Худнемо разом за системою -60 (3)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 14 Липень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (2)

    Люблю форумівки, на ранок завжди мінус... цього разу -800гр :connie_pull-pigtail
    Таки мусимо ще організувати, якусь спільну поїздку :)
     
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    i у мене теж стабільні мінуси:girl_tender:
    Йдемо сьогодні в гості, трохи мене то турбує, бо коли системнічаю довго, то автоматично не їм недозволеного, а на початках легше збитись з курсу. Побажайте мені сили волі, а я вам-мінусів.:girl_wink:
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    я вже відписалась в відповідній темі, але ще тут пофастаюсь)) За тиждень на системі -2,200. Об*єми не міряла.
    Бажаю всім дівчаткам "системних" вихідних і гарних мінусів!!!
     
  4. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Молодчинка! Вітаю! ;) Я звітуватимусь завтра :)

    ---------- Додано в 14:29 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

    Обід сьогодні: тушені овочі (кабачок, капуста, баклажан, цвітна капуста, помідор, цибулька і морква) і котлета печена у мультиварці (фарш курячо-свинний, яйце, цибулька, сіль, перець) + 1 малосольний огірок і 3шт редиски :)
    Думаю над вечерею....)
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Вітаю!
    А в мене стоїть як вкопана, аби їй грець. Я така зла, що просто недоповірення. Вчора ввечір була така голодна, що на всіх кидалась, чого давно вже не було. Нині зранку зважилась, і тільки ще тільше розстроїлась.
     
  6. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Марусю, спокій і тільки спокій. Добре проаналізуйте все, що їли. Спробуйте змінити варіант вечері.
    І основне, позитивно думайте ;)
     
  7. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Головне не розчаровуйтесь, ще все прийде. Налаштовуйтесь лише на позитивний результат.

    А я думаю творожну запіканку в мультиварці запекти. А з лимоном кисла, вирішила добавити кураги, а в списку можна чорнослив. Що скажете? Не вартує кидати курагу, бо я чорнослив не люблю і не маю, а сама запіканка буде без цукру ніяка.
     
  8. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Або чорнослив, або вже без нічого. Курагу не можна на вечерю.
     
  9. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Ото я втішилась, дякую. Я так і знала, але мала трішечки надії що можна. Ну що ж буде без...

    До речі обідали сирним супчиком. Я думала що чоловік розкритикує вщент, а йому навіть сподобався:p. Лише я куряче філе порізала кубиками і виймати не хотіла з каструлі, то сир пристав до м'яска. Вийшли типу фрикадельки в сирові. І мій суп взагалі по кольору не схожий як в переписі, але головне смачний.
     
  10. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Робила сирно-кабачкову запіканку в пароварці, але то було на обід, то давала яйце, чи воно б трималось без яйця як на вечерю?
     
  11. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Хотіла запитати, може дурне питання, але мені суттєво. Чи на системі -60 дорого сидіти? Ну власне про витрати на продуктовий кошик мається на увазі..Бо в загальному я б не проти приєднатись, але власне фінансово..дивлюсь, дівчатка тут і сир постійно, і риба ,і сухофрукти і т.д. То може так здається. Хотіла тому поцікавитись. Дякую.
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    я купую ті ж продукти що й раніше. єдине що собі окремо готую то куряче м*ясо, бо мої переважно свинину їдять.
    сир, сухофрукти то вже кому як смакує.я сухофруктів не вживаю. тільки компот з сушки варю. але навіть якби хотіла, то по системі того багато не можна.
    фрукти по сезону, але знову ж таки треба дивитись що і коли можна вживати.
    я б не сказала що система є дорога. тут суть не в продуктах, а в їх поєднанні і часі споживання.
     
  13. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Як каже Міріманова - сидіти треба все життя. Насправді основні принципи входять у звичку і ви вже не зможете їсти, як раніше. І не в грошах тут справа, а в часі. Бо їсти можна все.

    А щодо вартості продуктів то я б не сказала, що викуповую щось не таке, як завжди. Може почала більше готувати бо чоловіку і сину одне, а собі по системі трохи інше. Але і домашні по трохи їдять мої страви і нічого. Чоловік навіть дивується, що можна все їсти і худнути. Причому їсти, а не виживати днями на гречці чи рисі, для прикладу.
    Єдине на що збільшуються витрати то це мумійо і кава. Пачка з 60 таблеток десь 23грн. Вистачає на місяць, або й більше, як хто використовує. Каву я не купляла бо маю запаси. Коли не коли, а хтось зайде з кавою. А ми не особливо кавомани, тому й лежить.
    А от те, що треба збільшити час на себе то це так. Але ж це в задоволення ;)
    Приєднуйтесь. Хоча б спробуйте і побачите, що не все так страшно :)
     
  14. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Прийшла хвалитись: вчора на гостині я була ідеально чемною, за винятком десерту (їла полуницю, щоб не дуже кидалось в очі, що не їм торт):girl_angel::yes:
    На ранок маю мінус 300г
     
  15. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Молодчинка! ;)
    А торт додому дали, на сніданок?
     
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

     
  17. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Я вже відзвітувалася у нашій темі. Рухаюсь далі :)
    Доречі, порада Міріманової ділити те, що хочеш скинути на шість дуже класно діє. Я раніше якось скептично відносилась до цієї методики, а тепер розумію, що так справді легше йти до мети ;)
    Ще потрібно ввести пораду з "добрим ранком принцеса!" :)
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    я також читала в неї що важко в першу чергу психологічно поставити собі ціль: скинути 30 кг. Набагато легше і ефективніше буде: скинути 5 кг, потім ще 5 і т.д.
    я вчора повечеряла сиром і щось воно мені не пішло... Зараз буду готувати кабачкову запіканку, але без помідорів))
     
  19. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Я запланувала на обід запечену картопельку і салат (огірки, помідори)
     
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    картоплю можна на обід? я чомусь собі вирішила що її можна тільки на сніданок))
    Дівчата, у вас на вихідні теж графік збивається? Я нині прокинулась пізно, відповідно, і сніданок був десь в 11:30, а тепер вже би пасувало обідати, а не хочу. Ну і, ясно, вечеря теж незрозуміло коли має бути, бо без обіду до 18:00 не протягну, а якщо повечеряю раніше є ризик зірватись перед сном...
    Для мене система зараз як ходіння по мінному полю))) Шаг вправо, шаг влево--расстрел))
     
  21. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Можна :) Дивіться список. Не можна її поєднувати з м'ясом і рибою, а з овочами будь ласка.
    Доречі, дуже смачна була з мультиварки.
    В мене вже виробився інстинкт о 7:30 відкриваю очі. Далі туалет, зважування і сніданок. Сьогодні все пройшла і завалилась знову спати. :)

    Через місяць чи два навіть не будете підглядати у список дозволеного ;) Все з часом :)
     
    Останнє редагування: 29 Червень 2014
Статус теми:
Закрита.