Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в кого болить шлунок, то раджу відвар льону, але перед тим почитати про протипокази, бо напр. при жовчокамяній хворобі не можна і тд
    несмачне, але мені дуже помагало
    я ще нічо не пишу, бо вага не працює)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    А я два дні була нечемна, і після таких днів мені зле, але сьогодні знов на правильному шляху)
    Ну і отримала похвалу від чоловіка, що результат помітний, ну і коліжанка, по моєму приїзді до Львова сказала, що я похудала, хоча вона нічого не знає, що я на системі.
    Так що прямую до мети)
    --- дописи об"єднано, 20 Липень 2015 ---
    а я свідомо не купую батарейки до ваги, орієнтуюся на зовнішній вигляд, на оточуючих, і на відчуття)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. domino

    domino Well-Known Member

    Привіт дівчатка! Я зному закочуюся сюди:blush: , бо я на ГВ гарно схудла і розійшлася:dash1:, наївши зайві кг:boast: та що мені треба нагая і в колію, бо далі буде страшне! Проблема моя в тому, що снідаю пізно і завжди з чоловіком, тому біля 12 дня я їм і канапки і чиколядки, а обід в 13.00 мав би бути, а я вже сита- ситюща. Сьогодні перший день, їла в 12 і 5.30 вечора, бо інакше ще не перестроїлася. Сил мені і вам, приймайте до гуртуо_О:cools:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    нє, мені потрібна вся інформація, бо не можу адекватно оцінити що змінилося ,як, чому.. от зараз я фактично досягнула цілі по кг, а фігура не така як до вагітності, звичайно ж. тобто треба щось міняти
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене після народження Дмитрика помінявся тип фігури. Проблемні місця з одних місць пішли, а в інших - зявились. Але загалом фігура після дітей мені набагато більше подобається. Може, ота дозрілість жінки, яку дає материнство, додає впевненості в собі...
    важу я по цифрах - мало на свій ріст. але, напевно, дається взнаки тонка кістка - я зовсім не худа, просто така якась легка, сама собі зручна і приємна.
    була в Карпатах, порушила трохи пивом, твердим сиром і печеною картоплею в темну пору доби :) така після того була тяжка і млява, що нині і завтра буду кристально чемна точно, і далі теж буду старатись
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Мені щоденне зважування було потрібне ,коли моя вага була критична, і треба було відслідковувати кожен грам, а зараз спираюся суто на відчуття і зовнішній вигляд.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я практично при своїй меті. І хочеться дечим похвалитись.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 25
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ггг, шоб я так виглядала після 3 дітей)))
    крутотєнь, і я так хочу зафоткатись, як буду готова)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. domino

    domino Well-Known Member

    Цьомцьомка, ВАУ!!! МОЛОДЧИНКА!
     
  10. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Цьомцьомка, я теж Вами захоплююся! Дивлюся на фото і намилуватися не можу:girl_smile::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дівчата, ваші компліменти роблять мене вишнево-червоною, але саме про це я мріяла, коли після Великодня починала свій шлях тут!
    тут і підтримають, і похвалять і підкажуть.
    всім успіхів, я на "підтримці ваги", часом буду навідуватись :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Та це не компліменти, а КОМПЛІМЕНТИЩА!
    Просто нема слів...:girl_claping::girl_claping::girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дівчата, я щиро вірю, що всі у відпустках і без інтернету :)
    але.
    чого аж такий глухар? :)

    я так просто вас не лишу. Підтримка ваги мені йде дуже легко, бо головне - перебудувалось в голові, нарешті пішов гайту оцей "основний прийом їжі - ввечері", і подобається просинатись з легкістю і готовністю цікаво прожити день.
    Тепер мені "не страшні" ні пікніки, ні вечірньо-суботні посиденьки. Я ні в чому себе не обмежую, просто якось воно саме йде до нормального. От в суботу, приміром, в класній компанії потрапила близько 15.00 у місце, де є мегатортики і мегавершкове лате. Якщо що - я тортоманка :) Взяла шматище шоколадного торта, то ми разом з Сергійком і Вірусиком навіть не доїли його. Був дуже смачний, просто забагато. а лате пішло добре :) Зате на вечерю з'їлось дуже мало рису з помідором і горошком, бо вже якась ситість була. І імбирний чайок ввечері то все діло доповнив.
    Так що хай система "буква в букву" в мене не була, але вона дуже допомогла порозумітись з собою.

    Моя "післясистемна" талія дозволяє міряти сукні з манекена :) так сподобався процес, що купівля "запланованої" сукні триває вже 2 тижні - ходжу, міряю, все таке гарне :) :) :)
    всім - результатів! і не пропадайте :)
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    А я зараз на морі, вдома чесно вірила, і обіцяла, що буду дотримуватися системи, але не завжди виходить, тому в мене ще тиждень відпочинку, надіюся великого плюса не побачу після приїзду:girl_smile:., але комплекс вправ стараюся робити і тут.
    так, що через тиждень я знову з Вами.:girl_dance:
     
  15. domino

    domino Well-Known Member

    Мені нема дуже чим ще хвалитися, і сварю себе, і відганяю від кухні, але це готування дитині, потім годування, пробування його їжі мене так вибиває. А як ви готуєте дітям і не їсте з ними, не пробуєте їжі? Правда я додала вправи з Джиліан, вони супер, їм до 6 вечора, а там у 8 тренування. М'язи відчуваю, але ота ситість постійна задовбала((( все не дочекаюся справжнього голоду, бо" вже обід і треба їсти", " вже вечір і треба вечеряти"
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я стараюсь готувати зранку - бо більше практично не маю коли. І ще в мене є Дмитрик, який може попробувати і сказати, що треба досолити :) а те, що хліб з маслом і сиром смачний - ясно і без пробувань :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    @domino їж менше чуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. domino

    domino Well-Known Member

    Та,та, хліб з маслом і сиром то точно не про нас)) то ще закруто для нас) я готую, коли малий дозволить)
    --- дописи об"єднано, 6 Серпень 2015 ---
    Ок, Ронусь)
    --- дописи об"єднано, 6 Серпень 2015 ---
    Дівчата, а можна зранку поснідати, а біля 12 ще з'їсти кусочок чорнющого шоколаду( 81:wacko: і трошки чорносливу з кавою? Чи то вже занадто?
     
  19. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    нагадалось мені, як на початку системи гнала з магазину додому, бо то була 11.45, і я ще встигала з"їсти спечений звечора пляцок:girl_crazy:
    Що вам сказати? я тоді скидала вагу, незважаючи на той кусок пляцка, але думаю, якби це стало традицією, то все було б не так райдужно
    Тому десь-колись- думаю, трагедії не буде, але краще не треба
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. domino

    domino Well-Known Member

    Иииии, бо як я з'їм вівсянку, то зразу шоколад не лізе, треба почекати)) а хочііітьььсяяяя))