Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. Ecstasy

    Ecstasy New Member

    Добрий день! Маю потребу видалити на стегні новоутворення, схоже на жировик (в діаметрі орієнтовно 7-8 мм). Дали телефон лікаря з відділення патології м'ягких тканин Ференца Андрія Зіновійовича (на Гашека). Не бере слухавку. Хто вже робив схожі маніпуляції на Гашека - підкажіть чи можна приїхати без направлення? Скерують до чергового лікаря?
     
  2. Monada

    Monada Active Member

    Я робила в Киячика , удаляла ліпому.Без направлення.Зранку прийдіть у відділення , запитайте потрібного лікаря і він вас прийме.Однозначно зразу не буде видаляти.Він огляне і скаже коли прийти.Я оформлялася в стаціонар. Зранку зробили , а в обід поїхала додому.Потім поиїжджала на перев'язки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. FernFlower

    FernFlower New Member

    Також видаляла кілька великих родимок у Кіячика. Дуже хороший лікар і як професіонал, і як людина. Ранки загоїлися швидко, лікар протягом трьох тижнів після операції сам все перев'язував і моніторив стан. За півроку шрами ще помітні, але вже не кидаються в очі. Не бійтеся операції. Головне, щоб її робив спеціаліст у цій сфері, а не косметолог.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. nurosaka

    nurosaka New Member

    Видаляла у Леодерм на сихові. Дуже хороша лікарка, ставлення як до людини.

    Перед тим збиралася в онколікарні видаляти - кілька днів підряд приходила і йшла, бо хоч мені і призначали годину, як і 10ом іншим, але лікар мав бігти на операцію чи на збори. Я чекала на 3ій день кілька годин, моя черга майже підійшла, нарешті, як лікар повернувся з операції і почав у випадковому порядку кликати людей. Але мені нічого не розповіли як то має виглядати, що будуть робити, толком навіть не подивилися на мої родимки. Я плюнула коли знайшла немалий список приватних медзакладів.

    Леодерм - найдешевший, перевіряла. Перевірили родимки спершу спеціальним препаратом, потім я записалася на видалення. Заохочували задавати питання. Ярина, здається, лікарку звали. Вона працювала у шкірдиспансері, але казала, що пішла звідти , бо нема можливості проф розвитку (люблю таких спеціалістів, що розвиватися хочуть).

    Серйозно, краще заплатити тих кілька сотень і бути спокійними за своє здоров'я і купу часу зекономити, ніж крім хвилювання за здоров'я і час витрачений на очікування, тобі ще й нахамити можуть.
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Потрібна термінова консультація.
    Чоловік десь вночі здер родимку, навіть не відчув, як це сталося, побачив зранку по плямах крові на футболці.
    Звернувся на Єфремова (лікаря йому порадили в нас в поліклініці), там лікарка оглянула і сказала, що рекомендує негайно видаляти цю пошкоджену і поруч ще судинну (судинна досить велика за розміром).
    Фактично на завтра на ранок домовились оперувати.
    Також лікарка сказала, що відправить обидві видалені родимки на цитологічне дослідження (або що ми можемо самостійно здати матеріал на таке дослідження, куди вважаємо за потрібне).

    Питання:
    1. Не призначила ніяких аналізів (не знаю, умовно, уявімо, що в чоловіка вірус якийсь хапнувся пару днів тому і ще не проявився шмарклями-кашлями, чи можна робити таку маніпуляцію?)
    2. Лікарка сказала поснідати перед операцією. Перед наркозом (місцевим) можна їсти?
    3. Довіритися лікарці з тим дослідженням родимок після видалення, чи порадите самим кудись (куди?) віддати?

    Заздалегідь вдячна за відповіді.
     
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Kroshka Enot , я на Гашека видаляла. Аналізи здавала якісь, але вони оформляють в лікарню ( хоч я перебувала там 2-3 год). Можливо для того їм було потрібно. Їсти ніби можна було, але я переживала і майже не їла. Родимку лікарі забрали і я просто за якийсь час прийшла по аналіз ( вони здається навіть передзвонили, коли прийшли результати).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Їсти можна. Жодного алярму нема. За три дні і навіть тижні нічого з тієї родимки не розвинеться, навіть якби мало (а це зовсім не факт).
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2019 ---
    Маніпуляція малоінвазивна і нестрашна абсолютно і малоболюча.
    Але бігти перевести не треба. Якщо маєте можливість спокійно проконсультуйтесь щодо тих родимок.
    На гістологію я не вірю що вони дають рутинні родимки. Вони кажуть, що як «щось» виявлять, то дадуть знати, а як ні, то ні. Хіба вимагати в них результат аналізу (навіть негативний). Але не знаю чи десь ще роблять.

