Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    а скажіть, чи той лінк на перших дописах - то достатньо чи треба все-таки читати книжку?
    якщо так, то допоможіть з тим.
    думаю, я з вами

    (мені би - 15-20 в ідеалі, ех...)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    Я ще не дуже вичитала які страви заборонені а які ні. Але нині поснідала бубликом з маслом і кавою. Правда до кави брала цуков. Бійсе не буду.
    Обід виявився в дорозі тому їла канапку з куркою але смажену бараболю викинула.
    Потім з*їла два персики і нещодавно (16:30) з*їла чорниці з йогуртом, замість сметани. Наразі ніц їсти не хочу.

    Крутила педалями на новому ровері який вже навіть поставили.

    Надіюсь протримаюсь до спання без поїдання, хоча домашніх треба годувати :sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    Хух!!!
    Перечитала всі 9 сторінок:girl_cool:
    То важко запамятати шо з чим можна, треба вертатися до списку шоб чогось не пропустити, я от сьодні їла гречку з авокадо, а оказується нізя :girl_cray:, ну будем тепер знати :girl_curtsey:
    І ще про мумійо - а ті хто не в Україні знають де таке чудо природи можна купити і як воно "по-іностранному" називається?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Jasmin

    Jasmin :)

    так-так скраб суперовий:girl_in_love:
    Ти молодчинка!:girl_in_love:

    Ось тут... я вже вся така начитана:girl_smile:.... можна покритикувати????:girl_flirt:
    На вечерю мясні і рибні страви не можна ні з чим поєднувати. На наступний раз слідкуй за списком:girl_wink: Для першого дня ти взагалі молодчинка!!! Катя доречі радить поступово переходити на систему, щоб без стресу для організму:girl_smile: Так що ти розумничка!

    Правильно, в такі дні треба трошки послаблювати фіз.навантаження:girl_smile:

    Молодчинка!:girl_smile:

    Читаєте мої думки:girl_smile: я якраз подумала про то, і ще хотіла знайти аватар по темі... думала в тему "Пропоную аватар" заглянути:girl_smile:
    Сама зроблю лінієчку і всім також раджу:girl_smile:

    Достатньо тої інформації, що є в пості Лілі. Для початку вам вистачить. Слідкуйте за дозволеними продуктами на обід і вечерю, робіть зарядку і скраб з кавою та масаж з мумійо.
    А далі почитайте всетаки книжку першу, дуже і дуже цікава, страшенно стимулює та дає відповіді на багато запитань:girl_smile: раджу:girl_smile:

    Супер, що надумали з нами!:girl_claping: Ваші 15-20 в порівнянні з моїми це ще квіточки. :girl_smile:Так що давайте наважуйтесь швидше:girl_smile:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  5. Jasmin

    Jasmin :)

    Можна, я тут трохи розпишуся?... Може що добре підкажу, так як маю досвід трохи на тій системі:girl_smile: Хочу, щоб ви менше помилок допускали, може вам колись з своїм дописом в пригоді стану:girl_smile:
    Снідати можете чим завгодно до 12-00. Навіть якщо це цілий батон з маслом і горнятко з 5ложками цукру. Тільки, щоб воно все влізло:girl_crazy: А цукор то після 18-00 не можна, ну не бажано. Я от за 3місяці звикла на системі і з 3 ч.лож. перейшла до 0,5ч.лож. Так що ви спочатку так не виключайте цукор, а просто щодня на пів ложечки зменшуйте дозу:girl_smile:І звикнете з часом:girl_smile:

    Хліб з мясним не можна. Доречі хліб взагалі бажано заміняти на ржані хлібці. Я такі знайшла в Фуршеті. З першого разу вони мені страшне які огидні виявилися, але вже звикла, тепер навіть смакують дуже:girl_smile:
    І бараболю викинули правильно. Варену можна, а от жарене після 12-00 ні-ні! Хіба на сухій сковорідці(то так пише в книжці), але яке воно є, я не пробувала... уявити не можу як то можна щось пожарити на сухій сковорідці:girl_sad:

    Персики і чорниці до 12-00 тільки. А от йогурт можна:girl_smile:

    ото є добре!:girl_claping:

    Ото молодець!:girl_claping:

    Дуже добре голод залити чаєм або водою. Мені дуже допомагає. Принаймі можна шлунок обдурити на трохи:girl_smile:

