Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я ходила до Боднарчук Людмили в 8 кабінет хороший спеціаліст.Була з проблемою висипання на обличчі і заодно провірила родимку на нозі.)Але якщо це бородавка,то можна піти в Лазерхауз на Личаківській,я там на стопі видаляла азотом.
     
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ще раз запитаю.
    порадьте до кого звернутися.
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мені видаляли під місцевим наркозом і потім призначали ліки, вже не пам'ятаю які, але якісь дуже"сильні". Якщо ліки сумісні з ГВ, то думаю, можна. До кого конкретно звертатися не підкажу, я видаляла не у Львові (зверталась до хірурга-онколога)
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А під ногтем хтось видаляв? Бо з'явилась крапочка, дивились під дерматоскопом, ніби гематомка, але не гарантують. Три дерматологи сказали спостерігати, а хірург налякав знімати ніготь, забирати, але ж це його спеціальність. Не знаю кого слухати, що порадите? Хірург каже що під дерматоскопом під нігтем не побачать, а на Коновальця сміються з того.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    В мене була гематома під нігтем. Ніготь ріс, гематома посувалася, а потім я її обрізала з нігтем. Почекайте трошки, будете бачити динаміку. Якщо в розмірі не буде збільшуватися і посуватиметься, то точно нічого страшного. А якщо збільшиться і поміняє форму, тоді без варіантів. І вже якщо видаляти, то не до простого хіругра.
     
  6. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А підкажіть, правда кажуть, що за місяць того руху і не видно, бо вона вже тижні 3 є, щось наче не бачу, щоб рухалась. У вас довго відростало?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Не пам"ятаю вже. Більше місяця точно відростало, а то й двох.
    Мені колись дерматолог радив прикласти до родимки кусочок файлика чи клейонки і ручкою відмалювати по контуру. За деякий час порівняти чи не збільшилася і чи не змінилася форма. Якщо ні - розслабитися. Як маєте хороший фотік - зробіть фото, потім ще і порівнюйте.
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А хто знає чи можна видаляти родинку влітку?Чи то не має значення коли?
     
  9. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Мені здається, в залежності де вона знаходиться. Я видаляла на грудях, в районі декольте. Казали, на сонце 2 тижні не виходити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    В мене вона на стегні,і там точно буде на сонці.Тим більше зараз буде важко 2 тижні не виставляти ноги на сонце в таку спеку))А залишається рубець після видалення?
     
  11. gojka

    gojka Member

    У мене було багато родимок. Здерла одну. І пішла її виводити до дерматолога Абрагамовичуса. Приватна клініка "Надія Чистотіл", що на маковоя 1. Він виводить родимки якоюсь специфічною маззю на основі чистотілу. Я вивела декілька родимок. В тому числі на обличчі. Не залишилось жодного шраму. Я б дуже рекомендувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Дуже цікаво,як то після чистотілу і ніякого сліду не залишається?)В мене знайома бородавку видаляла на руці чистотілом аптечним,то зробила собі рану,яка довго загоювалась.Я в видалення родинок вірю хіба лазером.
     
  13. EineKleine

    EineKleine Well-Known Member

    я би не ризикнула чистотілом...так само як і лазером)) в мене паранойя. все видалене має бути відправлене на гістологію!
    я вже вище десь писала, що видаляла в новодермі. методом електрокоагуляції, то такий електроножичок, грубо кажучи. зразу буде велика коричнева пляма, бо припікають марганцівкою. потім та кірочка відвалюється і все. кожну родимку при вашому бажанні відправляють на гістологію, це недешево в них, але мені спокій дорожчий!:girl_crazy:
    за шрами це певно індивідуально, але в мене не лишилось і сліду ніде (видаляла на шиї, плечах..) видалила штук 10. малих і великих...папілом всяких і родимок.
     
  14. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, будь ласка: хтось видаляв родимку на стопі (між пальцями)? Не болячи було ходити деякий час після процедури?
     
  15. MisPolly

    MisPolly Active Member

    В мене - ні, спочатку трохи помітний слід був, але за кілька місяців повністю зник.
     
  16. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Дівчата, а хтось видаляв пласку родимку (таку, що була в один рівень зі шкірою)? Якщо так, то яким методом?
     
  17. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Дівчата, мама задерла родимку, довго кровила, ледве зупинили кровотечу. Була в хірурга, казали видаляти. Порадьте куда і до кого звернутись!
    чи то можна в дерматологічній клініці то робити?
     
  18. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    а я здерла повністю манюньку родимку, така десь як макове зерно.
    Дуже переживаю щодо цього.
    Порадьте що робити і чи робити щось взагалі.
    Цікаво почути ваші думки щодо цього.
     
  19. Monada

    Monada Active Member

    Наднях удаляла 2 родимки.Були на внутрішній поверхні стегна.Забирала на Гашика .Нічого не боліло.Дискомфорту ніякого.Вони мене не турбували , алк були в такому місці , що могли пошкодитися Тому і пішла забрала.І вам раджу.Не зволікайте тим більше , як кровило.Сходіть , принаймі , на консультацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Хтось видаляв родимку в Бондарчук Людмили Ігорівни?