне коштує 250), і гістологія (мені поклали зріз з 2 родимок в 1 баночку, результати будуть через тиждень) десь 250). Не мочити і не розпарювати 3 дні, через 10-14 днів кірки мають відпасти. І якщо все-таки залишиться рубець на обличчі, піду до них на шліфування
     
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Подобається Подобається x 1
  7. SvitlanaPoda

    SvitlanaPoda Member

    То так, але з іншого боку, поки вона є, ніяк не можна гарантувати, що її випадково хтось не зачепить: дитина, чоловік, сама людина. Тому багато хто і видаляє. У мене теж є, не видалила поки, але часто про це задумуюся, бо її наявність - все таки ризик сам по собі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    привіт усім) маю декілька об*ємних родимок, хочу видалити, деякі з естетичної причини, а деякі трохи заважають, інколи зачіпаю(
    куди і до якого лікаря порадите піти? орієнтовно, яка ціна усього курсу видалення за 1 родимку?
     
  9. lanika

    lanika New Member

    мабуть вирiзати можно, чи нi?
     
  10. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    я от не знаю((( а Вам видаляли такі об*ємні родимки (не плоскі)?
     
  11. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    ВІДГУКНІТЬСЯ хтось)) будь ласка

    привіт усім) маю декілька об*ємних родимок, хочу видалити, деякі з естетичної причини, а деякі трохи заважають, інколи зачіпаю(
    куди і до якого лікаря порадите піти? орієнтовно, яка ціна усього курсу видалення за 1 родимку?
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Буквально два тижні назад видалила обємну родинку в онкодиспансері. Консультації і процедура- безкоштовно. Лиш оплатила аналіз - 100 грн.
    То п'ята по рахунку, яку я видаляю, від 16 років. Звертаюсь до лікаря щоразу, як чергова родинка починає травмуватись. В інакшому випадку їх видаляти не рекомендовано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Скажіть, будь ласка, Ви у Беган Оксани видаляли, чи в когось іншого? Бо мені вона казала, що за мою родимку на шиї не віщьметься, а дасть скерування на Гашека. Я ніяк не можу відважитись її прибрати вже 3 рік, ви не боялися?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  14. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    а де саме і в кого Ви видаляли? і яким способом об*ємні Вам видаляли?
    Якщо можна в приват відпишіть, а можна і сюди.
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я видаляла родинки в хірурга-онколога за направленням дільничої. Але не раджу видаляти з естетичних причин, я так зробила (заодно) і на тому місці утворився колоїдний рубець, робила лазерне шліфування ще і то до кінця не прибрала його.
     
  16. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Видалила я сьогодні на Гашека 2 опуклі родимки, про які писала раніше. Купила набір, для тої процедури - вийшов трошки більше 200 гривень. Та за саму процедуру дала 200. А тепер сиджу і мене мучає сумління, що я мало дала лікарю((
    Хто скільки платив???
     
  17. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Підкажіть, на животі маю родимку, не випуклу, коричневу. Її от пару днів тому поцарапав кіт, я її не чіпала, вже зажила, лише якась вона світліше стала в тому місці, це царапнув. Ходила в диспансер, що на Коновальця, то дивились через ту лупу, сказала з нею все ок. Мене от цікавить, чого та половинка світліша трохи, чи то з неї колір витік, чи як?

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2016
  18. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Прийшла по пораду:у доньки (12р) є бородавка( не родимка) на нозі під коліном. Хотіла б її прибрати, бо заважає. Де і як це краще зробити,? Маю на увазі косметологічні кабінети..
     
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Підіть на Коновальця ,вони мають там спеціальний дерматоскоп,подивляться і зразу можуть видалити)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Luxury lv а до кого саме там треба йти?