З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Сиркове морозиво з лісовими ягодами
    [​IMG]
    400гр сиру
    300 гр сметани домашньої і жирної або замінити на 33% вершки
    200гр цукрової пудри
    50мл ягідного лікеру
    200гр ягід(малина, чорниця, ожина, суниця,смородина)
    Сир протерти через сито або змолоти, сметану(або вершки) збити на пухку масу, змішати сир, сметану, цукрову пудру і лікер, додати половину ягід, все збити блендером на однорідну масу, додати решта ягід тепер вже акуратно вимішати(старатися не роздавити ягоди) і поставити в морозильну камеру замерзати, приблизно раз в годину виймати і добре розмішати, щоб кристалики льоду були якомога дрібнішими. Я таку процедуру зробила 4 рази.
     
    • Подобається Подобається x 22
  3. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    "Баклажани фаршировані"
    2 баклажани помити, порізати тоненькими пластерками, посолити їх, залишити на 30 хв (щоб зм"якли). Обжарити в олії, і коли вистигнуть-фаршируємо.
    100 гр майонезу, 3 зубця часника (вимішуємо). На баклажан даємо соус і смужку помідора, закручуємо та проколюємо шпажкою. СМАЧНОГО!
     
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    10 минутная буженина


    Прошу вибачення за те що рецепт на російській мові, зараз не маю часу перекладати, а рецептом хочеться поділитися.
    [​IMG]

    Рецепт этот я нашла давно на просторах польского интернета, он довольно популярен, присматривалась я к нему долго, я кума-невера, не верила в положительный результат эксперимента но любопытство пересилило меня и в эти выходные я приготовила буженину по этому рецепту:
    Состав:
    2 кг кусок свинины (вырезка или окорок без кости )
    2 лавровый листочка
    1ч.л майорана и тимьяна
    4 ст.л соли
    1 ч.л черного перца
    1 ч.л сахара
    6 зубчиков чеснока
    3 ст.л соевого соуса
    2 ст.л майонеза
    1 ст.л готовой горчицы.
    2,5л воды
    Варим маринад.
    Берем кастрюлю с толстим дном – это обязательно!!! наливаем воду добавляем все ингредиенты кроме мяса, дать прокипеть минут 5, и оставляем до полного остывания.
    Когда маринад остынет кладем в него мясо целим куском, ставим на газ, на среднем огне доводим до кипения, как только закипит отсчитываем ровно 5 минут, выключаем, накрываем крышкой кастрюлю и оставляем мясо в маринаде в той самой кастрюле так до утра. Утром процедуру повторяем, доводим до кипения, кипятим 5 минут и выключаем снова накрываем крышкой оставляем до полного остывания в маринаде!!!. Когда мясо остынет, вынимаем, бумажной салфеткой обсушиваем и можно кушать, хранить в холодильнике завернутым в фольгу.

    Каюсь все-таки держала не два раза по 5 минут а первый раз 7 второй 10, все остальное по рецепту, мясо действительно было нежное, сочное мягкое и вкусное, было потому что смели его очень быстро. Мне там в рецепте не хватало остроты, в следующий раз в маринад неплохо бы положить острого перчику, от себя добавила соевый соус, горчицу и тимьян, чеснока дала больше чем пор рецепту, я люблю пряную буженину Шикарный вариант как замена магазинной колбасы для детей и не только.
    [​IMG]

    Один из источников
    http://eksplozjasmaku.blox.pl/2009/09/Wedlina-dziesieciominutowa.html
     
    • Подобається Подобається x 27
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Яблучний пиріг
    Знайшла в нетрях. Як завжди: від рецепта я відійшла. Отже, подаю власну інтерпритацію

    Тісто
    1,5 скл. муки
    0,5 скл. крохмалю
    1 яйце
    0,5 скл. сметани
    150 гр розтопленого маргарину
    1 пачка порошку до печива
    півсклянки цукру

