З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Ari

    Ari Well-Known Member

    Можливо цю страву називають по іншому, але я її знаю саме за такою назвою. Це картопля натерта як на деруни з додаванням пасерованої моркви і цибулі, спецій, часнику, знаю дають ще яйце. Масу викласти на деко змащене жиром і розмастити, формуючи паляницю (палянтас), пекти в духовці до готовності. Подають як саму, так і з сметаною, м*ясом різним, грибними підливами. Я трохи модифікувала цю страву - в картопляну масу кладу фарш (в середину як начинку), і формую такі собі великі котлетки, теж викладаю на деко, додаю пікантну томатну заливку, і тушкую до готовності .
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Креативно Креативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    Шпинат сметанковий
    • пучок свіжого шпинату ( може бути морожений)
    • 2 зубчики часнику ( або більше)
    • 3 - 4 ложки сметани
    • 1 ложка масла
    • 1 чайна ложка муки
    • 1 ложка молока
    • 1 яйце
    • сіль, перець до смаку
    Масло на сковорідку, шпинат промити і теж на сковорідку поки не зісмажиться і не стане м'яким. Додаємо протиснутий через прес часник і смажимо.
    В мисочці збиваємо яйце, додаємо сметану, муку, молоко добре перемішуємо і виливаємо на сковорідку де жариться шпинат. розмішати. Смажити ще 5-6 хв.

    можна використовувати як додаток до основної страви або як начинку в блінчики -штруделі-пироги-вареники
    якщо збільшити кількість молока отримаємо шпинатний соус - використовую до макаронів

     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    На прохання, викладаю рецепт печива, в мене подвійну порцію змели за два дні

    Крухі тістка


    Інградієнти :

    250 г мaргaрини (я брала масло)
    1 скл. сметaни
    30 г дріжджів пресовaних
    2 скл. борошнa
    пудрa (для обкачування тістечок)


    Склянка має 250 мл


    Масло перетерти з борошном. Дріжджі розвести в сметaні і додaти до мaргaрини.

    Зaмісити повільне тісто (при потребі додaти трішки борошнa) і зaлишити в холодильнику нa 2 год.

    (Моє тісто в холодильнику чекало свого часу аж 4 год)

    Розкaчaти тісто тонко (приблизно 1 см) і витиснути формою печиво. Форма печива може бути будь яка, правда по середині варто витискати дирочку.

    Випікaти при 180 С до золотистого кольору.

    Готові тістечкa посипaти пудрою. Смaчного ! DSC_1044.JPG
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Бізе за 90 секунд в мікрохвильовці;)
    [​IMG]
    На 1 збитий до стоячих піків білок беремо 220-250 г пудри. Має утворитись густа маса.
    Потім саме цікаве
    На пергамент виклаємо кондитерським мішечком бізе,розмір як вишня, роблячи проміжки між бізе, бо буде рости. В мене мікрохвильова піч на 800 ват на мах, то за 1,5 хвилини все готово;) але то потрібно пробувати по часі самому, бо може і за 1 хвилину і за 2 хв бути готовим. Спробуйте

    Надіслано з мого tapatalk
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Корисно Корисно x 2
  6. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Карпачо з буряку:
    Відварити або запекти до готовності буряк (хто як звик). Охолодити, очистити від шкірки, нарізати кільцями товщиною в 3-5мм, замаринувати і поставити в холодильник на 2год.
    Витягнути, викласти на тарілку, зверху покласти фету або бринзу, і покласти листки м,яти.
    Маринад для буряка: оливкова олія, цукор, сіль, чорний перець, і приправа для овочів, лимонний сік.
    Все просто, але смачно і головне оригінально під час посту.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    на прохання.
    preview (34).jpg
    Пляцок з вишнями від Дарії Цвек.
    Тісто:
    350 гр борошна
    150 гр масла або маргарину
    5 яєць (в тісто жовтки)
    100 г цукру +150 г в білки
    ванілін
    лимонна цедра
    Начинка: 500 г вишень
    Маргарин посікти з борошном, додати 100 г цукру, жовтки, ванілін, цедру і замісити тісто. Викласти його шаром завтовшки 1 см на змащений маргарином лист, зверху накласти вишень без кісточок. Пекти в гарячій духовці (240 С ) протягом 35 хв. Спечений ще гарячий пляцок покрити збитою з рештою (150 г) цукру піною з білків і поставити ще раз в духовку, щоб піна підсохла.
    Моє зауваження: використовувати тільки свіжі або морожені вишні ( тобто не солодкі), бо тісто і білки мають досить цукру. Я давала вишні у власному соці, то мені трохи засолодкий вийшов.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Для зацікавлених - брауні з маскарпоне:
    200г масла
    5 яєць
    1,5 склянки цукру
    2/3 склянки муки
    1чл соди
    2 плитки шоколаду (темного чи гіркого)

    отже, 200г масла топимо з 2 шоколадками на водяній бані. Відставити нехай охолоне. В окремій посудині збиваємо 3 яйця зі склянкою цукру, туди ж додаємо охолоджену шоколадну масу. Поступово додаємо 2/3 склянки борошна пересіяного з ч.л. соди. Все гарно розмішати. В окремій посудині збити 2 яйця, пів склянки цукру та 500г маскарпоне. Тепер беремо застелену папером форму і виливаємо половину тіста, далі поверх нього маскарпонову масу і знов тісто. В розігріту до 180град. духовку на годину, год-20.

    Ось результат IMG_4577.JPG
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Не дуже мій особистий рецепт, хіба трохи з моїми корективами.:)

    І так на прохання наших дівчат даю рецепт штруделя, котрим поділилася зі мною одна форумляночка.

    Штурель з яблуками.
    Тіссто: 125 грам муки (я даю скільки забере, тісто має бути мяке і добре розкачуватися)
    1 яйце
    2-3 ложки теплої води
    1 ч.л. оцту
    2 ст.л. олії
    дрібка солі
    20 грам масла (для змазування коржа)
    Всі інгрідієнти вмиску. Тісто замістити. Я мішу в руках, бо в мисці сильно прилипає до бортів і тяжко вимісити, поки не відлипне від рук. Накриваю рушничком і в тепле місце.

    Тоді готуємо начинку, яблука на крупній терці, в яблука або ізюм, або заморожені ягоди інколи кладу ягоди у власному соці, останній раз клала полуницю.

    Тісто тоненько розкачуєм, змазуєм маслом. масло має бути добре розмякшене, бо тверде порве корж, тому я масло перед тим кладу в тепле місце. Знадчить корж розкачали, змазали, зверху виклали начинку, посипати цукром, ваніліном, хто там шо любить. Завернули рулетиком, кінці під низ. Викладаємо на деко простелене пергаментом, зверху легко приплюскуєм.
    Печу поки не підрумяниться верх.

    Смачного!:)
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 10
  10. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Сербський кох, ну дууже швидкий і ніжний десерт.
    [​IMG]
    Інгредієнти
    Для: 4 порцій
    Цукор 6 столових ложок для тіста і 3 для молока.
    Яйце куряче 6 штук
    Молоко 0,5 л.
    Крупа манна 4 столові ложки з гіркою
    Борошно пшенична 4 столові ложки з гіркою
    Ванілін 1 г.
    Розпушувач 5 г.
    Інструкція
    Приготування ≈ 25 хвилин
    1. Відокремити білки від жовтків.
    2. Збити білки в міцну піну. Продовжуючи збивати, потроху додавати цукор. Я збивала на майже максимальні швидкості.
    3. Так само, продовжуючи збивати, по одному вводити жовтки. Обсяг повинен сильно збільшитися.
    4. Вимкнути і відставити у бік міксер. В окремій мисочці змісати манку, муку, розпушувач і цю суміш всипати в білки і обережно, тупою стороною ложки, все перемішати від країв до середини.Тісто виходить як дуже-дуже густа сметана. Викласти в заздалегідь підготовлену форму (або сковороду) діаметром 28-34 см з високими не менше 5 см бортиками і розрівняти (форму змастити маслом і припудрити по всій поверхні борошном).
    5. Випікати при температурі 180 градусів 20-25 хвилин. Перевірити готовність можна зубочисткою (засунути зубочистку в центр, потримати пару секунд, вийняти - вона повинна бути чистою).
    6. Поки стигне кох, довести до кипіння молоко, але не кип'ятити. Додати гаряче молоко, цукор і ванілін.
    7. Остиглий до половини кох нарізати на частини і залити молоком (гарячим) в тій же сковороді, де готували. Молоко повинно вбратися в тістечка ПОВНІСТЮ.
    8. Охолодити в холодильнику.Подавати по 1-2 шматочки на порційній тарілці і їсти ложкою - десерт дуже ніжний. Можна полити варення Така нямка!
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Домашня ковбаска.

    1,5кг. свинини, 1,5кг. яловичини замаринувати в сухому маринаді(сіль, перець, лавровий лист, можна приправи без хімії,яка вам подобається) на 2-3 дні. Потім перемолоти, частину м"яса можна порізати маленькими кусочками, (буде схожа на рублену ковбасу), додати 3 яйця, 1ст.лож. крохмалю, 1ч.лож. цукру.
    окремо зварити 0,5 кг. свинячих шкірок в 1л. води, + сіль, перець горошком,лавровий лист, варити 1 год. Цю юшку додавати до фаршу потрошки, треба 100-200 мл.
    Вимішувати фарш 1 год., вкінці дати часник, сіль, перець за смаком.
    Наповнювати кишки щільно, бо потім будуть ямки.
    За цим рецептом я ще робила ковбасу з дикого кабана і дикої кози.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    дівчата просили :girl_smile:
    Вишнево-кокосовий пиріг.
    preview (39).jpg
    Тісто:
    яйця курячі 2 шт.
    масло вершкове 100 г
    цукор 5 ст. ложок
    сметана 150 г
    розпушувач тіста 10 г
    сіль
    борошно 1 склянка
    Начинка:
    вишня 400 г
    крохмаль 2 ст. ложки
    стружка кокосова 2 ст. ложки
    Глазур кокосова:
    сметана 100 г
    цукор 2 ст. ложки
    стружка кокосова 4 ст. ложки
    Приготування

    Тісто:
    З'єднати яйця, розм'якшене вершкове масло і цукор. Все збити міксером. Додати сметану і знову все перемішати. Потім додати просіяне борошно та розпушувач. Ретельно перемішати. (тісто має бути густе, але повинно литися.)
    Тісто вилити у форму застелену пергаментом. (в мене діаметр 21 см.)

    З вишні видалити кісточки і присипати крохмалем.
    На тісто викласти вишню. Присипати кокосовою стружкою.
    Випікати в розігрітій до 180 С духовці 20 хвилин. Тісто має «схопитися», а стружка зарум'яниться.

    Кокосова глазур:
    У мисочці розмішати сметану, цукор і кокосову стружку.

    Дістати пиріг з духовки. Розподілити по пирогу кокосову глазур.
    Випікати ще 20-30 хвилин. Готовий пиріг повинен бути золотистого кольору.
    В мене зверху рожевий, тому що до глазурі додала трохи вишневого соку.
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Картопляне тісто:
    картопля варена 2 шт.
    яйце 1 шт.
    мука 4 ст. л .

    Начинка:
    помидорки -чері 500 г
    кріп свіжий 5 гілочок
    цибуля ріпчаста 1 головка
    часник 3 зубчики
    оливкова олія Extra Virgin 3 ст. л .
    сіль 1 щіпка
    перець мелений

    Відварну картоплю натерти на тертці або розім'яти виделкою. Додати яйце , сіль і борошно і замісити не сильно круте тісто.
    Розкачати тісто в паляницю. Цибулю нарізати півкільцями, часник дрібно посікти. Обсмажити на олії до м'якості.
    Викласти цибулю на картопляну основу. Чері помити, розрізати на половинки , приправити сіллю і перцем, полити олією і акуратно перемешати. Смажену цибулю посипати рубаним кропом , а зверху лускою викласти половинки чері .
    Випікати 30 хвилин при температурі 180 градусів. Прикрасити готовий тарт кропом і подавати гарячим. Холодним він теж добряче смакує.

    Смачного !!!
    А воно таки смачно))))
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Тістечка з румбамбаром.

    Для тіста:
    борошно - 200 г
    цукор - 50 г
    вершкове масло або маргарин - 80 г
    холодна вода - 50 мл
    жовток - 1 шт.
    ванільний цукор - 1 ч. л.
    дрібка солі

    А також:
    румбамбар - 3-4 (залежно від довжини)
    білок (з одного яйця) - для обмакування
    цукор - 7 ст. л.
    порошок кориці - 1 ч. л. з вершком

    Борошно перемішати з цукром, ванільним цукром і сіллю, додати порізане кубиками вершкове масло. Все добре перетерти рукою.Жовток відділити від білка. Білок відкласти, поки що він нам не знадобиться. В окремій посудині перемішати жовток з холодною водою і додати до перетертого з маслом борошна.Замісити тісто, загорнути його в поліетиленовий пакет і покласти в холодильник на 20-30 хв.
    Румбамбар очистити від шкірки і нарізати шматочками довжиною приблизно 7 см. Білок злегка збити. Цукор перемішати з корицею. На присипаній борошном стільниці тоненько (приблизно 2 мм) розкачати тісто. Під час розкачування тісту слід надати форму прямокутника.
    Розкачане тісто розрізати на смужки шириною 7 см. На край тіста покласти шматочок ревеню і загорнути його так, щоб край тіста трошки заходив на основну частину тіста. Тістечко відрізати від смужки і трошки притиснути його до стільниці, щоб склеїти краї тіста. Спочатку тістечка обмакнути в білку, а потім обваляти в кориці з цукром.
    На деко застелене пергаментним папером викласти тістечка швом донизу і випікати у заздалегідь розігрітій до 180°С духовці 15-20 хв.
     

    Вкладення:

    • DSC_0933.JPG
      DSC_0933.JPG
      Розмір файлу:
      115,3 КБ
      Переглядів:
      225
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Шпинатний пиріг

    Рецепт я собі скомпонувала з декількох.

    Для тіста купила маленьку упаковку 0,5 кг слойоного замороженого. Можна зробити своє слойоне тісто.

    Для начинки:
    2 пучки свіжого шпинату
    Трохи більше половини упаковки польської фети (ціла пачка має 270 г) або будь-якого сиру (сулугуні, напр,). Думаю, можна і звичайний творог спробувати.
    2 сирих яйця
    Цибулина
    2 зубці часнику
    Спеції (якщо берете солений сир, як фета, то солити нічого не треба).
    Зелена цибуля, кріп.

    Цибулину дрібно порізати і посмажити на олії разом з січеним часником. Додати порізаний шпинат і потушити 15 хв. За бажанням можна додати трохи сметани чи вершків (я давала). Поперчити і дати бажано мускатного горіха.
    Трохи остудити начинку і додати до фети, перемішати. Дати зеленої цибульки і кропу. Добавити збиті яйця, але трохи яєць лишити для змащування.

    Невелику форму (у мене мала бритванка) змастити олією, викласти один шар тіста так, щоб були бортики по 2 см. Викласти всю начинку, зверху прикрити другим шаром тіста і трохи защипати. Змастити верх яйцем, можна посипати сезамом чи потерти сиром голандським.
    Пекти до 30 хв. при 180 градусах.
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Дівчатка , на Ваше прохання.

    Оригінальний рецепт (з нету).

    Сосиска в тесте
    .

    Много чего можно сделать из скороспелого теста - все получается быстро и вкусно! Сосиски в тесте - не исключение! Время приготовления: 50 минут + расстойка Порций: по желанию Вам потребуется:

    - Один стакан муки

    - Треть стакана теплой воды

    - Одна столовая ложка растительного масла

    - Чайная ложка с горкой быстрых сухих дрожжей

    - Половина столовой ложки меда

    - Соль по вкусу

    - Сосиски

    Как готовить: 1. В теплой воде растворяем мед и сухие дрожжи, даем "ожить". Добавляем масло, соль. Постепенно подсыпаем муку и замешиваем тесто. Хорошо вымесить тесто и оставить его подходить минут на 20.

    2. Как тесто подошло, немного подмесить его (слегка), раскатать пласт, разрезать его на полоски. Длина полоски зависит от размера сосиски... Полоску можно смазать взбитым яйцом, чтобы они не раскрылись при выпечке.

    3. Завернуть в тесто сосиску.

    4. Уложить на противень на расстоянии, смазать сверху яйцом, можно посыпать кунжутом Выпекать в разогретой до 250 С духовке до румяного цвета.

    Приятного аппетита!
     

    Вкладення:

    • IMG_0724.JPG
      IMG_0724.JPG
      Розмір файлу:
      216,3 КБ
      Переглядів:
      174
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Апельсинове варення

    4 середньо-великі апельсинки (навіть бажано кислі) зняти акуратно цедру (я картоплечисткою зрізала), очистити від білої шкірки і плівки (оце було найнудніше), якщо на зовнішньму боці дольок лишається, то нічого, головне забрати з боків і кісточки.
    Перетерти в блендері ту м`якоть, закинути у каструльку, долити 700 мл. води і на середній вогонь(коли почне закипати, зменшити до мінімуму вогонь).
    Тим часом у блендері перетерти зняту цедру і додати у каструльку, додати туди ж сік 1/2 лимона (не дати впасти кісточкам, я видушую на пальці, щоб там вони затрималися). Хай 30 хв все повариться і увариться.
    Через півгодини додаємо 800 гр цукру. (Мені було досить, можна під кінець додати ще, як захочете).
    І хай то все відкрите вариться на малому вогні 2 години. Періодично помішувати, але без фанатизму, постійно стояти над ним не треба.
    Охолодити, додати пектину пачку у холодний (я просто по чуть-чуть підсипала, а можна розмішати його з 2 ложками цукру і так підсипати по-трохи) і проварити ще десь 20-30 хв.
    Розлити у підготовлені банки.
    Варення все-одно виглядатиме трохи зарідким, але при охолодженні воно загустне трохи більше.
    Головне, що без білої шкірки і без кісточок воно не буде гірчити.
    Смачного!
     

    Вкладення:

    • DSC04436.JPG
      DSC04436.JPG
      Розмір файлу:
      83,7 КБ
      Переглядів:
      143
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На прохання @WEDLADY рецепт печінки по венеціанськи в пароварці:
    Склад:
    - 2-3 цибулини
    - 300-350 г. печінки
    - 50 мл. оливкової олії
    - 50 мл. винного оцту
    - 10-15 г. вершкового масла
    сіль за смаком
    Приготування:
    Цибулю почистити і нарізати напівкільцями. Викласти в пароварку в чашу для каш, додати сіль і олію. Поставити таймер на 20 хв. Потім додати оцет і парити ще 10 хв. Далі додати нарізану на кубики печінку і парити ще 20 хв. За 2 хв. до кінця приготування додати масло.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Рецепт позичений у одної файної господиньки - східні палянички з начинкою: 200 мл кефіру, 2 склянки борошна (в мене пішло трошки більше, дивитись по відчуттях щоб можна було його розкачати), дрібка солі, 1ст.л. олії, 1ч.л. соди погашеної оцтом. Замісити тісто. Поділити його на 5 частин. Розкачати першу частину (але не дуже тонко), покласти начинку і защепити як на хінкалі (таким мішечком). Далі потихеньку розкачуємо його в паляничку (не перестаратись, щоб не порвалось тісто) і смажити на сухій сковорідці. Начинка довільна (я брала сир з базиліком).
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    На прохання @Monopoliya (вибачайте, що з запізненням - з телефону не бачу карми) рецепт чорничного пирога з пісочного тіста. Пекла такий вперше, рецепт знайшла і обрала серед декількох схожих в інтернеті. Подаю оригінальний рецепт зі своїми ремарками.
    Сподіваюся, для когось ще буде актуально.

    Чорничний тарт

    Цей рецепт для форми діаметром 28 см (я пекла саме в такій).
    Для тіста необхідно:

    1 1/2 чашки (210 г) борошна
    1/2 чайної ложки (2 г) солі
    2 столові ложки (25 г) цукру
    1/2 склянки (115 г) вершкового масла, охолодженого і нарізаного кубиками
    1 велике яйце
    1/2 чайної ложки ванільного екстракту (замість нього додала 1 пакетик ванільного цукру)
    1-2 столові ложки крижаної води

    Для начинки:

    2 1/2 чашки свіжої чорниці (мала 0,5 л. було супер достатньо)
    1/4 склянки (50 г) цукру
    1 1/2 столові ложки (20 г) борошна
    додаток на свій смак - цедра з половини лимона

    Для прикраси:

    2 1/2 чашки свіжої чорниці + Цукрова пудра (я не прикрашала свіжими ягідками, а зготувала ванільний пудинг Dr. Oetker так, як вказано на пачечці, та розподілила його поверх тої маси з чорниць, борошна та цукру десь після 30 хвилин випікання)

    Приготування: Помістити в кухонний комбайн борошно, сіль, і цукор, перемішати. Додати масло і збивати близько 15 хвилин, щоб вийшла суміш, схожа на крихти. У маленькій мисці збити яйце і ваніль. Потім, збиваючи, поступово влити до решти інгредієнтів. Додати воду, якщо це необхідно. Не перемішувати тісто більш 30 секунд. (все замішувала швидко холодними руками в холодній мисці).
    Перекласти тісто в рифлену форму для пирога, сформувати бортики. Поставити в холодильник, поки готується начинка.
    Розігріти духовку до 220 градусів С.
    У великій мисці змішати цукор і борошно. Додати 2 1/2 чашки свіжої чорниці і акуратно перемішати. Вийняти корж з холодильника і рівномірно покрити чорничної сумішшю. Поставити в духовку і випікати протягом 15 хвилин. Зменшити температуру в духовці до 180 ° C і продовжувати випікати ще 30-35 хвилин. Вийняти пиріг з духовки і помістити на решітку. Зверху розподілити свіжі ягоди, що залишилися для прикраси (у варіанті з ягодами, а не з пудингом).
    Охолодити пиріг до кімнатної температури перед подачею на стіл. Залишки тарта накрити і зберігати в холодильнику.
    Смачного!
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  21. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Дуже люблю наткнутись на швидкі, легкі і смачні ідеї сніданку. Один з них, який мені заімпонував:
    2 яйця, столова ложка сиру домашнього, сіль по смаку - збити. Сковорідку змазати легенько оливковою олійкою. Вилити яйця і обсмажити паляничку до румяного з двох боків. Покласти на тарілку, змастити сметаною і дати всередину все, що любите\маєте під рукою. Я давала сир тертий твердий, помідори, броколі, зелень. Ще можна рибку червону, гриби, шинку, бекон..... Смачного!
    IMG_6069.JPG
     
    • Подобається Подобається x 29
    • Зе бест! Зе бест! x 1