Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    давно не зважувалась, було не до того....
    Багато ходжу ( іноді до 8 кілометрів намотую в день)...сьогодні на вагах 51,1) уявляєте? я в приємному щоці)) і не уявляю вже якою я була з 65 кілограмами... ще 1 кг :girl_spruce_up: і робота над пузякою.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 4
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну то зменшуйте порціі
    а шо група їсть? що фастфуд один?
    я би брала з собою якісь мюслі-батончики, але то треба вибирати якнайбільш дієтичні, оті житні хлібці які тут радили наприклад
    якщо і порушую то ягодами і фруктами, але не суміщаю їх з вуглеводами ніякими
    а в спеку хочеться аж так їсти? 35 градусів? я би брала воду з огірком чи лимоном якщо шлунок дозволяє, і фрукти, бо вони охолоджують
    система системою, а треба зважати на пору року
    і ще як десь не вдома, то можу зїсти несистемний обід, а вечеря вже тоді дуже скромна
    головне після 6 не їсти
    взагалі систему треба під себе прилаштувати, ви ж самі знаєте від чого у вас плюс, а від чого мінус, те й прилаштовуйте і беріть з собою, є термоси, є сумки холодильники (маленькі типу терморюкзачки теж, але вони не так добре зберігають холод)


    нині ще -300
    ну то і КД ще закінчились, але крім того я чую ці вечори таку голодуху, що подумую може то щось дієтичне зїсти і переходити на раціональне харчування
    а потім згадую що саме хочу зїсти зранку і передумую) бо знаю що дієтична вечерря і смаколики нечемні зранку мінусу не дадуть)
    ще кілограмчик лишився)
    міряла параметри, то зранку вже такі як до вагітності) тепер треба буде вже працювати над зонами, вчора поробила вправи,то відзначила що перерва не пішла на користь, прес капець який слабий, розлінилася я((
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Тут моя совість чиста. Моя особливість, відколи на системі: малєйше порушення відразу відображається на вазі. Варіюється тільки розмір плюса. Втім, як тільки повертаюся в русло, все стає на свої місця.
    Я в принципі загулів не влаштовую, але як, до прикладу, випала нагода посередині робочого тижня ввечері потрафити на сосиски-гриль в файну компанію, то я смакую з усіма, а не жую салат, бо інакше почувалася б дуже ущемленою, і тоді точно системному харчуванню прийшов би кінець.
    Як коли. Якщо графік спланований щільно (коли звільнити час можна лише відмовившись від якоїсь екскурсії), то люди рятуються бутерами/печенюхами.
    Я натомість, їм яблука. Але одні ябка цілий день не можу. І несистемно, за системою мона тільки 2.
    Оце дуже і дуже слушна порада! Мені навіть на думку не спадало. Наступного разу обов"язково скористаюся.
    Кому як.
    Мені, наприклад, дуже навіть хочеться. :girl_blush2: Особливо коли цілі дні ганяю з висолопленим язиком.
    Без цих девайсів я би, певно не мала шансів схуднути. В нас, щоправда, термо-сумка. Вона і на зберігання холоду працює, і на зберігання тепла (щоб взимку продукти не замерзали).
    Реально маст хев для любителів активного відпочинку.
    Це значить, що іде активне спалювання жиру.
    Не знаю, чи правда, мене так чоловік заспокоює, коли відчуваю те саме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Ой ні, мены в спеку зовсім нічого не хочеться, хіба що пити як найбільше води) ну і полюбляю ягоди і фрукти різні)
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я тут. плюса, який був в КД, вже нема. Важу 57. Ще 2 кг, але найголовніше - хочу, щоби оця вечірня легкість стала стилем життя
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    щось тут сумнувато і порожнювато.
    буду сама себе веселити :)
    ось так я прозвітувалась про порушення системи в темі про випічку мафінів нині о 12.50:

