Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Дійсно, вона ще в декреті. Але то я напутала, я колись вже ходила туди на консультацію до молоденької лікарки, а координати її згубила, то й подумала, що то Довгопалюк. Тепер знайшлися мої записи, і то виявилась не моя :) я до Бондарчук Людмили Ігорівни записалась.
     
  2. Oksia

    Oksia New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Дівчатка, підкажіть як потрапити на консультацію до Могиляка Остапа Івановича. Він приймає лише малих діток? Моєму синові 19 і йому пропонують в онкодиспансері видалити підозрілу родимку.Хочу проконсультуватись у Могиляка.Але, кажуть, що може не прийняти з таким "дитятком".Дякую
     
  3. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я колись видаляла родимку в Персона Люкс, від цієї процедури залишився малесенький слід. Зараз надумала розпрощатись ще з двома "монстрами" і от не можу вирішити, куда краще звернутись - в клініку чи в ту саму Персону. Порадьте будь ласка...:girl_flirt:
     
  4. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    У мене знайома видаляла в Могиляка родимки, а їй за 30. Попала звиклим методом, відсиділа чергу під кабінетом.
     
  5. CoffeeFairy

    CoffeeFairy New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    І я маю таку страшненьку родимку під пашкою - опуклу, ніби складається з безлічі манюсіньких, і волосся з неї росте. Все життя з нею мучаюся - голити треба все дуже обережно, аби не зачепити. Правда вона в мене спадкова, у мами теж така була. Взимку ходила на дерматоскопію в Леодерм, що на проспекті Червоної калини, лікарка сказала не чіпати її, бо вона "добра", нормально працює, дихає і все таке... Але от менше як місяць тому робили мені дещо іншу операцію в онколікарні, і вже на операційному столі хірург побачив те моє чудо, хотів видаляти -але я не далася =) Просто ми з ним родимку не обговорювали, і якось у напівсонному стані не хотілося таке рішення приймати. А тепер от постоійно про неї думаю, може варто було прибрати, ще й до того всього, останнім часом вона мені спокою не дає - весь час об щось треться. Дуже боюся видаляти, бо знайома моєї тітки в Німеччині, після видалення померла, правда видаляли їй ту що вже почала перероджуватися. Може хтось підкаже, чи можна таку процедуру в Леодермі зробити, чи ліпше десь в лікарню типу онкологічної йти?
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Напишу ще сюди, може хтось з таким стикався.

    Народилась моя Соломійка з досить великою родимою плямою на шийці. Темно-коричневого кольору. Наскільки я розумію це невус. Однозначно треба консультуватись в спеціалістів.
    Наразі цікавить наступне. Чи хтось стикався з такою проблемою? До кого звертались? Видаляли чи спостерігали?
    Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію, бо паніка мене долає. Можна в пп.

    І ще приєднуюсь до запитання
    Дитинка ще зовсім манюня, тому вистоювати в черзі зовсім не маю можливості.
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Пупсику, Павлусь народився з плямкою на спині. Казали до року спостерігати за нею. Зараз від неї немає і сліду.
    я народилась з такою ж плямкою. Мені одразу ж видалили її рідким азотом. Досі маю шрам на тому місці.
    Цікаво, що і в мене, і в малого на тому самому місці...
     
  8. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Якщо на ній росте волосся то вона добра але вона не потрібна.Я вже кілька видалила, на шиї мала таку красу що зачіпалась за все, натиралась, кровила... Видалила і маю спокій, потім ще кілька видалила.
     
  9. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    у моєї доці , на стопі від народження є червона плямка, не велика, їй зараз не заважає бо ще не ходить має 3 місяці, педіатр дивилась і казала що нічого страшного, не потрібно нікуди звертатись, але воно мене турбує бо почне ходити а то стопа і невідомо як буде, можливо порадити до когось звернутись із спеціалістів у цій галузі
     
  10. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    В мене була родимка на плечі, ніколи над нею не задумувалась, але коли моя дитина вкусила мене в неї і зубками здер половину, було багато крові. я 3 дні ходила з тим, поки вона не стала гноїти. тоді пішла в онкополіклініку десь в районі коновальця. Там мені електроножем її вирізали і випалили. Потім 2 тиждні чекала на результат аналізу, все Слава Богу добре, зажило і забула, тільки плямка від неї трішки залишилась. ( прізвища лікарки не памятаю)
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Навесні видаляла величеньку родимку під пахвою (діаметр десь 9 мм) в онколікарні на Гашека. Вона мені дуже заважала і морально, і фізично. Голитися важко, з неї росла волосинка, літом натирали майки. Одного дня їхала мимо Гашека і вирішиа зайти. В прийомному покої мені покликали хірурга з паталогії тканин, глянув, казав, що виглядає на доброякісну, але варто видалити, бо дійсно можна зачепити. За тиждень я вже лежала на операційному столі. Видаляли скальпелем, потім електрокоагуляцією припекли нерви. Була місцева анастезія. Через тиждень прийшли аналази. Все добре. За 2 год після операції я вже була за кермом. Кожних 2-3 дні на перев'язку, через 14 дів зняли шви. Зараз маю майже непомітний шрам десь 3см. Він якраз співпадає з прироньою складкою шкіри. Дуже задоволена, що видалили і зробила це в онкоцентрі. Хірург відносно молодий (років 30-35), уважний, грошей не вимагам. Після зняття швів я йому віддячила, бо насправді дуже гарне ставлення. Після того тримали зв'язок, порекомендував онкола, коли на то була потреба. Цієї зими планую видалити ще одну маленьку. Якщо комусь треба буде контакти - пишіть в ПП.
     
  12. CoffeeFairy

    CoffeeFairy New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    А де видаляли, скажіть будь ласка? Бо я вже майже наважилася, - якось моя родимка почала поболювати... =(
     
  13. klen

    klen Well-Known Member

    видалення родимок, бородавок

    Хтось видаляв родимки? Де у Львовi то роблять? Наскiльки складна прроцедура?
     
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

  15. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Питала, відповіді нажаль не отримала. Чи видаляв хтось родиму пляму в дитини? Цікавить власне хірургічний метод. Де, як, в кого? Насільки складна операція? Буду вдячна за будь-яку інформацію
     
  16. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    видаляла на Коновальця
    було щось типу такого

    казали що це хірургічний метод. болів тільки укол)
    заклеїли пластирем, на наступний день сказали пластир зняти і більше не клеїти. 2 дні треба було змастити фукорцином. заплатила 100 грн, але так зрозуміла що то неофіційно. направили зробити біопсію в лабораторію (біля меду). біопсія 153 грн. результат через 2 дні. якщо видаляти одразу кілька родимок, то вроді за біопсію треба платити лише раз.
    зараз поки заживає. лікарка дуже приємна (Боднарук або Боднарчук Людмила)
    Пообіцяла що не залишиться ні сліду. не можна здиратите місце де загоюється
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    процедура триває 10 хв
     
  18. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Дякую за вiдповiдь. Спершу треба пройти якесь обстеження консультацiю?
    Можете дати у пп телефон до кого звернутися?
     
  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    так, обовязково спочатку потрібно прийти на прийом. вона оглядає і вже потім записує на конкретну годину. в неї весь день розписаний так що треба прийти вчасно.
     
  20. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    ви просто прийшли в приймальню кож-вену на Коновальця і записались на консультацію? Чи попередньо мали контакти?