Хто знає хорошу онкологічну клініку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 25 Червень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    мого дідуся три роки тому оперували в медінституті ( пухлина теж кишкова була). Справді добре зробили. На жаль, нещодавно дідуся не стало. Але йому було вже за 80 і після операції в меді вн отримав ще три роки повноцінного життя ( зліг лише за місяць перед відходом).
     
  2. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

     
  3. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    може трохи офф, але не знаю, куди писати.
    підкажіть, де можна знайти доглядальницю для онкологічної хворої? що треба для того, аби потрапити у львівський госпіс - хто цим займається, тощо?
    дякую
     
  4. Autolady

    Autolady New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Дівчата, долучусь і я до вашого обговорення. Правда, я хочу розказати про препарат Україн.Думаю, тут буде доречно, хтось питав про нього.
    Про нього надзвичайно суперечливі відгуки. З нашого досвіду скажу, що маму в певний момент він витягнув з дуже критичного стану: у неї був метастазований шлунок,вона не могла їсти і навіть зігнутись шнурки зав*язати, так її боліло. Ми приїхали у Відень, там нас познайомили із Новіцьким - розробником препарату і з лікарем, який Україн мамі колов (він казав, що він себе ним вилікував від раку підшлункової). Кололи його по 3-4, а іноді 2 ампули щодня, поєднуючи з лазерною терапією (вони вважають, що лазер підсилює дію Україну) той лазер вводили в вену на певний час. І мамі вже за 3-4 дні стало значно легше, вона покололась в такому режимі 6 днів, а потім повернулась в Італію, там в неї взяли кров і .... показники ракових клітин знизились з 2500 до 150 (здається), короче - суттєво, що лікарі навіть не очікували. Навіть лікарка - онколог була в шоці. Але потім цей результат більше не повторювався. Ми дзвонили до Новіцького, питали, що робити далі, бо Україн перестав діяти, а той Новіцький звихнутий мужик, він маразматик, який не хоче навіть близько чути , що його лік не помагає, находить тисячу причин, чому нема результату . Мама закупила того Україну на багато тисяч євро потім не могла пережити , що так багато накупила. Вона його продовжуэ ще й зараз час-від часу колоти, але результату ми такого вже не маєм. Може то відбулось звикання - не знаю. Одним словом, ми вважаєм, що він їй поміг , але не на довго.
    У нас залишився ще препарат, дійсний до 2014 року. Якщо хтось дійсно прийме самостіне рішення ним лікуватись, можете до нас звернутись, ми віддамо його в півціни. Новіцький казав, що в Україні масово його підробляють. Наголошу ще раз : звертайтесь тільки ті, хто дійсно ПРИЙМЕ САМОСТІЙНЕ рішення ним пробувати лікуватись. Я не хочу просто спихнути людям препарат, мама його доколитть і так, але якщо комусь він дійсно треба, щоб попробувати, то ми віддамо його значно дешевше, ніж самі заплатили.
     
  5. Socorno

    Socorno New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Може комусь пригодиться на Броньовій в онкологічній лікарні є лікар Цьолко лікар вже старший ( бо ще там вроді син є тільки .) хороший так принаймі подруга казала вона там працювала і він також її оперував
     
  6. Autolady

    Autolady New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    А ще стосовно лікаря-хірурга Матусяка на Броньовій: я в нього оперувала бородавку. Виросла на лиці під час вагітності, то мушу сказати, що вирізав він її неакуратно, залишив часточки. А ще він під час операції сам себе лохом обзивав, що мені - як людині,яка вперше його бачить, було дико.
     
  7. Kishka

    Kishka New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Не знаю, чи актуально? В онкологічному є своя методика лікування раку. Вони спочатку роблять хіміотерапію та опромінення, стежать за змінами в пухлині, а потім операцію (так було в моєї мами), а в медінституті зразу запропонували операцію. Не знаю, що краще. Моя мама вибрала онкологічну лікарню. І ще важливо, при операції на кишечнику постарайтесь знайти такого лікаря, який би не виводив кишку на зовні, а зразу її зшив (вони шиють якимось спеціальним інструментом), бо в першому випадку потрібно буде дві операції і дуже багато незручностей. Лікаря не можу порадити, бо мама лежала в онкології по місцю проживання (Тернополі)
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Перечитала тему, всього кілька відгуків про лікарів з Броньової... Може, хтось ще щось додасть...
     