    Це настільки малоінвазивна операція, що соплі на неї не вплинуть. Але загалом тіло не любить коли його колять голками і електрокоагуляцією палять, тому організм може розстроітись якимись соплями.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я недавно прочитала, що якщо така родинка не кровить, а просто собі зажила як ранка, то навіть не потрібно оперувати, хіба вона заважає.
    В мене була точно така ж ситуація і мене також з поліклініки відправили до хірурга-онколога, я все зробила як мені казали, оперували в той же день.
    Але тепер я б лазером видаляла, бо у мене утворився великий келоїдний рубець на видному місці
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Kroshka Enot, а як буде видаляти? хірургічно?
    Не кожну родимку лазером видаляють, ну принаймні так було. Тобто я не знаю чи так по бажанню пацієнта можна вибирати?
     
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я ходила в новодерм на лазерне шліфування того рубця, то тоді мені казали, що можна було лазером видаляти. Звичайно, після консультації, мабуть все індивідуально
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Vesnyanka @Orman @svoybox
    Дякую, дівчата, за коментарі.
    Трохи заспокоїлась.
    Бо мій чоловік би вже галь-паль і скоро-скоро би то все зробив (я взагалі дивуюся, як він то за день все не провернув, а домовився на завтра).
    При цьому він мені не може дати відповідь на питання
    Ні прізвища лікаря назвати не може ("така старша жіночка, 3 поверх, 10 кабінет" :girl_crazy:).


    :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    Тепер залишається тільки якось сьогодні ввечері знайти підхід, щоб впросити ще з кимось проконсультуватися, хоча б стосовно методу видалення.

    Бо з того, що тут в темці встигла (поки що) прочитати, то власне травмовані родинки краще забрати. Вона в нього була досить велика (діаметр пів см точно, а може й більша), і на спині на такому місці, що я дивуюся, як він її дотепер не здер.

    А що скажете про судинні родимки? Такі, ніби кров"ю заповнені?

    Ця ж лікарка каже судинну теж видаляти вже, можна сказати, за компанію, бо якщо вона в такому місці, що постійно треться об одяг, то якщо здереш, то буде сильна кровотеча.

    В чоловіка є і інші (в т.ч. немаленькі) родимки, то ті сказала не рухати, поки не турбують (в плані зміни розміру-форми-кольору чи якихось відчуттів типу свербіння тощо).
     
  12. FernFlower

    FernFlower New Member

    @Kroshka Enot, коли я видаляла невус на Гашека, то лікар просив здати перед тим аналізи (здається, печінкові проби, загальний аналіз крові та зробити кардіограму). Наркоз був місцевий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Це напевне такі як гімангіома. Це теж напевно залежить від ризиків травмування.
    На Гашека може в когось проконсультуєтеся?
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    може, знаєте, до кого там можна з таким питанням підійти?
    Але Єфремова 59 - то є поліклінічне відділення обласного онкодиспансера - то вроді ж відділення того ж Гашека?
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    :girl_nea:, я не знаю нікого, але тут дівчата писали, в кого саме видаляли, то може вони когось порадять
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Monada

    Monada Active Member

    Я видаляла на Гашека.Лікар Киячик.5 поверх відділення Патологія м'яких тканин.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    видаляла гемангіому. на Коновальця. лікар Фрайт. без аналізів. тоді ще в них консультував професор зі Штатів. вони двоє глянули. наш лякав трохи. американський дядько глянув і сказав - гемангіома. видалили в той же день -10хв і готово. місцеве знеболення, не болить зовсім. загоїлося швидко. залишився круглий слід.
    на аналіз занесла сама. за 3 дні дали результат.
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А куди носили на аналіз?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Я видаляла 2шт на шиї, тому що бувало коли волосся поправляла то зачіпала їх. Видаляла на Гашека - у відділенні паталогій голови та шиї, якось так, точно не пригадую назву. Вам треба у інше відділення. Було це так. Я прийшла до лікаря на консультацію, пояснила все. Він глянув, погодився, що їх краще видалити. Ми домовились на який день мені прийти та що з собою мати. Ніяких аналізів взагалі мені не казали здавати. Я прийшла, їх видалили за хвилин 20, наклали шви. Сказали, що робити і як доглядати за швами та коли прийти знімати шви, тоді ж вже мать бути готові аналізи гістології. Я прийшла, мені зняли шви, лікар дав рекомендацію чим мазати аби шви були мінімальні та дали папірчик з результатами гістології. Не шкодую, все ок. Щодо аналізів то невідомо як там його робили і чи робили взагалі, але я довірилась та вірю, що все було чесно))))
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Скажіть, а антибіотик для зовнішнього застосування (у формі порошку), щоб присипати місце, де ранка після видалення родимок - це нормальне призначення?