Худнемо разом за системою -60 (3)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 14 Липень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (2)

    Люблю форумівки, на ранок завжди мінус... цього разу -800гр :connie_pull-pigtail
    Таки мусимо ще організувати, якусь спільну поїздку :)
     
  2. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Окрім гречки часто варю рис. З мультиварки він дуже смачний.
    В мене Редмонд мультиварка, там є режим варки рису.
     
  3. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Звітуємось про результати схуднення за системою -60!

    Мій обід сьогодні "я его слепила из того что было"

    Рис пропарений з диким перемішаний з морквою; овочі тушені; огірочок; помідор; декілька кусочків вареної ковбаси (її можна на обід :)).
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2014
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    привіт, красуні!
    як вам погодка? я не дуже люблю спеку. але тішуся, бо в такі періоди апетит зникає)) навіть солодкого не хочеться.
    купила сьогодні рис нешліфований. добре зробила?
    з ним можна плов приготувати? маю кусок свинини нежирної (лопатка), то треба то якось поєднати.
    маю питання щодо готових страв: налисники з сиром на обід можна? чи краще не ризикувати? так само суші цікавлять. на обід я так подивилась більш-менш може бути, а на вечерю? Хіба робити суто овочеві, але без авокадо (буде варіант крупи+овочі).
     
  5. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Я теж не люблю спеку. Ходиш вся мокра і причмелена.:girl_nea:
    Аналогічно бачу в тому єдиний плюс:girl_smile:
    Саме те, що треба за системою. Хоча мені більше пропарений смакує і його теж, на щастя, можна.
    Можна. Будете мати на обід:girl_tender:
    Тільки на сніданок.
    На обід можна. На вечерю ні.
    А як норі? як ви зробите суші без них? На вечерю суші не можна, тільки на обід.
     
  6. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Погодка не знаю, бо роблю заготовки на завтра, на кухні у мене спекотно. Щодо суші, то можна лише на обід, на вечерю не можна. Ми вчора з чоловіком гуляли центром і так ніде і не сіли, бо якби кудись зайшли, то прощай система, а так вчора суши хотілось що страх. Рис у мене пропарений, щойно відкрила нову упаковку, а там черв'ячки, то так ціла пачка вже у смітнику, одна страва вже накрилась.
    Щодо налисників, то сама хотіла зробити на рисовій муці, але не знаю чи то так можна, то ж і мене це питання цікавить також.
     
  7. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Можна ;) Ще до того кефір чи ряжанку візьміть ;)
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    я їх зарахувала до овочів)))
    я ще ні такого, ні такого не купувала ніколи. ціна трохи кусається, за кг нешліфованого 26 грн, а за кг звичайного 13 грн. Але ми рис не дуже часто їмо, тому можна і потратитись трошки))
     
  9. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    На обід не встигали? Можна було б і присісти :)

    Можна лише на сухій сковорідці. Але яке воно буде на сухій сковорідці не уявляю.
     
  10. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Та центром в більшості ввечері гуляємо. А от за приготування не подумала, я лише склад проаналізувала. Я люблю налисники тільки з сковорідки і в рот, на жаль вранці не вийде мені їх готувати, шкода...
     
  11. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Він схожий на звичайний, але смачніший. Мені принаймі якийсь смачніший. А отой, що я тут фото викладала від Жменьки "Пропарений з диким" то взагалі і смачний і гарно виглядає, апетитно :)
    Звичайний дешевший, але що зробиш, якщо той корисніший :)
    Краще не експерементувати. Міріманова чорним по білому пише, що їх лише на обід можна. І то:


    ---------- Додано в 14:36 ---------- Попередній допис був написаний в 14:35 ----------

    Чому не вийде? На вихідних зранку, як варіант ;)
     
  12. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Можливо, якщо вже аж-аж захочу, бо в більшості на вихідних ледве встигаю снідати до 12, довго сплю. Обід ми вчора і сьогодні пропускаємо, бо не хочеться обідати. А щодо рису, то шліфований я ніколи не купую, бо з нього все корисне при шліфуванні втрачається. Купую пропарений, бо при готуванні він не склеюється, а завжди розсипчастий в мене. Дикий коли шукала не знайшла, потрібно ще пройтись по магазинам.
     
