Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Не до мене питання, але я відповім.
    Так фізіологічно сталося, що вагітна жінка має всередині дитинку і тро-о-ошки почуває себе гірше ніж інші. Навіть будучи абсолютно здоровою. І на наших довбаних дорогах і маршрутках/автобусах вона тро-о-ошки ризикує своїм здоров'ям і життям дитини. І зовсім тро-о-ошки людей про це не знає, але думаю, все таки має якийсь інтелект, щоб про це здогадатися.
    Тому якщо вагітна мовчить, то нормальна вихована людина має з почуття морального обов'язку (враховуючи вищевказану інформацію) запропонувати їй присісти, щоб уникнути навіть найменшого ризику переривання вагітності. А в ідеалі і відчути себе вихованою і мати гарний настрій на цілий день.
    А якщо вагітна відмовиться (це буде її вибір і її погодження на ризик, хоч як на мене, це не той час, щоб скромнічати і соромитися), чи виявиться не вагітною, то значить Ви можете продовжити сидіти, де сиділи з почуттям виконаного морального обов'язку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  2. Siania

    Siania Love Life

    Я зараз теж при надії, і дуже добре розумію як можна себе почувати, навіть коли ще нема живота. Тому я розумію, що в першу чергу Я несу відповідальність за своє дитя, а не інші, і тому якщо ніхто не розуміє, чи вдає що не бачить, я їх гарно попрошу, бо це треба в першу чергу мені.
    А вагітні не мають бути вихованими? Не можуть попросити "уступіть мені, будь ласка", обовязково має бути "кур*а м*ть, яка дівуля сидить" і т.д. Ввічливість має бути з обох сторін.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ооооо, ну і понаписували:) Хочу сказати, що кожен по-своєму правий, і так треба виховувати в людей людяність і розуміння, а це починається з дитинства. Але агресія неприпустима, ні з сторони вагітних, навіть якщо "ніхто не бачить", ні з сторони старших, та з нічиєї сторони. І я ще не бачила, щоб вагітній яка ввічливо просить ніхто не уступив, а от власна агресія і злість шкодить малюку і здоров'ю мами часом більше, ніж стояння в маршрутці.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Йомайо. Та не матюкала я її! То я від злості так писала тут! Вихованість вагітної - подякувати за запропоноване місце, а не чіпляння з очевидним до незнайомих. Дійшло до того, що за таке прохання вже треба боятися, бо отримаєш купу негативу. Ти попросила - тобі відмовили, приємно вагітній? Чи йти далі по людях як прохачка? І може хто змилується. Я просто в шоці, що має пояснювати то.
    Агресія і злість не припустима ніде. Але коли дістало, то дістало. На то і тема.
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Заспокійтесь)))все буде добре, вам не можна нервуватись, в вас зараз говорять гормони. На жаль, такі зараз реалії сьогодення. І за день цього не зміниш. І деколи краще таки спокійно попросити, ніж стояти і злитись і тим самим шкодити собі і малюку. Бажаю вам зустріти чим більше розуміючих у транспорті і легко та успішно виносити маля.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Siania

    Siania Love Life

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    мені раз запропонували))) чоловік уступив місце, я відмовлялась, а він видав щось типу: "Вам зараз треба важати себе")) Я сіла, а аж потім до мене дійшло що він мав на увазі)) На наступний день сіла на дієту))

    Дівчата, в той момент, коли ви зрозумієте, що ніхто вам нічого не винен життя стане простіше. Оточуючі не є телепатами і рентгенами щоб сходу визначити чи та жінка вагітна, чи комусь зле, чи просто настрій поганий. Так, ми чекаємо людського ставлення і емпатії, але то речі абсолютно добровільні. Якщо я себе чую в силі, то я уступлю місце, а якщо ні, то сорі.

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Вагітна теж людина:girl_crazy:. І коли у оточуючих, як писали тут покер-фейс, то виявляється тільки вагітна має проявити культуру, стриманість і такт і тоді, о Боже, може їй хтось вступить своє місце. Так, за ці останні випадки я озлобилась так само, як і мої прекрасні співпасажири. І мені це надзвичайно не подобається, тому я хочу по-швидше родити. В мене все.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дуже просто - ми всі різні!!!
    Я теж з тих людей, що буде тихо стояти. І лише у дуже крайньому випадку наважусь попросити про допомогу (напевно в мене якісь психічні розлади?). Мені незручно звертатись до незнайомих людей, особливо з проханням. Бо я НЕ ЗНАЮ як почувається та людина і чи має змогу вступити місце.
    Зараз маю проблеми з ногою-спиною. Ледве причалапала до лікаря, у якого прийом за записом. Але якщо хтось не приходить - він бере людей з живої черги. І ще є такий момент, що у кабінет може заходити відразу 3 людини (практикує так для пришвидшення процесу, бо людей насправді дуже багато). Отже, приходжу. Сидить дві пані пенсійного віку, крім купи інших людей. Стан такий, що довго у тому коридорі я знаходитись не зможу фізично. Тому наважуюся попросити зайти разом з ними (пояснюю, що в мене зараз саме загострення, не можу ні стояти, ні сидіти, і як останній аргумент - що я вагітна). Вони довго думають, але ствердноі відповіді так і не дають. Ну ОК. Буду в живій черзі. Розговорилась з іншими жінками - кажуть, що після них нікого нема по запису, не прийшли. Тому можу зайти. Бо з ними ніяк - іх вже 3. І тут ці пані розуміють, що можу я попасти у кабінет швидше. Починають мене звинувачувати у непорядності, бо "вони записані, а я ось так собі прийшла". І то нічого, що іх час прийому був лише через півтора!!! години. Вийшов лікар, прочитав прізвище людини, яка не прийшла і я зголосилась, що це саме я))). Прийшлось у кабінеті пояснити ситуацію. ЯК після того можна просити гарно і виховано??? Я пояснила всю ситуацію, просила. Ось через такі випадки не наважуюсь. І це не поодинокі. Щойно приїхала від того ж лікаря (ото не везе, бо завжди черги). Правда, сьогодні прийом без запису. Приходжу, під кмбігетом людей 10, 3 з дітьми. І одна молода дівчина з чоловіком, який кричить - вагітні без черги! Але мені було незручно піти без черги, бо діти, бо старші люди, і черга не смертельна. Але потім пошкодувала, що бракує мені тоі наглості. При можливості стояти і сидіти я там корчилась поза 2 години. Всі бачили, ніхто не запропонував зайти перед ним.
    Дуже мені шкода, що у нашому суспільстві і на нашому форумі є люди, які вважають, що "може то і не морально, але нормально". Сумно дуже. Кожен якось сам за себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 5
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Я практично перед пологами мусила їхати маршруткою, в повній маршрутці мій пуз вперся в писок пацану і відвернутися було нікуди))) Ставати мені не треба було, бо їхала пару зупинок, але реакція була ульотна, уступати місце явно не збирався, і з моїм пузом на писку стрьомно сидіти
     
