Хто знає хорошу онкологічну клініку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 25 Червень 2009.

  1. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    У мами виявили якийсь новоутвір (пухлину) на печінці. УЗД робили в поліклініці в області і лікар порадила поїхати кудись на нормальне обстеження, бо аппарат там такий собі (та і спеціаліст я так зрозуміла також). Підкажіть, будь ласка, яке потрібно робити обстеження, щоб визначити, що це таке і чи це онкологія? Це потрібен хороший УЗД-ист, що спеціалізується по цьому, чи якісь аналізи? Порадьте, куди звернутись. Бажано у Львові.
     
  2. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Зробіть КТ черевної порожнини, все буде видно в подробицях. На Некрасова хороший Спіральний комп'ютерний томограф.
     
  3. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    mamasha везіть маму до Львова і йдіть в онколікарню (Гашека,2а)там вона пройде і повторне УЗД, і якщо буде потреба зроблять біопсію , щоб встановити який це новоутвір і як далі його лікувати.
     
  4. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    То якось потрібно записуватись попередньо? І що це на Некрасова? Це Хірургія Меду?


    Може порадите когось, до кого там звернутись з цим питанням?

    Дуже дякую за швидкі відповіді!
     
  5. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Так, там попередній запис, черги як такої немає, бо обстеження триває пару хвилин - поки сканують. Потім видають На плівці фото уражених ділянок, диск, та заключення на папірці. Подобається тим що досить докладно, і на Гашека такого апарату немає. І взагалі на Гашека дуже цинічне відношення "як попало".
    На Некрасова в медінституті, це приватний кабінет. Пошукайте їх в Гуглі, вони мають свій сайт, там докладніше знайдете. Ось тут http://www.kt.lviv.ua/
     
  6. yulop

    yulop New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Я б порадила звернутись в інститут нейрохірургії ім. ак. Ромоданова Знаю людей, які з цим самим діагнозом там лікувались, зараз все ок, просто періодично звертаються на контрольний огляд. Умови там не дуже, а от лікарі - супер
     
  7. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    дівчата , підкажіть будь - ласка, в сестри чоловіка виявили пухлину в легенях , робили томографію , підкажіть куди і до кого тепер краще звернутись. Вони хочуть їхати на Гашека до завідуючого , але не знають як його звати і взагалі шо він собою являє
     
  8. Stepan

    Stepan New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Підкажіть будь-ласка хто лікувався або має як позитивні так і негативні відгуки про лікаря Машалига М.С з онколікарні на Гашека.
     
  9. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Однозначно не раджу, але, якщо мова про маммологію, то іншого вибору немає. Він єдиний хто хоч щось може підказати. Якщо захоче звісно.
    Решта не варта уваги взагалі.
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Про Вашого не знаю, але можу порадити Голдуна - оперував маму. До операції моя тітка-медик, яка на той момент працювала в Києві, дізнавалась про нього, то всі дуже радили.
     
  11. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    приєднуюсь, маю його телефон, якщо потрібно буде
     
  12. Kom

    Kom Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    А Савран? Мою співробітницю оперував, ніби була задоволена.
     
  13. Stepan

    Stepan New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Можливо в когось ще є відгуки як позитивні так і негативні про Машалига М.С та Голдуна .
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Голдун та Іванців- наразі найкращі онкологи-мамологи у цьому Центрі.
     
  15. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Не плутайте хірургію з хіміотерапією. Це два різних відділення. Мене питали за Машалигу - він хіміотерапевт. А хірургічне відділення це інше. Там я нікого не знаю.
     
  16. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Треба питати в відділенні, можливо. Або у того ж Іванціва. Нас Іванців відвів сам до лікаря, якому довіряв.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    теж не була би категоричною, бо погоджуюся, що
    теж вартий уваги. Ще мушу сказати, що він проводить дуже акуратні операції ( що особливо важливо для , наприклад, молодих жінок)- шви лишаються практично непомітними; легко відновлюються м язеві функції ( це відомо тим, у кого оперативні втручання робилися у тій частині залоз, які максимально наближені до підпахової зони і пов язані із м язами рук- передпліччя і т.п.) .
     
  18. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    Ще раз наголошую! Я говорю за відділ хіміотерапії!
    А Ви говорите за зав. відділенням патології молочної залози! Будьте уважніші.
    У відділі хім.терапії завідуючий Шпарик. Це два різних відділення.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    ага. Власне Голдун, Іванців- це відділення патології молочної залози ну і безпосередньо оперуючі хірірги
     
  20. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає хорошу онкологічну клініку?

    У цьому ж відділенні мене оперував колись Цьолко Р.М. - дуже хороший лікар, та вже, на жаль, покійний. Та, чула, що і його син теж добре оперує.