Хто знає хорошу онкологічну клініку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 25 Червень 2009.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. Wawe

Wawe New Member

Привіт! Батькові поставити діагноз рак легень 3б стадії. Зараз проходимо обстеження на Гашека, займається нами Лікар Гриньків Т.М. Може хтось уже лікувався в нього або знає якусь інформацію про нього? Сказали, шо випадок не операбельний. Хочу ще звернутися до інших спеціалістів. Можливо підкежете когось? Бо найгірше втрачати час.

• Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Olga Letsdance

Olga Letsdance Active Member

Вітаю! Можливо, хтось має телефон в кабінет УЗД, або лікаря УЗД на Гашека, в новому корпусі ( в реєстратурі не дають).

3. labisqwee

labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

Якщо хтось має добрі контакти чи відгуки стосовно лікування онкології грудей у Львові, буду дуже вдячна за кожну пораду. Про те, до кого варто звертатися з приводу оперування, де робити дослідження, які орієнтовні кошти, які прогнози після лікування. Дякую.

4. NataliiaP

NataliiaP New Member

--- дописи об"єднано, 26 Серпень 2017 ---
    Доброго дня,
    Ми їдемо на консультацію до Яреми Р.
    Буль ласка поділіться своїм досвідом спілкування з ним, моя пошта Paholchuk@gmail.com

Дякую і здоров'я всім нам

5. Irysochka

Irysochka Well-Known Member

Йолич Михайло Михайлович - порадили звернутися до нього з родимкою на груді.
    Прошу сказати чи хтось у нього лікувався і чи маєте до нього контакти?
    Дякую

6. Promesse

Promesse New Member

Можливо хтось може щось сказати про лікаря Богуцького з Броньової. Потрапили до нього по направленню з пухлиною в легені. Хотілося би почути якісь відгуки.

7. ckorpionsha

ckorpionsha Well-Known Member

Погане чи добре чули?

Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk