Худнемо разом за системою -60 (3)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 14 Липень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (2)

    Люблю форумівки, на ранок завжди мінус... цього разу -800гр :connie_pull-pigtail
    Таки мусимо ще організувати, якусь спільну поїздку :)
     
  2. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Вчора трохи порушила повечерявши курочкою о 21-ій. Але старалась не перейматися тим - зїла, то зїла. І, о, щастя - на ранок -600:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мені, канєшно, дуже встидно, але все ж прийшла повідомити, що мій марафон "21 день без порушень системи" безславно завершився на 17 дні. :girl_blush2:
    При чому порушила я свідомо. Я безмежно хотіла того кухлика холодного живого пива, а ще й вчорашня спека..., в ще й роса на тому кухлику від перепаду температур... :girl_in_love:
    І вживала я цей божественний напій :drinks: в прикуску з копченим сулугуні о 22 годині.
    Нині на вазі просто шальоний плюс, ввечері ще мене чекає ресторан, але я сі не дуже журю, бо навіть мій 16-денний марафон виявився результативним - і вага зменшилась, і звичка виробилась.
    Так шо всі люди, як люди. А я як сігда. :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    У мене нарешті після качель вага пішла трішки вниз чОму тішуся:girl_dance: на вагах бачу нову цифру - 52 кг.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    влітку це найбільша моя спокуса. Все буде гут
    два-три кроки вперед і один назад - це нормально. Головне - щоб не навпаки
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    не всі:girl_blush2::girl_cool:
    шашликували вчора до 23 год, а потім ще коньяк з чеколядою підло мене перестріли:facepalm:
    не важусь цей тиждень, але берусь за розум, обіцяю
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    народ, по ходу, "як люди" - це якраз ми, а Сильвія в нас тепер трохи не як люди :) надто чемна :) :) :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    нє, я вже який день тріскаю зранку морожено :girl_crazy:, не можу відмовитись...
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    еммм, а чого мали б відмовлятись? чи Ви на відмові від солодкого?
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    я так собі планувала, шо так, але не виходить, трималась тиждень з трудом, не можу я...
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну то і не мусите. 52 кг! Яка ж Ви умнічка
     
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А від якої ваги ви почали худнути?)
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    я? з 65 наїджених )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я після своєї відмови від солодкого взагалі не бачу сенсу в цій відмові... Хіба якщо переходити на правильне харчування... А так вага від помірної кількості солодощів зранку - не росте, тому хрумаю як захочеться:girl_smile:.
    А я щось не люблю пива, вірніше відчуття під час пиття- супер, а от після - голова скажено болить:girl_sad:. То я на тараньці відриваюся... деколи і після 18 год.:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в мене після пляшкового також на наступний день похмілля.
    А в місті, звідки я родом, є пивзавод, на якому варять живе пиво. ВОно продається у пляшках з совдепівським дизайном, або на розлив, і має строк дії, здається 7 або 14 днів (але розливне уже на 3-4 день гіркне).
    Тому того пива за межі області практично не возять - не рентабельно, воно не постоїть пів-року-рік.
    Після нього в мене нічого не болить, ну і смак в нього не до порівняння.
    Тому і не втрималась вчора - бо воно було свіжесеньке, а до наступних вихідних (коли в мене була б можливість його покуштувати у системний час), воно би вже згіркло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    От і я тиждень була без цукру. На диво, легко мені було, навіть не тягнуло на солодке. Але вага не зрушила з місця зовсім(( А я так надіялася, що трохи швидше піде процес(( Тішу себе тим, що трохи організм обмежила в шкідливостях:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    О, то у вас гарный результат) Я тоже хочу кіл 7 скинути, але поки тяжко дається. Стараюся їсти правильно, але бувають зриви((((
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Тако, вчора чемно системилася після недільного пивка. Тренування, негазована вода.. - всьо, як книжка пише.
    Результат мене потішив - пішло все, що прийшло завдяки пивку, і ще 100 г з собою забрало. :bye2:
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  19. hannatal

    hannatal Member

     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я така чемна, і так класно почуваюсь.
    вирішила пару днів не важитись, а потім раз - і суперприз :)
    відчуття легкості, пробіжки набагато приємніші, вигляд у купальнику тішить

    *************

    Продовження
     
    Останнє редагування модератором: 25 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.