Худнемо разом за системою -60 (3)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 14 Липень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (2)

    Люблю форумівки, на ранок завжди мінус... цього разу -800гр :connie_pull-pigtail
    Таки мусимо ще організувати, якусь спільну поїздку :)
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    хтось має запись того вебінару? закиньте на якийсь файлообмінник, будь ласка)
     
  3. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Вебінар 26.06.2014
    Слухайте на здоров"я :)
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Я мусіла швидше втікати, бо забула, що сина треба було везти до лікарки.

    А от щодо фінансової сторони, то таки справді. За два місяці роботи - ЗАДОРОГО!!!
     
  5. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    то фактично 21 день роботи, а далі підтримка, а то дєло таке- відносне :)
    Короче, ми нормальні економні панянки, самі ся справимо :)
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Повечеряла не дуже файно, бо з’їла 6 штук пельменів, але все ж було до 6-ї. Хоч це радує.

    Ось це одне непогане відео від Міріманової, більше про психологію
    https://www.youtube.com/watch?v=FUt6oYTKf0c
     
  7. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Цього тижня вага мене не тішить. В понеділок як було плюс 100гр, так і тримається. Сподіваюсь, що об'єми втішать бвльше :)
     
  8. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Дівчатка, а на обід можна трошки фети покришити до салатки та помідорків?

    і ще, чи можна отакі хлібці хрумкати, коли і до чого?:girl_in_dreams: http://hlib.ua/snekova-hrupa/khlibtsi-khrustki
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    можна

    у мене зранку вага плюсану кількасот грам, але я знаю чого і то не моя вина)))

    пора обідати, а не хочеться особливо, бо перед 12 випила горня кави солодкої. а пообідати треба щоб на вечерю не обжертись і не зірватись після 18:00.
    Може то ще зарано так казати, але помічаю що кількість їжі, яку я споживаю стала меншою, ну і купа роботи не дозволяє шастати по кухні))) а це тішить не тільки дотриманням дієти, але і збільшенням ЗП)))
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Я поснідала морозивом Тірамісу і черешнями. Зараз попиваю чайок.
     
  11. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Про хлібці є в таблиці. Такі не можна. Мають бути ржані хлібці. Катя радить такі [​IMG]
    Вони є в супермаркетах. Я в Сільпо завжди купляю.
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    як вони Вам?я колись купувала трохи інакші, то потім таке відчуття було що наїлася вати)) Ніби і голодна, а шлунок розперло...
     
  13. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Я колись теж такі купила))) Ці смачні, можна їсти. :)
    А ще маю такі: [​IMG]
    Ті взагалі смачнючі :)
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Обідала рибкою і баклажановими рулетиками з корейською морквою. Може і не 100% системно, бо було там трошки майонезу, але головне для мене що без хліба. На вечерю буде зупка з бурячків. Тільки бурячків, як москалі кажуть - свєкольнік. :girl_cool:
     
  15. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Трошки майонезу до 14:00 можна ;) Вийшло навіть системно:)

    В мене на обід були дві курячі гомілки смажених на грилі та помідорки, редиски та салата.
    На вечерю були рулетики з салати та творогу, трохи кефіру і зубчика часнику та декілька редисок. Моїм улюбленим варіантом були фрукти та молочка. Ніколи не думала, що може бути щось смачніше, а виявляється, що може.
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    То супер!

    Доречі, після перегляду кількох відео Міріманової вчора у мене з’явився знову азарт до похудіння, ну не тільки, а назагал - займатись собою.
     
  17. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    На цьому Міріманова власне акцентує постійно увагу. Це правильна мотивація. В мене за стільки часу з системою мабуть перше усвідомлення цієї мотивації прийшло. Не основне скільки кг чи грам зійшло за тиждень, а основне те, що я дбаю про себе, щодня приділяю собі час і найважливіше змінююсь у кращу сторону. :)
     
  18. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Нарешті дійшла я до аптеки, купила мумійо.
    А ще скажіть чи його треба змивати? Бо я щось не уявляю якщо воно смердить, то як його на собі носити.
    І ще, хтось його приймає внутрішньо чи краще того робити не потрібно?
    І трохи позвітуюсь: обідала по системі( напевне)- гречка, помідорка, кусочок сиру і сарделька. Сьогодні була без вечері, бо пізно додому прийшла, а вчора вечеряла в мон- півс стейком на грилі.
     
  19. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Його не треба змивати. Якщо змивати, то для чого наносити? Смердить воно терпимо. Має специфічний запах, але з часом звикається і взагалі воно швидко вивітрюється.
    Взагалі воно призначено для внутрішнього використання. Але Міріманова говорить лише про зовнішнє використання. Можете і пити, але то до системи вже відношення не буде мати.
     
  20. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Дівчата в мене такий гарний мінус на вазі!!! От що означає вам пожалітися :) І ще одна наша дописувачка щиро мені побажала мінус на ранок)) Дякую, Оксаночко і всім-всім системщицям ;)
     
  21. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    І я хвалитись буду. У мене на вазі також гарна цифра, надіюсь будуть і ще кращі. От що означає послухати мудру людину і також щиро прийняти побажання на ранок. Дуже рада за нас, можливо і ще хтось похвалиться:D? Дякую тобі, Іринко!
     
Статус теми:
Закрита.