Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ку-ку, народе! Прийміть в компанію.
    Хочу з вами тут переписуватись, хочу організовано харчуватись. Хочу комусь писати, що я не нажерлась на ніч, і щоб хтось мені відписував, що я молодець.
    Мені система зараз дуже підходить, бо режим дня мого - встаю 05:30, лягаю 22:30. Тобто, сніданків може бути й два.
    Важу 63. Кілограмів, які мені заважають, 8. Ну, точніше, по цифрах - 8, а там - 5 підуть, а на ще 3 подивимось :)
    Проблема у вечірньому наїданні. Доїданні, оладках "за компанію" з дітьми. Насправді, їсти у цей час не хочу взагалі, а їм від втоми і виробленої нефайної звички. От з тим хочу поборотися у першу чергу.
    протягом дня у мене все загалом гарно і організовано.
    Плани на день:
    сніданок - солодка кава, оладки зі сливами.
    обід - гречка з сиром фета, огірки
    вечеря - йогурт з насінням кунжута, соняшника і запеченими сливами. То получається така прямо каша поживна, тож має мені вистачити.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Баян Баян x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Привіт! Я розумію, що то ще перехідний період, і строго дотримуватись не завжди вийде, проте дозволю собі зауваження щодо вечері: ніякі насіння в переліку не значаться. Тобто краще було би забрати насіння і додати кілька ложок сиру кисломолочного до 5% жирності. Тоді буде строго системна вечеря. Це якщо буквально дотримуватись ( коли я точно виконувала правила, завжди був результат). Проте деякі правила мені не зовсім "б'ються", наприклад, чому, при + - однаковій калорійності , кількості цукрів і глікемічному індексі, яблука на обід-вечерю можна, а груші - ні ( те саме сливи і на противагу персики і абрикоси)? Маю зараз купу грушок, то їм собі, вага не падає, але і не росте ( але я і в обід аж так не дотримуюсь, просто вважаю на кількість їжі і стараюсь не більше 1 цукерки до кави). Але то в мене знову період " підтримки", ще не ввійшла в строгий режим після моря. Планую на днях - вже напевно з понеділка :girl_haha:.
    А взагалі система добра тим, що сприяє дисципліні і впорядкуванню харчового режиму, тому з часом виробляється звичка їсти в міру і з розумом, навіть після "системи."
    63 - то так небагато, я думала Ви маєте десь до 70 (після одного допису про зауваження щодо фігури від знайомих). Я от кілька тижнів тому мала 63,3 сьогодні 64,3 при зрості 165. То в одязі нормально, без нього - трохи не те... А на морі яка краса була - талія точена, живіт плаский, ніяких набряків ніде! Шкода там ваги не було, цікаво було би знати... І це не зважаючи на повний ігнор системи (ну і не обжиралась, звичайно, та й не дуже хотілось, і щовечірній келих вина на балконі з видом на море з сиром (могла і цукерка проскочити:facepalm:... От що морська вода животворяща робить. А приїхала - за 2 дні вже і живіт надутий, і бочки є, і ноги до вечора часом набрякають... Але то таке...
    А Вам бажаю комфортного схуднення до скільки там собі плануєте, натомість підримку гарантую, а будете мати потребу в пораді чи розраді - гукайте! :hi:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    клас! дякую за підказку!
     
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Як я вам заздрю, по доброму. Як Ви гарно вмієте себе організувати, дійсно, бо організація, то є основне. Бажаю , Вам натхнення і любові.
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    буду молодець.
    Щойно довечеряла і більше нині не їстиму
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    От чесно .не раджу сир домашній на вечерю. А тим більше, якшо певні нюанси з рівнем цукру є
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А мені він шляхом проб і помилок - ок в плані цукру.
    В плані ваги - -800 грамів станом на нині, 62.2
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну не знаю, годину по іжі він дасть прекрасний рівень цукру. А от рано не факт.. Перевірено на собі. Ну і багато про це читала також
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я пам'ятаю. Дякую, що звернули мою увагу
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тут мова про систему -60. Я навела приклад ДОЗВОЛЕНОЇ вечері по системі. Сир КИСЛОМОЛОЧНИЙ не дорівнює ДОМАШНІЙ. До 5% жирності дома досягти важко, хіба після сепарування вершків. Про вплив системного харчування на людей з певними проблемами зі здоров'ям нічого не можу сказати, Міріманова стверджує, що підходить практично всім умовно здоровим людям. Особисто мені якраз вечері з групи молочне + фрукти чи молочне + овочі (не просто кефір, а саме з додатком сиру як джерело білка) дають як відчуття ситості від 18 до вечора, до сну, так і стабільний "-" зранку. Звичайно, що все індивідуально, і вибирати можна з тихдозволених варіантів повечеряти, що підходять конкретній людині, і бажано чергувати. А в кого є проблеми з цукром чи глютеном, чи захворювання шкт, треба щодо харчування радитись з своїм лікарем.
    А тут ми худнемо по системі -60 і ділимося досвідом. То я і підказала форумлянці можливий, з точки зору автора системи, варіант вечері.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    У вас стільки тексту, ще й великими буквами стільки , для чрго цікаво?
    Я добре знаю про шо тема, на щастя тут я вже дуже давно ;)
    Але ще є досвід. І Міріманова не лікар. А я про сир цього ще кілька років тому не знала. Тепер от знаю, поділилась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    йой, дівчата, не сваріться.
    Я от поїла і зуби чищу :)
    а у вас які хаки, щоб після 18 не їсти?
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене тіки якщо вечерю не готувати після 6 вийде) інакше накуштуюсь :girl_crazy:)
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні, з тим у мене цілковитий ОК, бо готую ще до 6 ранку :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну що ж, доброго системного ранку :) я ще встигаю посмажити і з'їсти трохи оладків зі сливами, бо працюю з дому нині.
    Вже пила солодку каву - але значно менш солодку, ніж до системи. Що є однозначним прогресом. І ще стараюсь, якщо купляю каву в стаканчиках таких з кришечками, або лате, - не брати до них цукру взагалі. Хай би стало звичкою. Бо вага вагою, а цукор же негативно впливає на все підряд. Причім я собі не забороняю, а так от якось "не хочу".

    Сьогодні на "вакуумних" вправах живіт виглядав інакше. Так він ще після Лідді не виглядав :) Мені подобається.
    Талія до була 70, сьогодні 68 і пару мм
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а які це?
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не знаю, чим зарадити, мені якраз не їсти після 18 вдалось найлегше... правда, перший час старалась лягти раніше(спиш-не згадуєш про їжу :girl_crazy:). Потім втягнулась - ніззя і все. Чоловік якось теж став вечеряти зразу після роботи - 18-19, правда не системне, то хіба діти біля 20 їдять. Пам'ятаючи, що дитинка маленька і Ви мабуть ще годуєте - взагалі не уявляю, як це не сісти ввечері з чайком і печеньком(сама так робила:girl_blush2:, тільки про систему тоді не знала). Можливо, в період звикання їсти біля 19? А потім поступово посувати? Можливо, на форумі на сайті Міріманової є годуючі "системниці", і мають свої лайфхаки...