Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Rodionochka і я до вашоі компаніі. Після місяця сидження в лікарні з малим, де я від стресу і розпачі іла булочки, печенька з чаєм, при томк сиділа в палаті 7 м кв, наіла собі блін боки і попу :girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і я хочу приєднатися. буду старатися. бо ті свята наробили свого.
    хочу -5-6кг
    треба знову теор.частину почитати і гантелі знайти)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    І я тут ) вже три дні як перестала обїдатися солодощами..і взагалі обїдатися...і того на вагах в кінці тижня було 59...... А має бути 55! Отак я вирішила і так воно буде))) тільки в мене не зовсім -60.. радше просте правильне харчування 4-5 прийомів їжі)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    І я хочу! Треба мінус 6-7кг.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    і я з вами, мені не завадить скинути побільше)
    остатньо з тою роботою ніяк не виходить повечеряти швидше 8, але візьмусь за організацію часу
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ото рух пішов! Теж буду старатися, бо скинути треба не менше 8 кг, а в ідеалі всі 10!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    І я з вами!
    На разі -10 ставлю за ціль.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Годую, але до мене нарешті дійшло, що від кількості з'ідженого кількість молока не залежить)))). То я себе так виправдовувала). Після всіх набитих гуль дійшло, що справа тільки в голові, в правильному настрої. Хочу спробувати без фанатизму, головне не жерти після 18-00, підключити хоча б мінімальні фізичні навантаження, які зможу з тією своєю спиною. Годувати малу планую ще довго, а дивитись на себе в дзеркалі вже не можу))). Тому тут пишу, щоб було встидно як буду давати слабинку). Отже, моя ціль -10, але -8 теж в період ГВ цілком влаштує))).
    Гуртом і батька легше бити)))!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я з вами. Моя ціль -10 від теперішньої ваги. Свою теперішню вагу я не знаю і після місяця свят знати не хочу))))) Орієнтуюсь по джинсах і відчуттях. Let’s go !
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Старт : 66.3 талія 74 стегна 98.
    Програма мінімум : 62 до Великодня.
    Стратегічна ціль : 60 до літа.

    Вранці була зарядка 15 хв. , пообідала правильно ( купила чорнослив і мала до кави замість цукерки). В планах мінімум 30 хвилинне ( краще 45) тренування з Леслі Сансон і вправи на прес і на ноги лежачи ввечері перед тб. За вечерю не переживаю, вона в мене завжди системна вже 1.5 роки. Чомусь найважче на обід витримати без порушень ( звикла бути на підтримці).
    Буду старатись бути чемною цілий тиждень. Наступної середи прийду хвалитись ( або жалітись ггг.)
    Чи носити результати в "Звітуємось"? Чи не розпорошуватись на дві теми?
    Хтось хоче бути куратором і роздавати чарівні копняки?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ви читаєте мої думки: те саме хотіла спитати;) я б дуже хотіла щодня відписуватися, то на перших порах тримає в темпі доброму....але не знаю в якій темі то робити(((
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, а можете написати ваші варіації вечері. пліз. сенькс :heart:
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2018
  13. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Ох... Я як тільки народила малу майже все, що " назбирала" за вагітність і втратила ( в процесі вагітності намагалася слідкувати за харчуванням). А от в процесі годування грудьми дістала зайві кг :girl_cray: можливо через вживання багато рідини і незначні фізичні навантаження. От би мені скинути ці зайві 10 кг... :girl_in_dreams:
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Зайва рідина то як? Від води не набереться, а від солодких чайочків та ще з печеньками, соків , то так. Вага набирається від калорій. Але на мою думку, має значення гормональний фактор. Я , навчена гірким досвідом набирання ваги коли годувала малого, після народження доці старалась акуратно їсти , а вийшло те саме.
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    1)Творог 5 % 150 грам ( півпачки "Простоквашино"), яблуко велике або 2 малих тру на тертку і змішую, під настрій посипаю корицею, кефір, кава чи капучіно. Це мій улюблений варіант. Можу і вприкуску з творогом яблуко, апельсини, ківі, що є з дозволених Фруктів до 200 - 250 гр. Яблуко велике буває і більше затягне, але я збилася, після такого варіанту вага йшла добре, то вже ті грами я не рахувала. Люди роблять з того якісь запіканки, кексики в мікрохвильовій, а мені лінь.
    2) грудка куряча замаринована в соєвому соусі на грильовій сковорідці або наречена. Таке рідко, бо без вина не лізе ( можна тільки трошки зелені)
    3) яйця варені штук 4 ( запиваю зеленим чаєм ггг.) - теж рідко, коли вже нічого немає . Але наїдаюсь ними капітально. Тільки варити треба не натвердо, бо не лізуть :girl_crazy:.
    4. Один варіант з тих, що люблю - сир - 50гр.
    житні хлібці, кефір, кава з молоком.
    5. Рис або гречка. Салат овочевий.
    6. Рис або гречка . Фрукт дозволений. ( сьогодні з'їла порцію гречки, закусила яблуком і кава з чорносливом. Наїлась).
    Взагалі я лінуюсь окремо щось аж таке придумувати, підходить по варіанту, то їм. Смачним доганяюсь зранку. Що я таке кажу... все вищеперелічене теж смачно, головне міняти, щоб не приїлося! А варіанти, рецепти є на форумі на сайті Міріманової. Але я ЛІНИВА.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    І я з вами, можна?
    Свого часу на системі скинула 18 кг! Але то давненько було.
    Після народження малої 8 міс. тому я дуже стрімко скидала вагу (але під час вагітності в мене загалом було +10 кг, з пологового повернулася з + 3 кг від довагітної ваги). Через місяць на хрестинах я мала вже -8 кг від довагітної, хоч жерла як кінь і наїстися не могла нічим.
    Тепер організм вже звик до стресового режиму і пару кг прийшло...
    До вагітності ця вага мене влаштовувала, а зараз хочеться менше.