    А ви собі, як я, видрукуйте і на холодильник почепіть:girl_smile: Дуже зручно. А ще я собі один екземпляр в щоденник поклала, зручно коли на роботі, завжди можна підгледіти, що можна, а що ні:girl_smile:

    Може вам хто підкаже по тому. А якщо ні, то обіцяю пошукати інформацію, може знайду те що вам потрібно:girl_smile:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    ой, чую і я до вас скоро приєднаюсь......... бо далі вже нема куди....
    літо надворі,а цей живіт і тому подібне вганяє мене в страшні комплекси....
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    по-іностранному англійському називається amberat, Mumiyo,
    momie - франц.
    може, просто в аптеці спитати?
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Jasmin

    Jasmin :)

    Женічка приєднуйтесь прямо зараз, а то як у ... не пам"ятаю ніку форумчанки на аватарі "Дієта завжди починається завтра!":girl_smile: Дуже класна та влучна фраза.

    Приєднуйтесь, не пожалієте!:girl_in_love:

    Ось знайшла трошки лінків на лінієчки з вагою, може кого зацікавлять:girl_smile:
    http://ticker.7910.org/rus
    http://www.myjane.ru/lines/
    http://www.tickerfactory.com/weight-loss/wybc78h/
    http://www.nadietah.ru/llines/
    http://slim.ru/bars/
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    ну то давайте лінієчки поставимо,чо що....
    а де їх знайти, ну щоб відповідали змісту....
    я з вами, йду читати,що там на сніданок можна:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
  10. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    Оце я розумію! Раз і вирішила!!!:girl_smile:
    Мене тут скоро якою сектанткою назвуть... всіх агітую на систему:girl_cool::girl_crazy:

    Сайти з лінієчками допис перед вами. Ми одночасно про них думали:girl_crazy:

    я вас потішу, до 12-00 можна все що душа бажає:girl_claping: без обмежень!:girl_claping:
    А після 12-00 все що можна на обід і вечерю є у дописі №36 цієї темки. скачайте собі файлик:girl_smile: і на холодильник його:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    дівчатка, хто вже купив те муміо... воно в таблетках??? пам"ятаю, що у моєї бабусі було,але то були якісь такі пластиночки,чи щось в тому роді.
    так,завтра зранку важусь і ставлю лінієчку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    У мене в таблетках:girl_smile: Таблетки розміром як ношпа, але темного кольору. Є ще в капсулах, воно швидше розчиняється і тим зручне, але такого я не знайшла. Якщо знайдете в капсулах поділіться де:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    ух, і я осилила всі сторінки.

    Ну чогось надзвичайного в цій дієті я не побачила.До 12 можна їсти все- ну це нормально, обід- це по суті роздільне харчування, з фруктами теж все ясно- їмо все крім калоріних бананів, винограду.....Ніц жареного, менше солі , цукру. Вечеря- фрукт/овоч.....Ніби і можна спробувати, при умові що ви згідні так харчуватись все життя......бо впевненна як тільки спигнути з дієти набереш назад свої кг, та й ще + 3 в придачу.
    Фактично це навіть не дієта, а здоройвий спосіб харчуання.
    А скрабік і мумійо то добре, правда не впевненна що буду мати час щодня то робити.
    Все, всі забави позакінчувались і з завтрашнього дня теж буду трошки худнути.Незнаю чи буду дотррмуватись все чітко по цій дієті, побачим, але теж маю ціль скинути 3-4 кг.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    Ще не прочитала попередні 2 сторінки, які тут написали за останні кілька годин, але хочу прозвітувати.
    Отже повечеряла о 17 - з'їла 2 яйця і випила шклянку води. Потому погнала на ровер - 35 хвилин крутила педалі. Навіть не знаю, кіко кілометрів проїхала, хіба рахувати. П'ю воду зараз. Ще з'їм грейпфрут зараз (то вже за моєю особистою системою:xaxa:) і все - тільки чай.

    Тепер у мене два питання:
    - як боротися зі спокушаннями зі сторони чоловіка, котрий вечеряє о 8-9-ій вечора?
    - як боротися з вічним хруманням співпрацівниці під моїм вухом майже?
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Худнемо РАЗОМ!!!

    Я в нас в заграманицях купувала мумійо. В нас його можна купити «в русскіх аптєках ґорода». Думаю якщо у вас є таке чудо як магазин з російськими/українськими товарами то можете запитатись за мумійо.

