Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    так, просто прийшла в реєстратуру і сказала що хочу видалити родимку. мене направили з номерком. але там вроді тільки до тієї лікарки направляють.
     
  2. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    І я маю дилему з родимкою, колись вже давно на грудях одну трішки підірвала, тепер зауважила, що вона покрилась кірочкою - пішла до онкодерматолога - там подивилися через ту лупу, казала, що родинка доброякісна, спокійна, але вона рекомендує видалити, бо вона на грудях (орган, який продукує гормони). Тиждень я мучилась, поначитувалась ужасів і пішла до дерматолога на Коновальця - там сказали майже те саме, що якщо я ще планую діток - то видалити і забути - і ще назвала мені, що то диспластичний невус. Тепер я переживаю ще більше, вичитала, що той вид невусів досить часто перероджується. І шо делать - видаляти поки він здоровий і не мучитись - боюсь страшенно. Підкажіть де ви видаляли, якось хорошого хірурга, будь ласка.
     
  3. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    моя сестра минулого тижня видаляла в Залізничній лікарні лазером.казала просто трохи пече за 10 хв видалили 3 шт і має спокій.
     
  4. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Розкажу трошки я, так як недавно сама видаляла невус. Спочатку пішла я на Єфремова і, доречі, зовсім не з невусом, а по іншому питанню і до мамолога, а коли лікар побачив мою родинку на спині, то сказав що це перше на що я на даний момент маю звернути увагу.
    Направлення виписав в онкоклініку на Гашека. Проте конкретно якогось лікаря чомусь не рекомендував, хоч я і цікавилась. Потім пішли пошуки хірурга з хорошою репутацією до кого можна звернутись. Рекомендували мені двох - Йолича Михайла Михайловича та Ференца Андрія Зіновійовича.
    Попала я до Ференца, перше враження від лікаря дуже позитивне, надзвичайно приємний у спілкуванні, правда щоб щось знати потрібно поставити кокретні запитання і тоді він дуже чітко дасть відповідь на все що тебе цікавить.
    Дальше приблизно за тиждень він мені назначив операцію. Оперував під місцевим наркозом приблизно півгодини, шов накладав косметичний. Додому відпустив буквально через дві чи три години після операції. Прооперований невус відправили на гістологію, через 10 днів вже були її результати. Потім три рази на тиждень їздила на перев"язки, через 14 днів зняли шви.
    Скажу що зібратись з силами піти було набагато складніше, ніж пережити саме видалення!
     
  5. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    то точно, я вже себе за 2 тижні так накрутила, що схудла від нервів. Більше не читаю інфу в інтернеті, бо стільки всього написано, що якщо не фільтрувати , то тєжко..
    дякую, за інформацію, певно наважусь і видалю, бо постійно на нього дивитися і хвилюватися, то не варіант. Ви попередньо записувалися на прийом?
     
  6. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Ви два тижні, а я, мабуть, років 7 збиралась видалити ту родимку (
    Можу Вам скинути телефон в пп. Там жива черга, на огляд зазвичай каже приходити в середу так як середа в них неопераційний день.
     
  7. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Щось читала я і певне перечиталася)) То куди краще звернутися щодо консультації стосовно родимки? В лікарню на Коновальця, чи Гашека. Де є хороший лікар..я страшенно боюся всяких "страшних" лікарів, які люблять залякувати. А я от наважилася таки піти на консультацію..
     
  8. ISS

    ISS New Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Мені потрібно видалити родинки хірургічним шляхом, вони у мене великі (це думка кількох лікарів), Порадьте будь-ласка хорошого лікаря на Гашека та приблизно скільки коштує така операція
    Дякую
     
  9. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Дівчата! У мене вже декілька днів якісь дивні відчуття в родимці на спині, на вигляд вона нормальна - маленького розміру, світло-коричнева, але якось болить, пощипує, часом навіть пече. В неті начиталась, що це може бути першопричина меланоми!!! Я в паніці! Куди потрібно звернутись на огляд? Може хтось дати контакти толкового лікаря?
     
