З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дякую за переписи! Скажіть ще чи має значення який мід додавати (штучний натуральний, які види натурального) ?
    P.S. Ще би хто мені дослівно перепис Марусі-мами переклав! Бо маю сумніви до свого трактування складників. Наприклад:ok. ćwierć łyżeczki zmiażdżonego ziela angielskiego
    ???:confused:
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2008
  3. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    любий натуральний
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    1/4 ч.ложечкий потовченого пахучого перцю:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Аскорбінка, такий пляцок моїм мамі давала її коліжанка з Мукачева і називається він вишиваний, бо випікається 4 коржі і пересмаровується кремом: манка з маслом. Один з коржів обовязково пересмаровується варенням з ґоґодзів і зверху таке заливається чеколядовою помадкою.
    Правда, такий пляцок треба готувати принаймі за тиждень до приходу гостей аби файно змяк і соду гасити не треба, бо мід є каталізатор і сода добре входить в реакцію.

    Іруська хотіла звичайного медівника а не перекладанця, а звичайний медівник мягкий як бисквіт.

    Дякую Дана, бо я тоді поїхала за дітисками і не встигла перекласти а потім закрутилась. Жах одним словом.
     
  7. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ?????????????????????????????????????????????????????????
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ви не знаєте що таке ґоґодзи? та це ж ягода що росте на болоті. ми її їздили що-року збирати на волинь або в Білорусію. Здається літературною воно буде брусниця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Маруся-мама, можливо і вишиваний, я не знаю його назви, бо то один із тих рецептів, що дала переходить з рук в руки, від сусідки до куми... яка вже там назва:xaxa:
    Коржі там справді сухі і їм треба файно пропитатися, для стетанкового крему достатньо доби.

    Звичайного медівника, думаю, є також багато рецептів... пам"ятаю завжди на Різдво і Великдень мама пекла саме такого, пухкого, медівника, бо дуже любила, а мені він засолодкий... ну та, зрештою, в кожного свої вподобання.

    Оцей, "вишиваний перекладанець" зі сметанковим кремом був першим медівником який вся сім"я з"їла на ура , а не тільки мама.
     
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Прикол, я хоча з Мукачева , але точно не коліжанка Вашої мами,:xaxa::xaxa::xaxa: мені перепис "Вишиваного" дала коліжанка родом з Львівської області.
    Але ся то всьо перемішало у світі...:xaxa:
     
  11. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Вчора пекли медівник у нас його називають "Сочі"
    3 ложки меду
    1 ст.цукру
    50г масла або маргарину
    3 яйця
    1ч.л соди
    Всі інгрідієнти ретельно розмішати(крім соди)поставити на водяну баню.Ми просто на плиті варили.Треба нагрівати до кипіння весь час помішуючи.Коли маса почне закипати, всипати соду і ще з хвилинку або дві варити.Посуду у якій варите. беріть побільшу, бо маса виростає в об"ємі після додавання соди.Потім знімаєте з плити і всипаєте муку.Склянки три не менше.ретельно вимішуєте.Викладаєте на стіл.Якщо зарідке, додаєте ще муки.Ділите на 8-9 частин і розкачуєте тоненькі коржики.На деко треба підсипати муки, щоб не прилипало.
    Печуться дуже швидко.Знімати обережно.
    Крем може бути будь-який.Весь торт можна глазурувати шоколадоною глазурью або просто посипати крихтами від обрізків.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. zorana

    zorana New Member

    Господині поділіться будь ласка рецептами пляцків чи перекладанців.

    навчіть мене будь ласка пекти пляцки та перекладанці, бо торти пекти вмію ,але вони вже набридли всі однакові 2 паляниці і крем з масла або сметани хочеться чогось оригінальнішого і складнішого.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Січень 2009
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А ви подивіться в тему про переписи в розділі кухня, он і знайдете щось.

    А які перекладанці вас цікавлять?

    Бачу я знову мені прийдеться ту тему поправити. Треба буде знову повишукувати всі переписи і туда закинути а то народ знову все всюди порозкидав.:8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Треба-треба. Якби Маруся знову була така добра й файна, та то все повідкопувала, то я би знову додала то до списку. :o
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. zorana

    zorana New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    хотілося б мати рецепти пляцків чи перекладанців де різні види паляниць кілька начинок і крем.
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Перекладіть вафлі.
    За таким принципом:
    Вафля - повидло - вафля - крем зі згущеного вареного молока з маслом - крекери вершкові та шоколадні викласти шахами - згущенко-масляний крем - вафля - повидло - крем - крекери - крем - вафля - повидло - вафля - шоколадна заливка - і в холодильник.
    Виймаєте, ріжете на квадратні порції - смакота неймовірна. Найкраще брати сливове повидло, або інше кислувато-солодке. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я люблю робити такий торт
    1. Пісочник корж
    2. Бісквітний корж
    3. Сушане бізе
    4. Печево до кави
    Для крему
    1. Згущоне молоко
    2. Сир
    3. Яблука
    4. Полуниця(вишня)
    5. масло
    6. Молоко
    7. мука
    Для пісочного коржа потрібно 1 пачка масла(в ідеалі я беру домашне, результат кращий), 1ч.л, поршку до печева, 1 яйце, корж мішаний
    Для бісквіту
    3 яйця
    100грам цукру
    200грам муки
    для бізе збиваю 3 білки з 200 грамами цукру і печу на маленькому вогні, десь годину

