Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ви здивовані??? я нє) зразу попереджую, що прийде цьомка і буде позтивно підтримувати, а я хіба пєнделі вмію роздавати)))
    нє, ну серйозно, де система? та да ,всі порушують, але після таких порушень марно чекати мінуса і писати
    та сидіти на системі або вибрати інший спосіб схуднення
    і якщо вже моніторити вагу кожен день, то не порушуючи, справедливі очікування

    памятаю що ви писали, що без порушень всерівно не було мінуса, але як на мене тут тільки 2 виходи - або міняти харчові звички або до дієтолога
    просто спостерігаючи бачу, що у вас не зриви, а звичка, побільше кнутів в харчуванні застосовуйте до себе і поменше пряників (в прямому і переносному значенні))
    перше - система по максимуму, не помагає? зменшення порцій! колись бачила програму про повну жінку, яка харчувалася раціонально і дієтично
    і не худла.. дали ій якусь пігулку, яка мала визначити що не так (не знаю що то було, чіп якийсь, як витягали не хочу думати)
    так от, та пігулка показала, що та низенька жіночка з не дуже рухливим способом життя споживає в день 3 тис калор!!! так, вона не іла взагалі мучного, солодощів, але виявилося що порціі були гігантські, і їла вона до відчуття відвальної ситості (а від такого треба відвикати)

    загалом думаю що ті
    скоро зійдуть
    мене от мої зриви взагалі нервують, бо час іде ,я видаю якісь потуги, типу то не зїла, туди не пішла, з друзями на вечері пускала слюні, а через те що порушую результату ноль
    ну то ясне діло, що вже нічого не хочеться, вроді і стараєшся, аля все правильно зробила але зїла дві цукерки ввечері
    одним словом, медвежа послуга самій собі
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2015 ---
    нє))) смаженина?
    о, і цьомка вже тут)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    То часом буває дуже корисно, і дає позитивний ефект.
    Щодо порушень погоджуюся, єдине, вечеряти швидше не виходить майже ніколи (працюю до 18). І між повечеряти системно о 19 і взагалі не повечеряти ( і потім від голоду навалитися швидкими вуглеводами перед сном:girl_crazy:), обираю перший варіант.
    І якщо вечеря була системна (і, звісно, решта прийомів їжі теж) - то запізнення на годину мені ще жодного разу не шкодило.
    Щодо порцій, писала вище, що за кілька минулих тижнів вони в мене суттєво зменшилися мимоволі (через завантаженість на роботі).
    На разі, крім отих порушень, про які Ви писали вище, єдине, що ще можу зробити для системи - відмовитись від солодкого (яке щодня має місце з ранковою кавою).
    Дівчата, я вдячна Вам за усі думки (включно з пенделями), Ви своїми результатами мотивуєте, а думка того, хто попереду - авторитетна думка, яка варта уваги.
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2015 ---
    Я так і знав :girl_crazy:. Ті ДН на роботі - холодильник ломиться, а системного нема ніц.
    Буду жував свою траву.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ага, шас
    зневодненню сприяє, а потім настрашений організм піднабрякає
    ніякого центнера ні Ви ні я важити не будемо.
    В мене максимальний разовий плюс за день був більше. І нічого, вийшла і з того і посунула собі далі до мети. А у Вас тим більше - получиться.
    про рулетики - не впевнена... і смажене на олії, і олія в майонезі... навряд чи зовсім системно. Я б не їла
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2015 ---
    @Багіра змусила мене стати кольору вишні :) соромно-то як... за неточності і за зриви..
    але коли я пишу тут, навіть про неточності і підтримую тих, хто з неточностями але потихеньку худне, то мені це видається важливим.
    тому я далі гну позитивну лінію :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я не знаю чи вам треба відмовлятися від солодкого, воно ж не заборонене
    просто дослідити себе і свій організм
    спробуйте підрахувати калоріі - скілкьи споживаєте і скільки витрачаєте, але ретельно
    дослідити що вам дає плюс, що мінус, можна спробувати вести харчовий щоденник
    ну і старатися не робити великих перерв між прийомами іжі, щоб не було голодухи протягом дня, бо це може сповільнити метаболізм

    ну раз так, то напишу що з закінченням КД в мене ще мінус 0,5 кг
    тобто залишилося ще 300 грам)
    думаю що то через незначне зневоднення, бо зранку якась спрагліша була (може малий повитягував всю рідину за ніч)
    ну і трохи багато руху за попередні ні
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Хтось може порадити якийсь механізований спосіб це зробити? (Типу якихось калькуляторів в інеті, тощо?)
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та ясно що жуйте, і зготуйте собі таке на ранок (можете зїсти одну штучку, але зате пообіцяйте собі щось, типу завтра на сніданок зїсти не 2 шматки тортика а один)
    нє, неточності то теж добре)
    мені от вони помагають не наїдатися до 12 як востаннє) от нині я мало чим себе балувала, бо знаю що не буду подальший день по книжці
    але то я вже просто собі довіряю, бо порівняно як 4 місяці тому то їм певно двічі менше, єдине що треба ще контролювати то вечері, бо деколи хочеться зробити свято живота ввечері)
    я пенделюю за харчові звички, а не зриви чи неточності, бо то таке що за собою не помічаєш) і причина того, чому худенькі ніби все їдять ,а далі худі (якщо порівнювати юних особин)
    бо якщо порівняти раціони і харчові звички, то вони їдять мало насправді.. подруга - модельна.. і вроді все їсть і наніч... от приміром любитель рафаелки
    за час що ми були разом цілодобово пару днів вона їх зїла може 2-3 штучки
    питаю - чого не їсиш? ти ж їх любиш? - щось не хочу, щось переїла перед тим супу, а, ну добре давай одну
    я би вже давно сперла пачку,ж а на другий день іншу пачку тих рафаелок
    да, в неї теж буває що зїсть багато, ну пів пачки, то потім ще певно місяць їх не хоче, бо ой, переїла, ой, шлунок розтягнувся, ой не можу на них дивитися)
    так само підем на піцу, вроді і зїсть багато, але її то наситить мало не на добу, а в мене хіба апетит розрухався, ще прийду додому і буду щось жувати
    та да, є худі які їдять багато постійно ,але і рухаються...ну окей, є що просто мають такий шалений метаболізм, але це таки меншість, так я наспостерігала)
     
