Худнемо разом за системою -60 (3)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 14 Липень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (2)

    Люблю форумівки, на ранок завжди мінус... цього разу -800гр :connie_pull-pigtail
    Таки мусимо ще організувати, якусь спільну поїздку :)
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    12 днів триває мій марафончик.
    На жаль, кришталево чистим мій експеримент назвати не можна, однак від грубих порушень я таки утримуюся.
    І моя вага мене радує.
    Поясніть мені таку штуку - вчора перед вечерею я зважилася. На вагах цифра була навіть менша, ніж вранці натщесерце (було спекотно, сало розплавилося на сонці :girl_crazy:)
    Моя вечеря - 2 невеликі апельсини, крім них до кінця дня було 200 мл зеленого чаю.
    Перед сном ваги показали на кіло більше (апельсинів там було грам 300-350).
    Ну думаю, приплили.
    Але сьогодні вранці з того кіла ушло 900 г, і в сукупності ранкова вага менша на 200 г від вчорашньої ранкової.
    Роз"ясніть мені причини - звідки взялося кіло після вечері, якщо я з"їла і випила максимум 0,5 кг, і в туалет ходила (пардоньтє:girl_blush2:)
    Куди ділося кіло за ніч, якщо я важилася перед самим сном. (Чоловік казав, що він ніпрічьом :girl_crazy:).
    Доходжу до того, що мені тре розібратися з цими процесами, інакше я як сліпе кошеня, виконую рекомендації, а розуміння самого процесу не маю.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    води не пили?
    --- дописи об"єднано, 3 Червень 2015 ---
    вода так може сходити
    важились без одягу? Якщо в одязі - то в однім і тім же?
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Нєа, тільки зелений чай. 200 мл.
    Ввечері в піжамі, вранці - без одягу. Скільки та піжамка :girl_blush2: може затягнути?
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    залежно яка. Маєте кухонну вагу?
    я колись зважила одяг, в якому важилась в жіночій консультації восени. Джинси для вагітних, светр, теплі колготи і кросівки. було щось1.7 кг!
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Маю. Не з чашею; таку по формі, як підлогова електронна, тільки кухонну. Як зважити на ній атласні шортики і маєчку?
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    мені навіть нема що тут писати...минулий тиждень було оголошено "без солодкого", але свята дались взнаки.....у неділю шашлики і всяке різне....понеділок ДН з тортиком і еклерами на вечерю...ех...зі вчора знову в системі.
     
  8. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    їжте до 12, точно можна і будь які
    --- дописи об"єднано, 3 Червень 2015 ---
    нічого, у всіх бувають такі зриви, головне що ви опять в системі
     
  9. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Ви виглядаэте просто супер, де ті зайві кг на вас я не знаю:girl_smile:, худюча, красива і завжди усміхнена :girl_dance:
    Я повертаюся в сім`ю, набрала кг, а треба було ще до набраних скинути 4 кг, не знаю, розпустилася, і мене понесло, а так важко зупинитися:girl_cray: Одним словом я знову з вами:girl_smile: Надіюся, що я сильна, все зможу як і рік тому, і моїх 52 кг не забаряться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ох, ох, хто б казав! :girl_spruce_up: то Ви не ходите, а літаєте.
    але при такій тендітній комплекції навіть 1 кг набраний може морально "парити", тож, як то кажуть в нашому селі, wellcome back
    однозначно :girl_yes:
    --- дописи об"єднано, 3 Червень 2015 ---
    в мисочці :) берете мисочку, важите, обнуляєте, кладете одяг в мисочку, важите, готово
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    тре засікти момент, щоб мужа не було в хаті. Він і так періодично став так дивно на мене дивитися.:girl_haha: "В глазах застил нємой вапрос..." (с)
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    13 день добігає кінця.
    Я тут. І я не жру.:dance3:
    А коли дуже хочеться, я згадую @cjomcjomka, і йду "рісуватись" в темі. :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    червона як рак від сорому за дрібні порушення і з задертим до стелі носом від гордості, що її згадують, цьоця Юльця починає новий системний день :)
    в мене нова "дисциплінувалка", не зовсім харчова
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    і толку з того.
    Нині +200 г. :cry::cry:
    Грішу на вечерю.
    Видко таки не можна мені вечеряти салатом.
    А чим ж іще вечеряти, коли немає м"яса/риби?
    Чур, суху гречку не пропонувати, мені вечеря має бути не тільки поживна, але й смачна, щоб не тягнуло зашліфуватися :drinks: чимсь.
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    я собі от вже починаю думати...в липні на пару тижнів поїдемо до бабусі, якраз будуть і вишні і агрус і смородина і порічки і барбарис і малина домашня вже буде рання ..як то я не буду того всього їсти? до 12 години мені мало, буде хотітись того завжди, бо ж росте на очах...
    а свіжий білий хліб з варенням і холодне молоко в спеку... ой, не знаю...
     
  16. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Не знаю, як Ви, але я вирішила, що ягоди буду дозволяти собі і після 12. От, наприклад, зараз полуниця появилася, а її сезон так швидко проходить. Якщо я буду себе в ній дуже обмежувати, то так і не наїмся її вдосталь:girl_smile: Тому думаю, що деколи можна собі дозволити:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ви зі своїми нанокілограмами можете на той час перейти на режим підтримки ваги
    і хай у бабусі в гостях найбільшими спокусами будуть ягоди :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    так, зараз можна солодке замінити всілякими ягодами. І корисно і смачно безмежно. А як кавунчики підуть.....
     
  19. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Фрукти і ягоди можна в сезон поїсти і до 16.00)))
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Вчора дуже плідно потренувалася в залі.
    Коли повзла (буквально:hang1:) додому, купила собі 1,5 л пляшку негазованої води, бо здавалося, готова випити цілий океан.
    До 24:00 я її всю втиснула.
    Про набряки якось не думалося, до вихОдка бігала регулярно.
    Нині вранці вага показала -400 г від учора, при тому, що повечеряла знову салатом, який позавчора мені дав плюс.
    Мораль сєй басні: дівки, не нехтуйте споживанням простої води :morning1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  21. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    і тренуванням в залі)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
Статус теми:
Закрита.