Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

1. Rapsodiya

Rapsodiya Well-Known Member

Поки всі насолоджуються теплою погодою, я соромно відзвітуюся....
    Короч, за свята я наїла 2 кг соромно мені так, що жесть просто...
    вернулася до системи два тижні тому - вага тримається на місці..
    і думаю, що я так гарно худла в піст бо відмовилася від солодкого зовсім, ні грама не їла.
    тому хоча до наступного четверга зробити експеримент - відмовитись знову від солодкого і подивитися чи буде зменшуватися вага...
    власне варіант їсти небагато солодкого 1-2 рази в тиждень. а далі правильне харчування був для мене свого часу дуже помічним..

2. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

Вперше після свят зважилася вчора - 65.1, сьогодні 64.6. Враховуючи останній "допасковий" результат 64.2, то не все аж так погано.
    Хочу 62. Щоб на всякі забави чи свята був той люфт в 1-2 кг.
    Зараз гарно погода вже, хочу почати бігати. Бо займатись в хаті стає жарко, та й гріх не скористатись свіжими повітрям .

• Подобається Подобається x 2
  3. Shapokliak

64,4. До вихідних було навіть 64,2, але то такі коливання і від солі, і від жари можуть бути легко. Вихідні ніколи не сприяють дотриманню системи, коли всі дома, готується щось смачненьке... Одне добре, що ввійшло в звичку на системі - принаймі контроль порцій, а також правильна вечеря ( за винятком ми в гостях або гості в нас, але все одно контроль кількості їжі і ігнорування деяких продуктів є і тоді).
    Системний обід в будні дні майже завжди, вечеря теж.
    Отак думаю, що мені в тему про мотивацію треба. Коли худла з 76 і були перші результати, потім плато, потім пішло гарно - то чим більше зменшувалась вага, тим більшим був стимул дотримуватись системи . 12 скинутих кілограм були помітні і мені і всім довкола, купа компліментів, новий гардероб, гордість за себе, що змогла. А тепер і хочеться тих кілька кіло скинути, для запасу і чуть "точенішого" силуету, але щоб знову гардероб не міняти , то в дзеркалі помітні результати з зимових 66.3 до 64.4 хіба в голому вигляді, бочки на талії пропали. І то так трохи розхолоджує - ніби і непогано виглядаю, то може так і не паритись через парочку кілограмів? Отакий підступний хробачок часом збиває настрій. Щось і "топати" вже лінь і жарко в хаті, а бігати хотіла почати на вихідних, щоб не з робочого дня входити в процес і зрозуміти, скільки часу забере зранку це "міроприємство", так в суботу не вийшло, вже не пам'ятаю чому, мабуть, просто Забула, ввечері появились експромтом гості - то хто після вина вранці ( голівонька бо-бо) побіжить?:girl_crazy:В понеділок - посунули в Кінг крос, в віторок не виспалась, бо мала вночі гуляла - на ранок наміряла температуру, то малий півночі кашляв, знов не виспалась... Куди вставати бігати? А ввечері якось стрьомно, людей багато. Хочу зранку, щоб ніхто не бачив, поки я чайник... А на такому етапі схуднення або вже хіба порції трохи зменшувати, або навантаження змінювати на інтенсивніше, бо інакше вага мені не рухається... добре, хоч не росте. Принаймі в цьому система мені підходить.
    Може, хто має досвід копнячків чарівних, то поділіться...:girl_flag_of_truce:

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

з цим треба визначитись. Або - не паритись, або - не нарікати, що не виходить скинути.

яаааак народжу, яаааак прийду розгін тут робити! :girl_haha:

• Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. loveterapy

loveterapy Матуся-Анюсі

Не знаю, чи подіє копнячок , але ВИ ПРОСТО МОЛОДЕЦЬ! Бо в трошки старшому віці ( не кажу, що ви стара))) -кг йдуть ще важче, тому ви і так добре постарались. Ну і ще для мотивації -знаю викладачку з універу, яка після 40 - схудла десь на 30-40 кг, зараз вона має точно не більше 60. Я не знаю, як це їй вдалося, але я реально її спершу не впізнала.
    Я теж трохи худну, але не на системі, на літо швидше худнеться і не так хочеться їсти.

Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk

• Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Shapokliak

Сьогодні 64.1

• Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Leditanya

Leditanya Well-Known Member

Минуло 3 місяці, -11 кг :)

• Зе бест! Зе бест! x 12