    Кислий сорт яблук нарізаний тоненькими кружальцями відваюю в сиропі 200грм цукру+1л. води, витягую яблука і там же проварюю буквально 2 хвилини полуницю. Якщо то не для дітей то полуниці охолоджую і в коньяк, тим коньяком потім пропитую бісквіт.
    Варю заварний крем 200грм молока+100грм цукру+ 3стл. л. муки

    Заварний крем охолоджую і збиваю з масло 200грам( до білого кольору)

    Сир перетираю з цуром, щоб був не дуже солодкий додаю лимонну цедру і сік, желатин розмочений у воді

    Згущене молоко розбиваю з маслом в рівних пропорціях 200грм+ 200грм
    Тепер складаю
    пісочний корж
    крем згущеного молока
    Яблука
    згущоне молоко
    бізе
    згущонка
    бісквіт
    полуниця
    сирна масла
    заварний крем
    печево
    заварний крем
    як застигне можна полити шоколадом
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. zorana

    zorana New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    дякую за переписи, але хочу попросити поділитися ще кількома рецептами пляцків з маком та іншиим начинками в батька ювілей і треба спекти 4-5 пляцків щоб на всіх вистачило.хочеться здивувати гостей новими огирінальними пляцками та перекладанцями.
     
  19. Роса

    Роса Member

    Мої гості вже звикли до того, що я кожний раз готую щось нове і цікаве, тому мушу і надалі "тримати марку", постійно вишукуючи нові і класні рецепти... так от, пляцків я не печу, але можу поділитись рецептом Тирамісу і Медового торта (який Ви можете, за бажанням, спекти у формі пляцка). Повірте, Ваші гості будуть у захваті.

    Є дуже багато рецептів приготуваня Тирамісу, але найбільш оригінальнішим є оцей:
    http://www.say7.info/cook/recipe/569-Tiramisu.html
    Я робила Тирамісу минулого тижня на день народження - він перевершив всі мої сподівання (дуже схожий до італійського)
    До-речі, печення Савоярді продаються у Львові в Метро (виробник ARO), і коштують приблизно 10 грн. А сир Маскарпоне я вдало заміняю домашньою сепараторною сметаною, що, повірте, абсолютно не впливає на кінцевий результат.
    І не лякайтесь, якщо зразу Вам цей десерт видасться рідкуватим - на наступний день все добре застигає. Єдине, майте на увазі, що порізати на пляцки Вам його не вдасться. Я Тирамісу викладала одразу на десертні порційні тарілки.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 1
  20. Роса

    Роса Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    І дуже смачний МЕДОВИЙ ТОРТИК:
    склад:
    2 яйця,
    1 стак. цукру,
    2\3 стак. меду,
    1 ч.л. соди,
    1 апельсин (цедра для тіста і фреш для пропитки),
    2 стак. муки
    200 гр жирної сметани,
    400 гр. сиру (творог),
    1 бан. вареної згущонки (я брала трошки менше),
    50 гр. родзинок,
    60 гр. масла.
    приготування:
    Для 1-го коржа збиваєм 1 яйце і 1\3 стак. цукру, додаємо 1\3 стак. меду і 30 гр масла (порізати кусочками), цедру 1\2 апельсина, 1\2 ч.л. соди (погашеної лимоним соком чи оцтом) і 1 стак. муки. Якщо тісто буде дуже густе - додаємо трошки кефіру. Виливаємо в форму, змазану маслом і посипану мукою і випікаємо в розігрітій духовці до готовності (при t 180-190). Робимо 2 таких коржі. Кожний корж розрізаємо на 2, тобто в нас виходить 4 коржі (3 коржі йде на торт, а 4-ий на посипку для торта).
    Сметанковий крем: збиваємо сметану з цукром і ваніліном.
    Сирний крем: за допомогу блендера (тоді крем буде без крупинок)розтираємо сир з згущонкою.
    Збираємо торт: нижній корж пропитуємо апельсиновим фрешем і втикаємо в нього родзинки. Змазуємо 1\2 сметанкового крему. Зверху кладемо ще один корж, який також пропитуємо апельсиновим фрешем. Змазуємо 1\2 сирного крему. Зверху кладемо 3 корж. Якщо тортик не дуже рівний, то підкладаємо під останній корж (в сирний крем) частинки 4 коржа (але залишаємо ще для обсипки торта). Верх торта змащуємо сметанковим кремом, а боки торта - сирним, і обсипаємо крошкою (з 4-го коржа). Ставимо на ніч в холодильник, а на наступний день - розрізаємо і НАСОЛОДЖУЄМОСЬ!
     
    • Подобається Подобається x 6
  21. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    • 1 коробочка м’якого плавленого сиру
    • 1 морквина
    • 1 цибулина
    • 1 солодкий червоний перець
    • 2 помідори середнього розміру
    • 4 горошини духмяного перцю
    • 5 горошин чорного перцю
    • 1/4 ч. ложки коріандру
    • 1 ч. л. паприки
    2. Помідори обшпарте кип’ятком, зніміть шкірку і натріть м’якоть на тертці.
    3. Крупно подрібніть горошини перців і коріандру (розчавіть).
    4. У трилітрову каструлю налийте олію і злегка підсмажте подрібнені чорний і духмяний перець, та коріандр.
    5. Покладіть цибулю, солодкий перець і моркву в каструлю, посипте паприкою і обсмажте.
    6. Додайте натерті помідори і ще трохи потримайте на вогні, щоб помідори розпустилися.
    7. Налийте біля 2,5 л води в каструлю, покладіть нарізані гриби, варіть 10 хвилин
    8. Покладіть вермішель, плавлений сир, подрібнені кубики або приправу, посоліть до смаку і варіть до готовності вермішелі.
     
    • Подобається Подобається x 2