Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    моя найстрашніша проблема - то скачки з дієти.
    ніби все в порядку,а потім як зірвусь, і все скинуте подвоюю,якщо не потроюю... стала на вагу щойно,зле мені стало, 61 кг - то як в майже найгірші часи моєї після вагітної фігури, фууууууууууууу. а найстрашніше те, що літечко увже за вікном...
    настрій просто жахливий, щей ПМС до того всього...
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Ленка

    Ленка Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    :girl_claping::girl_claping:Приєднуюсь до вас!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Jasmin

    Jasmin :)

    Там нічого надзвичайно і не було:girl_smile: Прості істини, яких треба дотримуватися:girl_smile: Плюс кавовий скраб і мумійо.

    саме так:girl_smile:

    не тільки:girl_smile: Там є багато продуктів,які також можна. :girl_smile:

    З власного досвіду скажу, що по іншому важко буде вже харчуватися. Організм швидко звикає до такого харчування:girl_smile: Та і мені я думаю, коли скину всі зайві кг, бажання по іншому харчуватися вже точно небуде:girl_in_love:

    от тут я не погоджуся:girl_cool: Я за перший раз на системі скинула 19кг, а потім більше ніж за пів року без системи, при тому що системи не дотримувалася абсолютно! (крім при нагоді не їсти після 18-00) я повернула лише 3кг! Звичайно що ті 3кг вернулись, але ж не всі 19кг та ще й з плюсом:girl_smile:

    саме так і є:girl_in_love:

    думаю якщо сподобається то і час знайдеться:girl_smile:

    настрій боєвий, а значить і все получиться!:girl_smile:

    важко лише в перші дні, а потім звикається:girl_smile:
    Я свого просила на початку брати собі вечерю самому, а коли вже нормально переносила ті нічні хрумтіння то подавала я:girl_smile: А від спокуси подалі йшла в іншу кімнату:girl_smile:

    до 12-00 можна похрумтіти з нею разом:girl_crazy: А після 12-00, Запастися на роботі чимось, що можна, наприклад дозволеними фруктами, і допомогти їй хрумтіти:girl_smile: Доречі, Катя радить всетаки 3х разове харчування, бажано без перекусів. З часом втягнетесь і будете цілком наїдатись, так що проблеми самі-собою відпадуть:girl_smile:

    Рибку з помідорами можна, зелень також, а от оливки варто прибрати їх в списку немає:girl_smile:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    дівчатка,а як бути з різними днями народженнями,святкуання котрих припадає не раніше,ніж на 19год??? не їсти там? чи просто взагалі не ходити нікуди???
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Jasmin

    Jasmin :)

    Ага, все правильно. Тільки от за овочами треба слідкувати, а то не всі можна нажаль:girl_sad:

    Ммммм... смакота.... То і зараз можна щось схоже робити:girl_in_love:

    Гарний метод втечі від спокуси. Я ним теж користуюся:girl_in_love:

    цінна порада! Дякую:girl_claping::girl_in_love:

    Якщо ви хоч кілька місяців протримаєтесь, то потім по-іншому вже не зможете харчуватись... І думаю що свої скинуті кг не повернете вже, принаймі не всі то точно!:girl_smile:

    Супер!!! Вітаю і дуже тішуся, що нас все більше:girl_smile:

    Женічка ну по-перше, то дні народження на 19год рідко хто робить. В основному всі після обіду. Так от, коли я йшла на такі мироприємства (в мене вони всі на 14-00 - 17-00 припадали)то зазвичай перед тим старалася поїсти дома. Як правило на таких подіях мало чого є такого, що ми ніколи не пробували, так що пережити можна. З собою я завжди брала (за порадою з книжки Каті) пляшку червоного сухого вина (за системою власне його треба вживати), це тому, що рідко в кого таке вино є на столі.... в основному напівсолодкі або десертні.Отже проблема, що пити відпадала. А з того, що є на столі завжди можна вибрати щось по системі... віддавати перевагу свіжим овочам, салатам заправленим олією. Вже після 18-00, можна вино наприклад з кусочком сиру.. доречі раніше ніколи так не поєднувала, а на системі навіть засмакувало:girl_in_love:
    Щодо десерту (торта) то я від нього утримувалася, і мені його завжди упаковували додому. Впринципі він би і не вліз в мене так пізно. коли звикнете не їсти після 18-00 то самі побачите, що це чиста правда. А зранку я з спокійною душею смакувала тортиком:girl_in_love:
    Так що думаю то не проблема, ті всі забави:girl_cool:
    як там в книжці .... "Человек желающий - находит 1000 возможностей, человек нежелающий - 1000 причин.":girl_smile:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  6. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Все, приєдналась до Вас. І хоча сила волі - нікудишня:girl_cray:, разом зможемо ВСЕ!!!
    Для себе подумую ще використовувати апельсинове ароматичне масло,що скажете на таке?
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Irus'ka супер! тішуся за вас, що ви наважились:girl_claping:
    Вам зі мною однакову кількість кг треба скинути, так що будемо разом працювати над цим:girl_claping:

    а це як? розкажіть, мені теж цікаво:girl_smile:
     
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    я так розумію, що у цьому процесі головне - позитивно налаштуватися на результат.
    я перед собою поставила дві вершини - одну - максимально ідеальний варіант
    а іншу - реальніший для досягнення варіант, а потім, коли досягну - продовжу далі (адже колись я вже стільки важила!)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    100% вірно!:girl_claping:

    Ви просто молодчинка!:girl_in_love: будемо працювати над собою всі разом:girl_claping:
     
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Jasmin, а я щось ніяк не можу із 36 допису стягнути той перелік, який треба на холодильник почепити:girl_sad:.
    Саму книжку вже скачала, навіть почала читати, а от той перелік щось ніяк...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Це ароматерапія. Вживання ароматичних масел до середини. Апельсинове масло зменшує апетит і зпалює жирові відкладення Буквально вчора вперше спробувала (вірніше, пригостили) випити водички з краплиною лимонного масла - відчула приплив бадьорості, емоційного спокою і спала (напевне вперше за останні 3-4 роки) як дитя. Тепер вишукую в неті відгуки в рекомендації до ароматерапії. Знайду - обов'язково поділюся:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Ооооо дуже цікаво:girl_claping: як знайдете то поділіться обов"язково:girl_smile:

    Взагалі Катя не радить жодних допоміжних засобів, таких як таблетки краплі для схуднення і т.д., але це думаю до того абсолютно не відноситься.:girl_smile:
     
  13. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    І я собі стягнула цей файл, починаю ознайомлюватися. Щодо харчування написно все правильно. Треба буде спробувати приєднатися до всіх, хто худне! Разом цікавіше і дієвіше!)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    так-так! приєднуйтесь:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Я приєднуюся але частково і поступово:) Не їсти не можу, бо їм як хтось прийде з малим сидіти... Але постараюсь не наїдатися. От найгірше це зарядка. Як ляжу качати прес, малий вилазить на мене і не дає - бавиться:) Але теж буду намагатися.
    Добре що літо і не хочеться аж так їсти!!!
    Тож мої 4-5 зайвих кг скоро па-па!
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    особисто для мене запорука вдалої дієти - мінімум стресу від самої дієти, вона повинна бути непомітною для мого звичайного способу життя. Тому я не дуже переймалась чи я їм продукти зі списку чи ні. Просто взяла за принцип стару добру істину "сніданок з"їж сам, обідом поділись з другом, а вечерю віддай ворогу" і все. Солодке тільки до 12, в обід я їла щось перше з хлібчиком, або салат з кашою чи картопелькою, а на вечерю то могло бути кілька фруктів, салатик, чи дві канапки з сиром. Правда вечерю я не робила прямо в 17.50, а десь біля п"ятої - поки то все поїм, поп"ю...спати йшла біля 10-11. Від сну до вечері кілька раз могла ше випити травяний чайок. Від чорного я вже зовсім відмовилась. Зараз підсіла на ліптон в трикутничках в тих чорних коробках, люблю ромашковий і шипшиновий.
    Тому, можливо, результат буде не так швидко, але точно буде і більш тривалий.

    П.С. дівчатка, хто чітко дотримується системи: там наскільки я пам"ятаю можна їсти і крабові палички і сосиски - не їжте їх будь-ласочка:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Основне щоб вам підходило і щоб ви бачили результат. якщо буде одне і інше щиро буду рада за вас:girl_claping:

    По системі -60 швидких результатів не буває. :girl_smile:Швидко спочатку йдуть зайві кг, і то тільки у тих в кого їх дуже багато. А потім не так вже і швидко.
    Не думаю що від вашої системи результати будуть більш тривалі ніж від системи -60, хоча.... поживемо-побачимо:girl_smile:

    По системі можна їсти ВСЕ, але дотримуватися певного часу. І крабові палочки з сосисками теж:girl_smile: А чому ви так проти них?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Я вже все прочитала,розклала інформацію "по поличках",розробила для себе можливі варіанти сніданку/обіду/вечері,та дійшла висновку,що теж аж ніяк не зможу повністю дотримуватись системи,в першу чергу через споживання фруктів/ягід,адже в мене на городі/ в садочку дозрівають сунички/полунички/малинки/агрус/смородина/порічки......і я буду їх гамцяти:girl_spruce_up:,адже не можливо пройти повз кущик і не скуштувати:girl_smile(ось,наприклад,сьогодні на обід в мене були полунички,правда самі,без цукру/сметанки).....зараз вкладу малечу спанки і "на зарядку,шикуйсь!!!!:girl_curtsey:...
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    бо я за здорову стрункість, а крабові палички і сосиски то таке Ге!:bad: повірте мені, то професійна думка
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  20. Jasmin

    Jasmin :)

    Дуже розумію, і знаю як важко відмовляти собі в чомусь смачненькому, а особливо зараз у фруктах:girl_claping:... Дуже добре вас розумію в тому, що кілька зайвих кг, це не стільки як у мене наприклад, тому можна собі створювати відхилення від будь-якої дієти/системи і взагалі можна не особливо на тому зациклюватися. :girl_smile:

    Я для себе вирішила чітко, що дотримуюся на всі 100% і крапка тут
    Тим більше що і фрукти всі я зможу їсти, і якось думаю переживу що до 12-00 а не в 15-00 наприклад. Одним словом я пішла... вперед до мети:girl_smile::girl_in_love:

    аааа.. так це всім напевно відомо:girl_smile: я думала, щось новеньке з"явилось, чому не можна їх їсти:girl_smile:

    Я наприклад рідко вживаю і одне і інше, але жодних обжень в дієтах не терплю, тому мені легше на душі від того що можна все.А чи їсти то, чи ні вибираю я, а не моя дієта.
    Чим більше заборон, тим більше хочеться те заборонене зїсти....:girl_smile: а так красота:girl_in_love:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 6
Статус теми:
Закрита.