    що було - то було :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    ))) всі тут, мовчки йдуть до мети :girl_crazy:.
    Мала-м файну цифру вчора зранку, а вже ввечері запросили на печену курку, від якої не могла відмовитись і нині файної цифри вже не стало. Ну а шо, не вічно ж собі відмовляти )))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Я вважаю, що коли вже досягли певних результатів, то можна себе інколи балувати, але головне, щоб це не перейшло в системність)))
    А тепер про себе)), ваги не знаю, бо треба купити батарейки і зважитись, але мені того і не конче треба, я бачу себе, і основне, що я починаю собі подобатися)))
    На системі я вже три тижні, і результат є, порушення були в неділю, але в понеділок все пішло "як книжка пише"., так що прямую до мети))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Я тут))) Читаю, але до дописування руки не доходять. На системі три місяці, нині на вазі було 54 кг, починала з 62 кг. Маю механічну вагу то можлива похибка, але стараюся важитися в одному тому самому місці. Задоволена собою, плаття, куплене 8 років тому, 44 розмір, вільно на мені сидить. Для себе зрозуміла, що основна моя проблема, то те що я їла пізно ввечері або на ніч. Тепер ще би спортом займатися, наразі лише бодіфлекс. Чоловік мій каже, що він в то дихання не вірить, йому більше подобалося, як я червона з гантелями скакала:girl_crazy:. Але його правда, коли займалася з Джиліан, тіло було дуже підтягнуте. Цього тижня маємо деякі святкування, і всі після 18.00, от маю проблему їсти чи не їсти:girl_in_dreams:. А ви тут про ягоди чи клубніку переживаєте, наїдайтеся, в зимі того не буде!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і моя.
    всі так з'явились :) не пропадайте. Ми ж знаємо, що всі прямують до мети. Але приємно про це ще і читати...
    в мене друга закладка мафінів печеться. Але навіть не зачіпає те, що пробуватиму вже завтра вранці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Я теж є. Помаленько йдемо до мети. Вже повернулася в довагітну вагу 68 кг. А починала систему з 77:) На вихідних до Дня народження доці пекла трохи пляцків, то ж мусіла пробувати свої творіння, щоб знати чи добре зробила, але все з понеділка гарно зійшло:) Тепер ще трішки - 5 кг., а там буде видно чи треба ще худати чи ні. Головне, що в мене все получається, а ще недавно плакалась, що всьо так довго:girl_haha:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я тут, з Вами. Практично завжди чемна.
    Просто не маю часу дописувати.
    Але Ви дуже мотивуєте, так що так тримати і пишіть частіше і більше.
    Як матиму трохи більше часу, теж буду Вас тут стимулювати. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, завдання всім на вихідні: відпочинок, активніший за порушення :)
    не переборщити з об'ємами спожитих ягід (не розтягувати шлунок, а розтягувати задоволення)
    і (для мене): пиво - зло. Зло буває 0,6; 0,5; 0.33. Треба обирати менше зло :) і не закусувати зло жирно-соленими калоріями.
    гарного відпочинку!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    привіт, приєднуюся до вашої компанії, після першої вагітності добре схуднула на системі і тепер час починати, маю 80 кг при рості 170 см, в ідеалі хотіла б скинути 20 програма мінімум це15 кг.ГВ врегулювалося, споживаю майже всі продукти і потроху хочу вводити фізичні навантаження,можливо поки що без пресу.
     
  15. vasilka

    vasilka Active Member

    Ой, і я тут. Скинула я трохи більше 5 кг. "Вийшла" в люди, наслухалася, яка я "ладна". І все....РОЗСЛАБИЛАСЯ!!!!! Вага вже вгору починає лізти! А-а-а-а-! де моя мотивація::??? Чого я така слабодуха!!! А до мети ще так далеко!!!! Зробила висновок, не можна мені компліментів слухати, бо корона голові зявляється!!!! Що робити!!! Треба меню скласти, і стати на вагу, бо я її почала знову боятися!!!! ПОСВАРІТЬ МЕНЕ ТРОХИ, ДІВЧАТА!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Привіт усім "худающім" і сочувствующім.
    Від нині кожного вечора збираюся тут Вам каятися (або хвалитися), бо щось такі важкі вихідні були (в плані насиченості і кулінарних спокус), що замість худнути, я маю на вазі +.
    Щоб не розслаблятися і не зупинятися на досягнутом (до якого ще тре повернутися після обжировиска :girl_haha:), буду старатися щовечора забігти сюди.
    І най мені буде встидно, якщо на фоні Вас, таких чемних і дисциплінованих, я буду виглядати слабохарактерною рабою свого шлунка. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    то точно не про мене:girl_mad: Я щось останні дні часто порушую, нема мотивації, вага стоїть. Недавно почала займатися з Джиліан Майклс, то ще й плюс прибавився до ваги:girl_sad: Але від сьогодні я чемна, оголошую собі тиждень без порушень системи:girl_smile:
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Щастить Вам, що хоч стоїть.
    Мені система не пробачає жодних порушень. Чуть що - зразу +.:girl_devil:
    Нині я чемна (поки що :girl_haha:).
    Але через роботу пропустила тренування. :cry:
    І оскільки я досі на роботі, головне, коли прийду додому, не почати себе шкодувати і не нажертися )
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я сумую за вами і мрію чим скоріш до вас повернутися, але це відбудеться десь орієнтовно 1 серпня.
    Наразі я на відпочинку і тут нереально, і нерозумно відмовлятися від тої смакоти до якої маю доступ.
    Страшно, звичайно, якщо повернусь з вагою понад 60 кг.
    Їхала, мала 58 з копійками.
    Ну, тримайтесь всі. Вболіваю за всіх і тішусь вашими успіхами. Побачимось ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, вчора до Вас не забігла, бо приїхала додому вже нічкою, було не до компа.
    Але як і обіцяла - звітуюся - була чемна.
    Шкода, що вага, яка набралася за 2 дні, сходить наааааабагато повільніше. :girl_sad:
    Але я рук не опускаю, працюю над собою далі.
    Як ви? По відпочинках, напевне, бо щось затихла темка.
     
    • Подобається Подобається x 2