Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    @olerusya то є Ваша особиста справа що робити з власним організмом, я лише застерігаю, що то не є здорово. Їжоголік - то в психологію харчування. Як будете мати час і натхнення, почитайте про інтуїтивне харчування. Нічого більш писати не буду, кожен йде власним шляхом. Бажаю нам усім мудрих рішень.
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    нє, ну ви все-таки поясніть що я роблю не так?:girl_yes2:
    ясно що часто відчувати голод шкідливо, це і без знання анатомії шлунку зрозуміло. тим більше я писала що рідко відчуваю голод.
    це доводить що ця дієта мені підходить. Але що робити коли голод все ж приходить??
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    @olerusya я би казала їсти, білкову їжу, якщо це пізно ввечері. Сир, наприклад.
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Нарешті помірялась(діти десь засунули сантиметр): в таліі -3 см, в бедрах - 4 см за 7,5 тижня.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дівчата, як ви справляєтесь з відчуттям голоду? Бо коли не їм після 18 00-19 00, так тягне до холодильника...
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    тепла вода і не заходити на кухню. Після тижня-двох вже не хочеться
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Отже з 1 лютого в мене пішло далеко і безповоротно надіюсь:girl_crazy: 7,7 кг. Перших півтора місяці я дуже строго дотримувалась системи, а другий місяць вже трохи сачкую, єдине правило яке стараюсь не порушувати - " не їсти після 18", але от вчора спекла кексики ввечері, і коли побачила до через 5 хв їх вже залишилось пару штук, мусила таки 2 з'їсти:girl_yes2:, тим більше пекла їх вперше, треба було знати чи смачні. Одним словом, система порушується, а вага всеодно сходить:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    Ну шо...свята не минули безслідно) на вагах + 2.5 кг.( бо собі не відмовляла в смаколиках в будь-який час дня). Тепер треба з тим всім попрощатись, планую трохи щорстіке той процес..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @silvia , як успіхи?
    компанія Вам не зашкодить? :)
    в мене та ж фішка -
    тому я знову тут. Цікаво, за скільки часу подолаємо і хто перший :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    пффф, 2,5 кг всього навсього) в мене більше) не після свят, а загалом
    ану, мотивуйте мене, бо я вже десь зо місяць часу докупи збираюся)
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    І я до Вас.
    в мене цифра така, що не полишає надія, що в вазі сіла батарейка :girl_crazy::girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Може якби весна була якась надійніша, а то не полишає враження що то березень я до літа багатт часу)) як вдарить спека і шортики маєчки, що я буду робить??!)

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Як харашо, шо більшість літа я проведу на роботі, де у нас строгий дрес-код.:girl_crazy:
    Жартую.
    Терміново тре себе дисциплінувати.
    Думаю, причина моїх "запасів" - вечеряння деколи далеко після 18:00.
    Так якось складаються обставини, що багато працюю (робота+підробіток+деякі свої проекти), приходжу до хати не раз опівночі, і тааааак себе шкодаааа.... що нічо кращого не можу придумати, як натовктися морозива:girl_haha:.
    Сама винна, короч.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    наразі лише -1,5 кг. ще б одненький.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я ще до 6 так натлумлюся, що хоч вечеряй, хоч ні, ніяк не можу зменшити порції
    так чую, що я увійшла просто вже в зону, де тягне в іншу сторону, тобто як в морі, на початку тебе хвилями викидає на берег, а відпливеш далі і тебе відносить у відкрите море))) але це цікавий досвід
    Аніта Луценко писала, що краще стала розуміти своїх клієнтів з лишніми кіло ,а я почала розуміти жінок, яким не вдається стати на стезю схуднення) от власне завжди здавалося що тим в кого там якісь 2-3 кг лишні завалялося, то їм важко себе мотивувати, ну бо такоє, майже ідельна, а коли в тебе такий нормальний баласт, то що ти чекаєш? та купа роботи, дівко!))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну а скільки в тебе зайвих?
    мені 3 кг скинути - це дуже великий результат.
    дуже класний опис
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    можна я утримаюся від відповіді на ці запитання, поки що) коли залишиться 2-3 кг я повідомлю) мене не роздуло, але обговорювати неготова)))
    для мене великий лиш вкінці, бо ті останні просто намертво причіплені, перші не рахую, бо там воді і тд і тп, а от середина при контролі нормально йде
    ти просто не мала аж так що там скидати))
    ну і для низеньких дівчат 3 кг то може бути космос, мало не 2 розміри туди сюди)
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, в останні роки справді більше 5-7 кг не доводилось. А взагалі є досвід схуднення на 20 кг, я була повненькою дівчинкою.
    ми з тобою одного зросту, але на мені видно кожен кілограм. І ноги відчувають дуже. Взимку я важила 55, чоловік постійно казав, що обличчя нікуди не годиться, родичі теж робили "антикомпліменти". Але я забула про свій варикозний біль, взагалі!
    А от нині перший день КД - і ноги просто не йдуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це коли ще було? ще до 20 років?
     
    • Подобається Подобається x 1