    1 кг яблук

    Крем
    1 скл сметани
    1,5 скл цукру
    1 яйце
    1 пачка будину
    2 ст. л. муки
    1 пачка ванільного цукру

    Яблука порізати на тоненькі плястерка. Викласти на тісто (тісто має бути м"яким, я викладала в бритванку ложкою). Залити кремом.
    Пекти 30-40 хв при 180 С. Смачного.
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  6. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    вибачте за безглузде запитання-що це?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    а я люблю пекти ось такий простенький яблучний пиріг!
    1пач.маргарину
    3ч.л.порошку до печива
    5 яєць
    6ст.л.цукру
    3-4л.сметани
    500гр.муки
    ПРИГОТУВАННЯ:
    відділити білки від жовтків,білки вилити в пусту посудиу,а тим часом розтирати жовтки разом із 1ст.л.цукру додати розтоплену пачку маргарину,4 л.сметани,порошок до печива і все ретельно перемішати!беремо муку і потрошки мішаємо разом із отриманою масою,муку додаємо до тих пір,коли масу не можливо мішати ложкою,і коли тісто стає більш-менш не дуже липке(особисто мені 500гр.не вистачило і я вже дивилась на око) після цього розділяємо тісто на 2 не зовсім однакові частини,ту що трішки менша ставимо в морозильну камере на 10-15хв.а тим часом чистимо і ріжемо яблука на кружельця і засипаємо ванільним цукром,та корицею!тісто викладаємо на форму і розтягуємо по ній!висипаємо яблука і переходимо до білків збиваємо білки разом із 5ст.л.цукру в густу піну,цю піну на верх яблук!і ось нарешті витягуємо тісто з морозильної камери і натираємо поверх яблук на грубій терці!все це ставимо в духовку на 175градусів на 40хв.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Пудинг в порошку, продається в пакетах, як желе, чи крем заварний
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дуже дякую за рецепт. Зробила сьогодні. Просто в роті тане. Тепер тільки такий робитиму :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я роблю все так само, тільки марґарину не розтоплюю а просто січу з мукою і тоді додаю жовтки і якщо треба то ложку сметани.
    А до яблук додаю одну пачку польського кисілю. Яблука тоді такі смачні і тримаються купи. Люкс.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    І мені сьогодні сказали що треба давати кисіль, буду пекти то випробую новинку
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Спробувала на вихідних такий рецепт вівсяних батоників чи granola bars. Вийшла смачно+корисно (чудова заміна солодощам), ще і з собою добре брати, наприклад, на роботу. Крім того, можна готувати із того, що є дома, беручи за основу вівсянку.

    [​IMG]

    -2 чашки вівсяних пластівців (краще грубших)
    -1 чашка борошна (я брала десь пів)
    -2 ст.л. кунжутного насіння (брала лляне насіння)
    -1 ч.л. кориці (можна лимонну шкірку подрібнити)
    -1/2 чашки подрібненого мигдалю (можна будь-які горіхи)
    -2/3 чашки рисового сиропу (можна мед)
    -3 ст.л. олія канола (я використовувала звичайну)
    -1/2 чашки сухофруктів (будь-яких)
    щіпка солі
    Нагріти духовку до 160 *С. Застелити деку фольгою. у глибокій мисці змішати вівсянку, борошно, насіння, сухофрукти, горіхи, корицю та сіль. В іншій з"єднати мед та олію. Потім все перемішати разом, викласти тісто на деку та рощзпластати рівномірно (десь на 1 см товщина). Випікати 30–35 хвилин. Охолодити та розрізати на батончики зручного розміру.
     
