Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

1. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Отже, пройшов тиждень, а вага чоловіка не зрушилася і на грам. Я вже пів кілограма скинула. Хліб дуже зменшили (2 скибочки на день), вранці снідаємо, об'єм вечері зменшився....

2. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

Обіди і вечері по системі? Порції важили?
    Хліб зранку можете їсти скільки хочете, головне - вага сніданку має + - бути рівною вазі обіду та вечері. Орієнтовно 300 - 400 грам, чоловіку такої ваги певно на початку треба і більше, поки звикне. Бажано додати якусь фізичну активність, хоча би 15 хв зарядки, швидка ходьба тощо.
    Якщо маєте натхнення, напишіть тут меню за кілька днів, що їли і яка вага - може, є помилки.
    А у Вас добрий результат, продовжуйте. Можливо, чоловік щось під'їдав, і не звернув увагу, десь цукерка, десь горішки, а може, організм ще чекає, або дефіцит калорій по такому раціону не виникає (так, ми калорій на системі не рахуємо, але з такими порціями і продуктами + фізична активність він так чи інакше виникає, бо іншого варіанту схуднення, ніж через дефіцит калорій, не важливо, який це режим, система чи дієта, не існує).

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

@Shapokliak їжу я не важила, бо просто не знаю яка мала би бути вага. 300-400 грам порція не залежно від того що там? Де можна почитати власне про вагу і баланс: чого скільки має бути?
    Обідає чоловік на роботі і я цей момент не можу проконтролювати. Ну раз я схудла, значить вдома я правильно готую... Я так собі думаю. Принаймні якісь зрушення в сторону покращення харчування відбулися.

4. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

http://forum.mirimanova.ru/index.php?showtopic=7400

Тобто 400 г. Салату овочевого на обід не добре, бо за годину захочеться їсти, а до 18 можна і зірватись, і переїсти.
    А 150 г.мяса 150 гречка і 100 салат - супер обід.
    До речі, таке в їдальні чи Пузатій хаті можна знайти.

На вечір, наприклад 150 творог і 200-250 дозволені фрукти.

Останнє редагування: 12 Вересень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nespljushka

Nespljushka Member

Приєднуюсь
    Вага 72 кг.

• Подобається Подобається x 1