  13. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Я теж не встигала раніше на вихідних. Незнаю, що це зі мною, але я так взялася за систему, що встаю зранку щоб поснідати і після цього знову лягаю. Маю шалену мотивацію, що навіть бажання спати не перешкода:girl_tender:
    Знаєте чого пропускаєте? Бо снідаєте близько 12:00 от і не хочете їсти обідом. Навіть тут спека не причина, а пізній сніданок.
    Так-так, і я про теж говорю.
    Я окремо дикий не їла, лише в поєднанні з пропареним. Не уявляю смак окремо. Мабуть схоже на нешліфований, лише чорний :)
     
  14. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Такс,пообіда я таки своім рагу ( до 14). А от на вечерю нічого не гутувала... Купила куряче філе - відварю...але шкода шо не можна якого помідора до нього...бо отако саме - трхи сумно...хіба зелень спасе...і соєвий соус.
    Тут писали про злібці житні...сьогодні в сільпо дивилась, є такі як радить Міріманова, є Нордік і є ще від Щедро, які значно доступніші по ціні, то вони підуть?
     
  15. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Нордік мені смачніші від тих кріпсів, що радить Міріманова. Щедро не бачила, почитайте склад, якщо зустрінете. Можливо й підійдуть вони.
     
  16. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    І мені стільки треба скинути. В ідеалі так кілограм 40, але я б і на 35 погодилася.
    Дівчата, приєднуюся до вас, бо самій щось важко. Завжди знайду якусь відмазку, а найгірше, що знову набрала декілька кілограм, які вже була скинула.А скоро відпустка, поїду додому, мама знову дістане, що поправилася( в скайпі стараюся камеру налаштовувати так, щоб не було видно:girl_wink:.
    Поснідала булочкою з сиром і абрикосовим варенням, черешнями.
    На обід- кабачок( той, що цуккіні), помідори, запечені з сиром і яблуко.
    На вечерю- сир зернистий, може з огірком або помідором.

    ---------- Додано в 17:19 ---------- Попередній допис був написаний в 17:17 ----------

    Раніше запікала в духовці з чебрецем, розмарином- смачно, і холодне, і гаряче, зараз рибку так запікаю.
     
  17. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Як добре, що нас більше. Приєднуйтесь бо разом і кг легше бити.
    Який у вас ріст?
     
  18. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    1,63-я маленька. Хоч мені мій ріст не заважає- я люблю маленьких дівчат.. а вага- навіть дуже.
    Мій обід:
    [​IMG]
     
  19. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    І я 1,63))))
    Гарний обід! Молодчинка ;)
     
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    я готую куряче та індиче філе на цибyлевій "подушці"
    - 2-3 цибулі нарізати грубими пластерками, вистелити на дно баняка, сковорідки з товстим дном (у мене чавунна гусятниця, у якій готую плов)
    -зверху філе з улюбленими приправами, сіль
    -закрити кришкою, поставити на мінімальний вогонь і забути про м"ясо на 1,5 год
    Олії, води не потрібно, м"ясо тушкується у власному соці і дуже смачне.
    Філе собі, цибулю чоловікові :girl_wink:або в якусь підливу. :girl_yes:

    ---------- Додано в 17:25 ---------- Попередній допис був написаний в 17:05 ----------

    урра, нас вже багатенько:girl_claping:

    знаєте, коли одного дня я роздивилась в дзеркало свої 80 з гаком кг, не повірила, що це я. Завдяки системі і дівчатам на ДП :girl_in_love:скинула 30 кг, важила 51кг два роки
    До чого я веду: я дууже схильна до повноти, у мене щоденний прийом гормонів до кінця життя+ я нормальна людина зі своїми слабкостями і бажанням деколи "нагрішити", Так от, я дала собі право на помилку, але і слово : як тільки моя вага досягає 60кг, я перестаю грати вар"ята і дальше не йду.
    В мене ця цифра як стоп-контроль.
    Зараз я важу 57кг, але це вже втретє я "відповзаю" від 60-ти. Як би я не розслабилась, після цифри 60 на вазі я берусь за себе.:girl_devil:
    Може комусь стане корисним мій досвід, як не набрати знову все, що скинули
     
  21. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Мені би не помішало скинути кілограм так 20
     
Статус теми:
Закрита.