З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Кать воно то можна звичайно, але фото то одне а вживу побачити і спробувати зовсім інше:girl_in_dreams:
    Як на фото показати який рис має вийти? Якої липкости? Наскілки щільно закрутити і пару раз прокатати.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Gorbusha

    Gorbusha Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Лосось я солю. Звичне співвідношееня солі та цукру 3 до 1. Якщо риби рихла ("розлізається"), то даю ложечку горілки - вона "дубіє". Кладу під гніт на добу.Для суші бажано солити менше. В горбушу даю сік лимона, сіль, цукор, при необхідності горілку і трохи перевареної холодної води. На скумбрію варю спеціальний маринад з рідким димком. Доречі, це також смачно в суші.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    в нас ще додають дрібними полосками покраяну сиру моркву і огірок, це коли робиться з крабо-палками. Раджу, дуже смачно.

    Я їла з сирою але для того потрібне дуже високої якості філе. Воно дуже дороге навіть в нас. Його ціна дотягує до 30 долларів за пів кіля.

    Французький яблучний пиріг

    1/2 скл муки
    1/3 скл цукру
    1 ст. ложка порошку до печива
    1/8 ч.л. солі

    1/2 ч.л. ванілії
    2 яйця, злезка збити
    2 ст.л олії
    1/3 скл молока
    4 великих яблука

    Заливка
    1/3 скл цукру
    1 яйце
    3 ст. ложки масла (розтопити)

    Тортівницю застелити пергаментним папером і насмарувати маслом. Нагріти духовку до 180 градусів цельсія.
    В мисці змішати всі сухі компоненти. В другій мисці збити яйце з ванілією, олією і молоком. З*єднати сухі компоненти з «мокрими».
    Яблука покраяти і викласти в форму. Залити зверху тістом і стряхнути формою, щоб тісто дійшло на дно.
    Випікати в духовці 30-35 хвилин.
    Приготувати заливку. Розтопити масло, додати цукор і яйце. Все гарно збити і залити пиріг. Випікати ще 15 хвилин.
    Вийняти пиріг з духовки і дати вистигнути в формі 20-30 хвилин. Викласти на таріль так щоб бік заливки був зверху ;)
    Ласувати з морозивом або збитими вершками.
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  6. Gorbusha

    Gorbusha Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Хто знає найпростіший і найсмачніший бісквіт, або хороший бісквіт на рулет?
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Все що треба зробити це скористатись пошуком або зайти в тему - Список переписів у розділі кухня. Там точно є декілька бисквітів.
     
  8. Gorbusha

    Gorbusha Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Маруся, я хочу знати нюанси, типу як виймати. Чула про цікаві методи і різні цікаві добовочки. От би такий рецепт з нюансами...
     
  9. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ось тут дуже класно все описано http://bulka.livejournal.com/285185.html
    я робила,вийшло супер :girl_claping:
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    пиріг яблучний від оленки*стар
    [​IMG]
    пачка масла
    200 гр сметани
    2 яйця
    стакан цукру
    півпачки порошку до печива
    сода на кінці ножа
    2,5 - 3 стакани муки
    яблука

    яблука почистити, порізати на четвертинки і потім на тонкі дольки
    масло розмякшене змішати з цукром, сметаною, яйцями, порошком і содою
    потім по одному стакану додавати муку (в мене мука дуже суха, тому йде менше)
    тісто має бути мяким, але не текти.
    переконалась шо у таких, кексового типу, пирогах, якщо є комки - то дуже добре
    в форму на дно покласти папір для випікання, вилити 40% маси
    викласти яблука, посипати цинамоном, зверху решта тіста
    пекти до готовності біля години (я і твак завжди перевіряю сірником) при 190 гр
    сьогодні залишились яблуука - то виклала зверху ше трохи
    [​IMG]
     
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Рулет із печива з кокосом
    [​IMG]
    Оскільки у нас завжди залишається печиво (бабусі купують малим, а ті не їдять) зайшла спосіб утилізації продуктів :)
    Отже, кладемо в блендер пачку печива, подрібнюємо. Додаємо 2 ст л какао, 150 гр теплого молока, місимо з того "тісто", викладаємо його на плівку, формуємо корж. Можна, звичайно додати зо дві ложки коньяка, але то вже не дитячий варіант
    Для начинки вимішуємо 150 гр цукрової пудри, 100 гр кокосової стружки і 200 гр масла. Мастимо начинку на "корж", скручуємо в рулет, ставимо на 2 години в морозилку.
    Смачного
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Думаю, просто їсти лимони вже всім надоїли, хочу поділитись з вами таким рецептом.
    Лимон нарізати скибками, зверху посипати цукром (багато, прибл. 1ч.л. на скибку), дати постояти 10-15хв., зверху намастити майонезом, потім посипати сиром гол. тертим, і потім тертими грецькими горіхами. Смачного.
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    можна сметанкою, тоді з цукром буде ліпше!!
     
  14. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я хочу сьогодні спекти свій улюблений швидкий пиріг з вишнями.
    туди треба:
    250г маргарину,
    250г цукру,
    5 яєць,
    175г мелених горіхів,
    125г муки,
    125г крохмалю,
    1 ч.л сода погашена оцтом,
    1 кг вишень, це якщо літом, або у власному соці, так щоб викласти повністю на тісто.
    Спочатку збити міксером добре маргарин з цукром, потім яйця по одному, потім по трошки муку і крохмаль, соду. Вкінці додати горіхи. Тісто має бути пухке. Викласти на деко змащене маргарином і посипане мукою. зверху викласти вишні по всій площині. Випікати 40-50 хв при 200 С, до сухого сірничка.
    В мене деко розмір 25х27 висота 4см
    Ще дуже добре додати мигдальної есенції пару крапель
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2009
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    "Солодка ковбаска"
    Робила малому, швиденько і смачно.
    400 г печива (я брала рошен з топленим молоком 2 пачки)
    1 стакан різаних горіхів (молола в блендері)
    1 стакан цукру
    1/3 ст. молока
    2 ст.л какао
    200 г масла
    ванільний цукор
    1 ст.л спирту (горілки або коньяку). Можна і без.
    Цукор змішати з молоком і какао, мішати поки цукор не розтопиться, потім додати масло і відразу зняти з вогню, додати ванільку, спирт. Все це змішати з печиво і горіхами. Зробити у вигляді ковбаски і в холодильник.
    Я ставлю спочатку трохи на холод, а потім формую кобваску, щоб не розтікалося
    Смачного
     
    Останнє редагування модератором: 12 Листопад 2009
  16. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Цибульовий пиріг:)

    1п.сухих дріжджів
    0,5л молока
    100гр маргарини
    1ст.л. олії
    2-3ст.лцукру
    1ч.л.солі
    1 кг муки

    зробити тісто і поділити на 2 частинки

    3-4цибулинки порізати і,приблизно 1\3 частину від всієї кількості, підтушкувати.

    змастити братванку олією,викласти 1 частину тіста,зверху рівномірно цибульку порізану(і сиру і тушковану)посолити-поперчити до смаку.Накрити пиріг 2 частинкою тіста і випікати 20-25 хв(за 10 хвилин до кінця випікання змастити верх яйцем)
    вийняти,накрити полотенцем і дати вистигнути

    смачного!:)
     
  17. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Можливо рецепт треба писати в якусь іншу тему...:confused:... якщо так, то прошу модераторів перенести мій допис:girl_flirt:

    Отже рецептик кексу:
    -1 яйце;
    -1 скл. цукру;
    -100г м"якого масла (або маргарину);
    -250 домашнього сиру (перемеленого чи добре розім"ятого);
    -2 скл. борошна;
    -0,5 скл. родзинок;
    -0,5 ч.л. соди;
    -я ще до тіста добавляю трохи лимонного соку і кориці.
    Замісити тісто. Викласти його у змащену маслом форму, і випікати в духовці (приблизно 50хв. при температ. 180-190 град.) Готовий кекс притрусити цукровою пудрою. Смачного.

    А тепер я у вас прошу рецептик:girl_flirt:
     
  18. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    це рецепт когось із форумчанок(копіюю):
    Рецепт бісквітного тіста

    Беремо 6 яєць, тримаємо їх хвилин 15 у теплуватій воді (але не гарячій - зваряться!), тоді відділяємо білки від жовтків. До білків кидаємо дрібку солі і вилкою починаємо збивати - достатньо декількох секунд, щоб утворились великі бульбашки. Тепер підключаємо до роботи міксер - починаємо від найменшої швидкості, і поступово переходимо на найвищу. Коли утвориться досить міцна піна (але ще не тверда), знову перемикаємо на найменшу швидкість, і додаючи по одній ложці 220 г цукру, продовжуємо збивати, збільшуючи швидкість до максимальної, поки не утвориться стійка піна, цукор на той час може ще повністю не розчинитись, то не страшно . Виключимо міксер, долиємо до білків столову ложку алкоголю, у мене був ром, аромат просто неймовірний стояв... Тепер повторюємо з жовтками всю процедуру, як із цукром, піна залишиться майже такою ж міцною. Висипаємо зверху 220 г просіяного борошна, можна наполовину з крохмалем, і легенько ложкою рухами зверху вниз вимішуємо. Довго не мішати!!!! Тепер всю цю красу викладаємо у форму, печемо при температурі 180 градусів 45 хвилин, потім залишаємо в духовці ще хвилин 20, дверцята краще до того часу не відчиняти. Після того перерізати на три коржі, перекласти будь-яким кремом... Я ще люблю нижній корж просочити яким-небудь чаєм чи кавою з коньяком.
    Що мені у цьому рецепті подобається - тісто в процесі випікання практично не росте і як наслідок, не перекошується (чого мені з попередніми рецептами ніяк не вдавалось добитися) - весь об'єм набирається ще під час збивання, тому краще збивати у більшій посудині. Навіть, якщо виросте невелика гірка посередині, вона сама осяде, поверхня залишиться рівною.

    ***З трьох яєць (половина норми) виходить торт стандартного еколанівського розміру, здається, сантиметрів 20 у діаметрі, якщо я не помиляюсь.

    Від себе напишу: я робила в половину з трьох яєць для такої форми як у вас в кексі + на дно форми дала яблук нарізаних, алкоголю не давала, бо думала малий їсти захоче.Вийшов смачним і був ніби щойноспечений навіть через два дні(залишився кусочок).Пробуйте, смачного!!!
     
  19. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Oddly, напишіть,будь ласка, ще свій рецепт кексу.
     
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Господиньки, я хочу завтра щось цікаве приготувати з риби і переглядаю всі рибні рецепти, хтось мені підкаже чи є десь переклад цього рецепту, чи це тільки для мудрих:girl_haha::girl_haha::girl_haha: господинь, що володіють англ. мовою
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=44330&postcount=54
     
  21. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мій переклад
    2ст.ст оливкової олії
    2 ст.л дрібно порізаного свіжого базиліку
    1ст.л соку лайма свіжовичавленого
    1 чашка помідорів черрі
    1/3 чашки дрібно порізаної цибулі
    1чл. порізаного гострого перцю халапеньо з насінням
    1ч.л меду
    4 філе риби червоного люціану( я про таку рибу і не чула):girl_crazy:
    Розігріти духовку. Змішати базилік з соком лайму, відкласти трохи на потім(відкласти 1-1,5ст.л) решту змішати з помідорами, цибулею, гострим перцем, медом, посолити і поперчити.
    На бритванку налити трохи олії, філе поперчити і посолити, викласти філе на бритванку, викласти зверху на філе відкладений базилік з лаймом , запікити до готовності. Подавати з помідоровим соусом , ніби нічого не забула.