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Дівчата, вчора стикнулась вперше з пошкодженням папіломи (якщо я правильно її назвала). Вона у мене виступає над шкірою, нижче мочки вуха, тому підбираючи волося, я нігтем зачіпила папілому чи родимку біля основи. Були ми на природі, я уваги не придала, трошки запекло, але я думала, що то прищик недалеко був. Прийшла додому і побачила на тому місці, де кріпиться вона до шкіри - засохлу кров. Не відірвала, а трошки поранила біля основи.
    У нас папіломи сімейне. Мама і бабуся мають. Бабуся видаляла, припікали у Львові, здається. Тепер чистотілом з аптеки припікає. Я такі маніпуляції боюсь проводити, тому не знаю де поїхати з тим.
    Страшно, вчора заснути не могла, вранці легше, але все-одно думки є. Тепер на свої нігті зла і на привичку забирати волосся руками, бо через те і пошкодила. Інтернет навіть дуже не читаю, бо там самі страшилки.
    Буду дуже вдячна за пораду.
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не переживайте завчасно))) В мого чоловіка були таких декілька, він їх постійно зачіпав і вони кровили, а в коліжанки була така велика, що дуже проглядалась через одяг, то я возила його і коліжанку в диспансер на Коновальця. Вони видаляли папіломи, не знаю, як правильно називається, чи то ніж такий, я не бачила, бо була в коридорі. 5 хв. і вони обоє вийшли. Лікар їх оглянула і сказала, що можна спокійно вирізати то, щоб не турбувало. Вона на вигляд бачить, чи то просте, чи треба на аналіз відправляти. Якось так.
    Прізвища лікарки не пам'ятаю, років 30-35, світла, другий чи третій поверх двері направо і прямо. Думаю в реєстратурі знають до кого направити ;)
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я там видаляла, ножем це роблять під місцевим наркозом - мала біля грудей, чуть вище, на декольте. Мені теж разом з чоловіком видаляли десь 5 років тому - все ок, але що я тоді пережила...думки що буду вмирати мене не покидали поки воно гоїлося)). Вже забулося. Теж постійно її зачіпала, вона була така велика, випукла, з нерівними краями, як зачіпала, то теж кровила, особливо як купалася могла губкою задерти - неприємно, бррр. Раджу видаляти, але то ніц страшного, якщо тільки кров засохла, а з родимкою ніц не відбувається.
    Не лякаю Вас, але маминої подруги малому в перукарні зачепили при стрижці родимку, то в нього вона на наступний день дуже напухла і вфд приймав хімію...Чим то все закінчилося і чи вже закінчилося - не знаю.
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    До речі, подружці зробили цю процедуру без наркозу, вона його не сприймає, казала, що майже не відчула болю, так дуже швидко, наче, щось вжалило, а потім трішки попекло)
     
  14. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    В мене була на руці дась 7-9 см від пахви, під час вагітності трохи виросла, а після то періодично поколювала, після того як я її зачіпила кілька разів в душі. Поїхала в онколікарню на вул.Гашека, лікар вирізав під місцевим наркозом за 10 хв. Потім їздила ще на перев'язку тиждень, бо дитина розковиряла мені шов. Зробили гістологію. Маю ще одну на спині, в районі лопаток, то її не видаляю, бо не турбує і не зачіпаю руками.
     
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Дівчата, дуже дякую всім за поради і заспокоєння моєї панік`йорської натури:) Вчора приймала душ, до родимки не лізла, але вода видно змила засохлу кров, але трошки червоненьке залишилось, на пару міліметрів. Кров не текла, видно просто заструплюється... Не турбує нічого. Я вже під лупою розглядала її. І не знаю, що робити. Напевне треба вибратися до лікаря? Думаю, може то не треба її поки що видаляти...
     
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    У мене в мами було щось подібне. Також вона помітила, що з її родимки почало щось виступати, десь пошкодила її, мабудь. Так одразу до лікаря, той глянув, каже, видалим, вона вам не потрібна. Видалив, відправив на експертизу, наскільки я знаю, то майже у всіх таких випадках відправляють на експертизу такі видалення. І все. Затягнулося те місце і все добре)) ТТТ)))
     
  17. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    preciosa, якщо матимете можливість то обовязково сходіть до лікаря (в онкодискансер на Єфремова) для інформації та для заспокоєння душі. Вам там скажуть що, як і до чого. Там без потреби нічого не видаляють.
     
  18. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Жаль, що у нас в Самборі, здається, не займаються таким... Хіба може я не знаю... Але все-таки треба буде поїхати до Львова... Бо я реально вже боюся, щоб її більше не зачепити чи то нігтем, чи щіткою для волосся.
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Я би вам радила якщо робити видалення, то лазером. По-перше, дуже естетично, по-друге не так боляче як електрокоагулятором
     
  20. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Мені влітку видаляли чи то родимка, чи папілома, коротше вісулька маленька... Все життя вона була за вухом в волоссі, то зачеплю, то підірву, а тут так підірвала що вона надулась, запалення лімфовузла за вухом, голова боліла страшенно. Чоловік відвів мене до хірурга в онколікарні і той за 5 хвилин, разом з підготовкою, видалив, припік, помазав зеленкою і все.
    Не знаю чо раніше було то не зробити