    Легенько обом дати в вухо :girl_haha::girl_haha::girl_haha:

    Чоловіка попроси щоб може коло тебе не їв? Бо тобі ітак важко а тут щей він зі своєю канапкою.:girl_cray:
    А от з співпрацівницею - це вже дуже тяжко, бо справді їй ніц не можеш сказати. Ну ж не будеш їй казати, люба ти як кінь! Ти вічно жуєш. :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 10
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Худнемо РАЗОМ!!!

    Хух!
    Ну я тут і тренування сили волі проходжу!!! Я вам кажу! :girl_cool::girl_cool::girl_cool:
    Марусю, мене канапкою не спокусити. :girl_wink: Я нині зготувала чоловікові спагетті зі салатиком і м'яско запечене в духовці під цибулькою із грибами. ТО КАПЕЦЬ! Мало того, що я то готувала, то тепер слухаю компліменти, яке то все смачне! То мені ДУЖЕ приємно, але ж яке випробування! :girl_cray:
    Коротше зробила собі чаю білого і запиваю слину... :girl_cray: А взагалі я від ранку собі повторюю, що я не голодна, що я не буду їсти ввечері... :girl_crazy:

    А чоловіка попросила підтримати мене. Тим більше, що причина дуже вагома: ще трохи й доведеться поновлювати гардероб :girl_haha: на більший розмір... :girl_cray: Так що підтримку чоловіка маю! Золотий у мене муж... :girl_in_dreams:

    Та прикіл у тому, що там ТАКА фігура!!! :girl_in_dreams::girl_cray: Але цілий день щось хрумтить. :girl_mad: А потім у спортзал з роботи їде...
    Коротше, буду тренувати силу волі.

    Ага, звітую ще про одне.
    Приготувала собі на завтра на обід рибку із помідорами та оливками, з дрібкою цибульки зеленої, кропу та петрушки. Пишу зараз, бо може завтра довідаюся, що на обід таке не можна, то гризтиму салатик з помідорків та огірочків. :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ!!!

    Чорна несправедливість! А може вона щось розумне жує і то підтримує її метаболізм? Знаєш як кажуть що треба їсти 8 разів на день але як горобчик. Мо воно в неї так?

    А рибку можна. Я колись в молодості на подібній дієті була. Там можна було все але не поєднувати каші з мясом а лишень з овочами. Отже, якщо хочеш гречку (хоча думаю що ти її ніколи не захочеш) тоді риж, то можна його поїдати з овочами але не мяском. А мяско з сиром і овочами можна.

    Пригадала собі як я в свої 25 їла. Наскладала на таріль такий собі кавальчик мяска, тоді зверху наклала цибулі, помідорів, зеленої салати, редисочку накраяла а зверху сир. А тоді то все під ґриль аби розтопився сир. Це була моя канапка без хліба. І поїдала з задоволеною міною. Я тоді дуже добре схудла.
    А тепер... згадала баба як дівкою була. Тепер сиджу і просто не думаю про їжу, бо мої всі сіли гарно вечеряти на дворі. Діти ввечір ще мусіли мати ритуал чаєпиття а я з того всього аби не думати про їжу втекла в магазин, бо найменша зробила шкандаль що нема йоґурту. Ось я і подолала свою спокусу тим що в момент найбільшого голоду втекла з дому. :girl_haha::girl_haha::girl_haha:

    Доречі на рахунок зеленої петрушки. Якщо ви хочете аби у вас не був тяжкий живіт і гарно виглядав, треба вивести з організму лишню воду. Як? Поїданням в великій кількості свіжої зеленої петрушки. Буквально додавати її до кожної страви. Це я колись в журналі вичитала в порадах худіючим. :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Хтось питав за спеціяльні лінієчки. Клацніть на моєму підписі із маками й перейдете на сайт із лінієчками. Приєднуйтеся! :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Страшно :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Не баісь! Там є два види вказування ваги.

    Є таке. Рахує вагу.
    [​IMG]

    А можна таке. Рахує зміну ваги.
    [​IMG]

    medical bitumen або mummy :girl_smile:

    Ви знаєте, то якщо вже так дуже зіскочити з дієти, то вагу набираєш. От я забила на все, то до 61,5 долізла, а минулого літа важила 53-55. І якщо себе пильнувати й сильно не зіскакувати - не на рік, а час від часу, на вечір-два, то вага коливається в межах одного, максимум двох кілограмів. Знаю по собі, бо в мене так і було. Ні на які 70 кг я не вернулася. :girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.