    • Подобається Подобається x 15
  13. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    У вихідні готувала Курник. Перший раз у житті. Це також з переписів моєї бабулі. Чоловіку дуже сподобалось.
    Тісто пісочне зі сметани, маргарину, двох жовтків, муки. Посолити, цукру пів ложечки, соди гашеної на кінчик ножа. Замісити, таке щоб не збите але й не прилипало до рук тісто. Викласти більшу частину тіста у форму (у мене це чавунна сковорідка без ручки) так щоб були великі бортики. На тісто тонесенькими скибочками порізану картоплю, цибулю дрібно порізану, курятину (смачніше не з білого, а з червоного м’яса) відділену від кісточок звичайно. Перемішати це все і додати якогось жиру, можна смальцю ложки дві. Накрити залишками тіста, защипати край по колу. А у середині зробити у тісті дірочку, яку прикрити шариком з тіста.
    У розпечену духовку на годину, на не дуже сильний вогонь. Через годину витягуємо та у дірочку доливаємо приблизно склянку води або, якщо є то бульйону. І знову у духовку. Готове буде, як картопля звариться.
    Виглядало приблизно так, свій сфоткати не додумалася
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Gorbusha

    Gorbusha Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    В принципі роблю варений рис за інструкцією на упаковці (фірма Жменька), в кінці заправляю соусов (оцет 1-2 л.,сіль, цукор). Купую норі (водорость). Кладу бамбуковий або тростяний коврик, на нього кусок харчової плівки, пластик норі матовою стороною до себе. Розправляю остиглий рис, не докладаючи до верхнього краю 1 см. Ближче до нижчого краю кладу шматочки риби або хороші крабові палички або рибу власного посолу або варені креветки (власний вибір), тоненькою смужкою огірок. На нього вичавлюю пакетик васабі (маленький). Потім починаю бамбуковим ковриком з плівкою закручувати рулетик. Коли закручу, то ріжу змоченим у оцтовій воді ножем "сушинки". Ми їмо тільки китайськими паличками. Екзотично-пікантно. Трохи пафосно. Якщо цікавлять подробиці - рада допомогти, сякий-такий досвід є : роблю суші 2 роки. Що-де купляти - можу приблизно сказати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Скажіть, будь ласка, давно хотіла приготувати суші вдома!
     
  16. Gorbusha

    Gorbusha Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Для СУШІ що і де... Норі, васабі, та й рис - у ВАМі. Правда, рис для суші у ВАМі може бути не фірми Жменька, а там немає рецепту приготування. Там є схема варки з вказанням часу. Тому краще Жменька. Васабі, як не буде у ВАМі - то буває у МЕТРО або магазинах ТЕМП (вул.Грушевського, Енгельса (пардон. забула по-новому). Рис Жменька також може бути у МЕТРО. Палички (крім шикарних наборів суші) бувають в МЕТРО (бамбукові, недорогі), колись бачила у МАРКу (пластик), здається і у ВАМі. Але найдешевше-якісно було у МЕТРО. Бамбукові або тростяні коврики (5-7грн.) можна взяти як підставки (Барвінок, ВАМ розкладки "все по..."), або палички, з яких вони сплетені були не грубі. Харчова плівка - господарські відділи. Оцет можна і наш, але кажуть, що всякі-дорогі кращі. Думаю, ми не сноби і обійдемося якісним нашим.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    На рахунок продуків для суші, бачила практично все в Фуршеті на Б.Хмельницького.
    Щодо оцту - рисовий оцет не має такого оцтового запаху, якщо заміняти його на щось інше тоді найкраще на яблучний оцет.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    В умовах кризи і оцет беру звичайний і рис круглий навчилася до суші давати :)
    Ми зазвичай купуємо все в Метро, але в Фуршеті справді у рибному відділі є все для суші.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    па хтось може викласти поетепний процес приготувння суші, і написати всі необхідні інгрідієти....мож і я б спробувала собі
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    приєднуюсь до прохання, я б теж хотіла спробувати
     
  21. Gorbusha

    Gorbusha Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я свою схему виклала вище. Правда без фото. Але все чітко як роблю. В мережі багато викладок, що в принципі ілюстровані так само. Чи має сенс колись все фоткати?