  7. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дівчатка, чи може хтось " в трьох словах" пояснити цю систему? Чи це неможливо без читання її книг? Хотіла би спробувати від сьогодні, проте не маю як зараз перечитувати книги :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Спробуйте почитати перший допис теми, в ньому є таблички з короткими тезами принципів системи.
    Я саме так і починала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. orange girl

    orange girl Well-Known Member

     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, я нині чемна-пречемна. Ще й на тренування потрапила якимсь дивом. Ще й бігла, як довгонога лань:girl_crazy:, , щоб встигнути.
    Працюю над собою далі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Кіло триста (з набраних кіло чотириста) уже нема. :yahoo:
    Думаю, що то значить, не був жирок. Жирок би за 1 день не пішов.
    Дякую @Багіра, дякую @cjomcjomka, що своєчасно спам"ятали :girl_in_love:.
    Прочитавши тільки думку @Багіра, певно би почулася закінченою обжорою, і пішла з горя з"їла цукерку. :girl_crazy:
    Прочитавши тільки думку @cjomcjomka, подумала, що всьо добре роблю, а ото що сі робе з вагою - просто прикре непорозуміння, і не зробила б висновків.
    А в комплексі вийшло самоє оно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я без фізичних навантажень і без мінуса.
    буду трохи виправлятись.
    а ще буду дуже чемна, без перекусів і їстиму салат з бурячка. Щоб від непрацювання ШКТ не було тих розстроюючих плюсів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Забула написати, що в мене печалька - моя тренерка в четвер має останнє заняття.
    А я така була рада, що вона трапилась на моєму шляху 3,5 роки тому - компетентна, вимоглива і позитивна. Така, що просто змушувала працювати над собою і постійно рухатись вперед - своїм виглядом, поведінкою, високими стандартами.
    Вчора ця новина мене як мішком прибила. Я реально шукала "свого" тренера зо 5 років.
    Промайнула зрадлива думка закинути то (зал), і займатися вдома. Але я себе знаю - з таким ритмом життя мене надовго не вистачить.
    Так що я з понеділка не знаю, як складеться моя "спортивна" складова життя. :girl_cray:
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ой, я вас прошу, закінчена обжора, а нам напевно лишні кіло маленьке звірятко у фользі принесло)) якби не знала що прийде цьомцьомка, то і не писала б)))

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Smaylik

    Smaylik Member

    ото читаю Вас дівчата, і думаю може то мені до Вас приєднатись?
    Про систему знаю, до вагітності її притримувалась.
    Тепер також пробую, але постійно є порушення. І зо спортом не хочу дружити. Люблю колективні заняття, але зараз нізким дітей лишати, то не виходить ніяк. А вдома хватає на 2-3 дні самій позайматись.
    Із сьогоднішнього дня все ж таки займитимусь по вправах із "Все буде добре"
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, чорниці коли мають місце бути? до 12?
     
  18. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Так, до 12. Але, якщо чесно я і до 16 можу з'їсти... Але, то я і не хочу тебе спокушати.:girl_blum:
    Я останнім часом взагалі вже не знаю як харчуватися... Знов зранку, зле було.(нудота, білий друг і т.д.). Але я знаю чого: чебуреків зранку наїлася, але маминого виробництва, свіженьких. І все одно не пішли. Як я мучилась, аж щойно трохи відійшла... І це вже третій раз за місяць таке. Завтра іду до гастроентеролога, бо була сьогодні в інфекціоніста, то сказав, що то швидше за все гастрит. І як я маю тепер ту хворобу з системою об'єднати? І подумую, чи не через систему таке трапилося?
    Ото так і живу, вже й поснідати нормально не можу. Тому інколи трошки порушую, але не критично. Вага не збільшується, а через хворобу, ще й зменшується... Вже 53 кг важу. Але це таки не здорово так худнути.
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, як Ви?
    В мене все більш-менш.
    Але вже кілька вечорів підряд відчуваю болі в шлунку. Хоча влітку в мене загострень мого гастриту практично не бувало зазвичай.
    Думала, може це пов"язано з салатиками на вечерю. Вчора замінила салат кисломолочним сиром, нічого не дало.
    Обід в мене останніх кілька днів складається з фаршированих м"ясом кабачків і салату з свіжих овочів.
    Сніданок - вівсянка або зупа.
    Зазвичай шлунок мене турбував після жирного, смаженого, гострого, тощо. Останнім часом нічого такого не споживала.
    Що за єрунда?
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я - чемно і чарівно, важу 56.5 :) до мети півтора кг, а талія в мене 63 см, такої не було вже кілька років!
    всім натхнення і позитиву на шляху до мети!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3