  9. ZoriankaS

    ZoriankaS New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Доброго дня! На днях виявили пухлину на нирці у свекрухи.Всі у розпачі.Порадили нам звернутися до Зубарєва Г.П. а також до Гавриш Ірини у медінст.Що можете сказати про них???дякую

    ---------- Додано в 20:14 ---------- Попередній допис був написаний в 20:11 ----------

    Підскажіть,будь ласка, скільки кожтує така оперція??? (по видаленню пухлини на нирці)
     
  10. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    2,5 роки тому мамі пухлину нирки, сечовода і міхура оперував лікар-уролог Івашко на Топольній, в урології. Лікар - Людина з великої букви. Сум не називав, відмовлявся навіть про це говорити, буквально в передостанній день занесли йому конверт з 400 доларами, то витягнув сотню (не дивлячись, скільки там) і сказав занести завідувачу, який асистував при операції.
    мамі видалили ліву нирку, сечовід і частину міхура, гістологія показала рак 2ї стадії. Цитата Івашка: "через півроку не було б кого оперувати".
    цієї весни мамі виявили метастаз у легені, з певних міркувань вона відмовилася від операції, на що лікар з Броньової Йолич Михайло Михайлович сказав: "я Вас розумію". У хіміях і променевій зараз мамі відмовили (раніше не рекомендували). Вона лікувалася альтернативно - препаратом АСД (про нього купа інфи у неті). Зараз пішли страшенні болі, 3 тижні тому поїхали (важко сказано - мама кричить від болю, коли сидить) на Броньову, вердикт: пухлина вперлася у пучок нервів на плеврі, звідси болі, за операцію ніхто не береться - там не оперують... "не думайте, що це буде швидко і легко"... Лікар Йолич страшенно посприяв у вирішенні питань призначення знеболювальних, у тому числі наркотиків (бюрократична тяганина непідйомна у ситуації, коли догляд і вирішення паперових питань виконує одна людина). Чого не скажеш про поліклініку - самі палки в колеса, але про це напишу в темі "чорний список", коли матиму час і наснагу.
    питання на Броньовій: " а що Ви робили, що Ваша пухлина так повільно росте?" про АСД ми не сказали. Але по тому мама, яка просить смерті, покинула той АСД, бо він у її випадку подовжує муки, сповільнюючи ріст пухлини. То регрес, погіршення спостерігаю сильні після відміни того АСД. не розцініть за рекламу, але щось у ньому є.
    живемо з цілодобовими стогонами й криками - повністю біль не знімають навіть легкі наркотики, на які йде 200 грн. денно. маю надію на морфін, який матимемо з понеділка безкоштовно, сподіваюся.
    тому обстежуйте інтенсивно і приймайте рішення швидко, дай Вам, Боже, позбутися тієї зарази.
     
  11. Kom

    Kom Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Я теж чула, що уролог Івашко дуже кваліфікований уролог. Мій знайомий в нього лікувався...
     
  12. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Хотіла б почути відгуки за Машалигу М.С. з відділу хіміотерапіі на Гашека (Броньовій)
     
  13. smv

    smv New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Доброго дня! В мого тата рак простати він приймає КАСОДЕКС. Нам потрібно ще дві шт. А там в аптеці де ми купуємо зараз акція , якщо купити 2шт то третю дають безкоштовно.
    Можливо комусь треба це лікарство, ми б поділили суму двох на три ,просто нам треба лише два, а так виходить значно дешевше.
     
  14. Laja

    Laja New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Можливо хтось робив, чи хтось із знайомих аналіз: спадковий ген раку молочної залози BRCA-1 і BRCA-2 ? Можливо не саме грудей, а якийсь інший. Але хотілося б знати хоть якісь відгуки.
     
  15. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    На Броньовій хірург пропонував такий вид аналізу, то напевно краще звернутись туди.
     
  16. Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Допоможіть знайти хорошого онколога моій сестрі! Спочатку сказали,що сильна диспазія,а виявилось"Рак шийки матки 3 ст. з проростанням в ендометрій. Зробили операцію все вирізали,пройшла 1 курс хіміі і 20 курсів променевоі терапіі.Через два місяці почалися болі.Знову вилізло!Пролиби праву нирку"пункційна нефростома",біля ниркі,щось є кажуть ,що пухлина.Були і в Києві,теж нічого толком не можуть сказати.Зараз лікується в Рівному ,але толку ніякого.Порадьте будь-ласка куди нам звернутись і докого!!!!!!!
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Їдьте до ЛЬвова в онколікарню на Гашека - йдете в приймальне відділення і там Вас відправлять до лікаря. З собою треба мати паспорт, код, аналізи від лікарів . І, звісно, віру. І цьому онкоцентрі дуже хороші лікарі...
     
  18. Sweetmam

    Sweetmam New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    привіт, порадьте куда краще звернутися- у людини пухлина мозку, 33 роки , треба спасати життя, у нього 2-є малих дітей..... Може хтось шось знає, то напишіть
     
  19. kavun

    kavun New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    привит.хто що знаэ про мамолог Голдун Ярослав Богдаович.оперуе на гашека напишить будь-ласка
     
  20. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан