Хто знає хорошу онкологічну клініку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 25 Червень 2009.

  1. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    на вихідних дивилась передачу про цю клініку http://bogomoletsclinic.com.ua/?view=arc&div=menu кажуть у них найновіші технологіїї, якраз по діагностиці. спеціалізація дерматологія.
     
  2. LADYinblue

    LADYinblue New Member

    Відповідь: Мені робили там подібну операцію 4 грудня 2009, я сама не львівська, тому

    Дякую, мене, правда, вже прооперували 25 числа. Дійсно про гроші там мова ніби не йде, тому подякували вже після операції. Дали 1000 грн (порадила там пацієнти, казала, шо так всі платять). Опреував теж старший приємний лікар (називати не буду, оскільки написала ціну). В лікарні не лежала взагалі, через півтори години поїхала додому. Дали сильне знеболююче, тому почувала себе нормально.

    Як у вас шрам заживав? Дуже помітний?
     
  3. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Будь ласка, підкажіть хорошого лікаря-онколога.. Дідусю поставили рак сечового міхура, хочуть везти на Броньову, а ми там не знаємо жодного лікаря, пошуки серед знайомих теж поки не дали результату.. Напишіть сюди, або в пп. Буду дуже вдячна.
     
  4. Nasha

    Nasha New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    З власного досвіду, можу сказати, що в Києві в інституті онкології ставлення набагато краще та й фінансовий аспект там менший. При потребі в той же день можна зробити томографію (переплата 100 грн.), а так запис на 2-3 дні вперед. Працюють вони там 3 8 години до 15, але треба бути раніше, бо необхідно зробити карточку в реєстратурі, а там черги - ця послуга до 50 грн.

    Проте й у нас у Львові є гарні спеціалісти:
    Гематологи (це ті лікарі, що стосуються крові, лімфатичної системи):
    Виговська Ярослава Іллівна - 5 лікарня
    Кароль Юрій Степанович - 5 лікарня.

    перш за все не треба падати духом і не запускайте своє здоров'я.
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    і мені порадьте, напевне поїдемо на Броньову, але не знаю до кого з лікарів йти...
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Можу її дуже не радити. Недбала. Вона близькій мені людині прошльопала пухлину при тому, що молода працівниця навідміну відразу на неї звернула увагу. Її щастя, що наслідки змогли прооперувати інші лікарі і прикрили її недогляд.
     
  7. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    На Броньовій - лікар Маруняк (чоловік) (можу трохи помилитися в звучанні). в 2008 році родич звернувся в районну лікарню з підозрою на жовтуху (пожовк весь). Лікар-хірург поставив діагноз механічна жовтяниця і відправив на Броньову. п. Маруняк зробив операцію і сказав, що нічого страшного нема. Але я такий добренький, поможу вам оформити інвалідність. А шо? Оформите собі пенсію і ще якісь там пільги будуть. Я такий добренький, все зроблю як треба, все напишу, але ви не лякайтеся, я напишу в діагнозі рак (по памяті 3-степеня), ну бо так треба для справи. Але там все нормально. І відправив додому. Людина цілий рік їздила до нього на контроль (не безплатно) і кожного на скарги що є біль, що спина ниє і т.д. знаходилася нова причина: о в вас нирки віддають - погрійтеся,то в вас хребет - зробіть масажі іт.д.(Цього ж категорично не можна робити). О, а ви з села? ТО привезіть мені молока, бо я дуже люблю...Через рік родичу стало дуже зле - зробили УЗД, а там пухлина головки підшлункової розміром 4,5*5,5 см!
    Звернулися до хірурга Шаварова в ЛОКЛ (Некрасова). Сказав, що операції не підлягає. От якби ви звернулися хоча б рік тому.. Дякуючи п. Маруняку час було втрачено. Людина померла. 38 років...
     
  8. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Я таки добре помилилася :girl_blush2:- прізвище лікаря МАТУСЯК. (Вибачайте)
     
  9. svoboda

    svoboda Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Зверталась з онкологією мами на Броньову, в операції було відмовлено, далі поїхали в Київ, де взялись прооперувати. Рекомендую клініку Шалімова (Борщагівка) хірургічне відділення (трохи інший профіль, але також беруться допомогти) лікар Тодуров Іван Михайлович, проф, заслужений лікар України, дуже багатьом допоміг, хворі моляться на нього. Моїй мамі допомогти вже не зміг, грошей не взяв. В лікарню, думаю, попасти непросто, але зручно тим, що при оформленні оплачуєш певну(тоді було 350 грн) суму офіційно і забезпечують всім необхідним.
     
  10. vlaoldi

    vlaoldi New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Дівчата, допоможіть будь-ласка порадою. Моїй мамі назначили операцію на Броньовій на шлунок. Попався лікар Матусяк. Прочитала відгуки про нього, стало старшно. Підкажіть, будь-ласка, хорошого лікаря.
     
  11. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Зубарев Генадій Петрович(хірург) на Броньовій
     
  12. Erika

    Erika New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    З анестезіологів можу порадити Лабу, вона ніколи не здере шалені гроші. Взагалі, відділення анестезіології на дуже високому рівні в лікарні, там всі лікарі висококваліфіковані, за пацієнтами догляд хороший. Медсестри у відділенні теж відпрацьовують на всі 100.
     
  13. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Клініка *Леодерм* пр.Червоної Калини 29
     
  14. Ingochka

    Ingochka New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Дівчатка, потрыбны відгуки про Рожанківську працює на Броньовiй відповідає за пушки. Буду вдячна.
     
  15. rysja

    rysja Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    підкажіть будь ласка, чи хтось приймав протираковий препарат УКРАЇН, відгуки дуже неоднозначні. Чи це справді заробляння грошей на людях, які втратили надію і готові віддати любі гроші, щоб врятувати своїх рідних, чи справді дієвий. Ніде не знайшла відгуків людей, що пройшли курс лікування. Може хтось стикався з цим, буду вдячна за будь яку інформацію.
    Моїй бабусі видалили нирку минулого року, а тепер виявили метастази в двох легенях, призначили хімію і відправили додому. Про оперування ніхто нічого не каже, були на броньовій і в Тернополі в онкодиспансері. Тому тепер не знаємо, що робити. Можливо хтось знає якісь народні методи в боротьбі з цієї хворобою. Наперед дякую
     
  16. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Подивіться отут, з батьком не встигли скористатись цим, але маю кілька дуже позитивних відгуків.
     
  17. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Дійсно хороша онко-клініка є в Донецьку. Знайомий возить туди свою маму. Каже, що результативно. Тут він вже все промоніторив.
     
  18. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Дівчата, може хтось чув про лікаря Богуцького з онкодиспансеру? Нам порадили, але ми вже встигли сходити за порадою до одного "світила" в пульмонологічному центрі, від ставлення якого і "вироку" прямо в обличчя (ще до остаточного обстеження) вже три дні не можемо оговтатися...
     
  19. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    дівчата, порадьте лікаря-гематолога, будь ласка
    буду вдячна за будь-яку інформацію про львівських і взагалі українських лікарів
     
  20. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Порекомендуйте, де краще робити операцію на видалення пухлини товстого кишечника: в медінституті чи в онкологічному? В мого дідуся така проблема і не знаємо де краще. Є хороші відгуки від знайомих за медінститут, але направлення маєм в онкологію і колоноскопію і біопсію робили сьогодні там.