    Отже, до вагітності було 65 кг. Станом на сьогодні - 63 кг. Мета - 55 кг :girl_crazy:, хоча як показує досвід нижче 57 кг вага не падала :girl_cray:.

    Стимул - не набрати ого-го скільки після завершення гв, бо після малого я саме після цього стала на 10 кг важчою:girl_cray:. Для цього потрібно знову відівчати себе їсти хаотично, менше солодощів і хліба:girl_yes2:.

    Питання перше, чи можна робити кавовий скраб при гв?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    Не дуже уявляю чого може бути не можна :) дівчата-кавомани і каву п'ють :) я роблю скрабування, як згадую про нього :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Каву ввечір? І потім зі сном нема проблем?

    Рідини якоі! Від води не поправляються.. Ну.і залежить, як ви харчувалися. То не гв винне...
     
  19. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Ви жартуєте?)))Мій сніданок на 4 дні))
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ну то варіант по системі.(Питання до Міріманової ).Якщо зважити, то ще мало(мені більше не влазить).Якщо порахувати калорії теж небагато. А білок перетравлюється довго, ситість на вечір забезпечена. Але я таке практикую рідко.
    П.с. А Ви одним яйце на сніданок наїдаєтесь і все- ситі до обіду? Я мушу зо дві канапки втоптати ще й для душі печенько чи цукерку закинути... Або вівсянка з бананом, або 2 налисники тощо. Бо до обіду не дотягну...
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2018 ---
    Мені кава на вечір ніколи не шкодить. Сплю як має бути. Може, така особливість організму. Та й вечір то умовний біля 18 години... Може, ще має значення, що каву я п'ю з еспресо-автомата, епресо або капучіно, ніколи - американо. Десь читала, що кількість кофеїну залежить від часу екстракції, чим довше, тим більше його виводиться в каву. Найбільше буде, як заварювати в турці, запарювати просто в чашці, чи як що в автоматі, як у мене, то в американо, тоді більше пари і довше часу проходить через зелену каву. Кажуть, що в еспресо в силу технології потрапляє менше...

    А найбільше я погано спала після користування молоком для тіла від целюліту :girl_crazy::girl_blum: з кофеїном від Гарньер в такій яскраво-жовті пляшці. Ще й по кілька разів в туалет бігала. Чи то аж такий дренажний ефект був, чи що.
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 2