    • Смішно Смішно x 4
  12. Siania

    Siania Love Life

    Але до лікаря не йдуть здорові люди, кожен зі своєю болячкою мабуть. І от ця думка "всі бачать" є досить дивною, я можу інколи дивитись і думати про своє.
    Просто таке деколи враження, що попросити - корона з голови впаде, або один раз попросили, Вас не впустили, і вже розчарування на всіх.
    Я кілька раз просила на пошті мене пропустити, бо дуже сильно спішила на роботу, ніхто не відмовляв.
    Одного разу теж спішила, мала один товар в руці, а в супермаркеті були довжелезні черги, теж попросила, і все ок.
    Я розумію, що хочеться щоб всі самі розуміли, бачили. Ну але що робити, коли реалії не такі? Озлоблюватись на весь світ, чи змінити своє ставлення до ситуації?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тут трохи різні ситуації, специфіка лікаря - є гострий стан (одиниці, за весь час відвідування цього лікаря, а це вже коло 10 років, то певно людей 5-10 таких бачила, хоча у черзі доводилось сидіти по пів дня, і той стан ДУЖЕ добре видно, бо людина реально не може ні стояти, ні сидіти, іі гне у різні боки, вона шукає опори), і стан ремісії, коли приходиш на черговий огляд. Сьогодні не бачила жодної людини, яку "вигинало".
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2017 ---
    Мені важко уявити, що сидячи у черзі у вузькому коридорі 2-3 години не можливо помітити людини, якій дійсно зле. Але є таке як "не хочу бачити".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Життя стає простіше, коли вже не вагітна. Не бачити жінку на 9 місяці з величезним пузом перед самим носом. Це треба дуже хотіти. Так, нічого не винні, успіху таким у житті і надалі. От щиро, гуд лак!
    Тут я виділяю дві категорії. Або психічно хвора (весна-осінь у них загострення) і тоді, навіть сидячи вона буде триндіти, або дійсно, краще їй вступити, щоб не слухати тих лекцій і вона нарешті замовкне.
    І-і-і, але ж ти підступна...:girl_impossible::girl_haha:
    Ви серйозно не бачите різницю між цим і глибоко вагітною у транспорті?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я вже писала, що маю психічні відхилення у плані просити незнайомих людей, які мені нічого не винні. Ситуація: іду в маршрутці і мені зле(всяке може бути) і тут вагітна, яка лагідно просить вступити ій місце. І я... встану, навіть як дуже зле, бо не буду ій розповідати при свідках, що мені сьогодні теж не є добре. Я просто так не можу. І то не корона, то я така неправильна. І з тим є дуже важко жити, особливо у нашому байдужому суспільстві.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  16. Siania

    Siania Love Life

    Я не розумію як можна в такому гострому стані сидіти в черзі, ну Ви себе зовсім не любите. Ну не впустили якісь там бабульки перед тим, та в нас всі озлоблені, забийте і йдіть до лікарі, ще й при надії! Не можете самі, беріть чоловіка для розмов з чергою. Мені направду дуже шкода що люди в нас стали байдужими, але мусите собі тоді самі давати раду.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене був вибір, або дурити))), або знову три години чекати, що хтось не прийде, ну або вмерти (але навряд би хтось то у черзі помітив - всі у своїх думках сидять))).
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2017 ---
    В мене був вибір, або дурити))), або знову три години чекати, що хтось не прийде, ну або вмерти (але навряд би хтось то у черзі помітив - всі у своїх думках сидять))).
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    А де є інші суспільства?
    В Європі взагалі ніхто нікому не уступає.
    Як на мене, найправильнішим є наклейки на спеціальних місцях не тільки для інвалідів та дітей, а ще для вагітних та людей похилого віку. І кожна категорія цих людей би знала, що має права на відведених місцях сісти, а інші, коли б там сідали, розуміли що то може бути тимчасово.
     
  19. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну по більшості видно, що вагітна, що вік глибокий, що нога хвора, рука зламана, або дитина з метр ростом, яка при першому гальмуванні розквасить собі носа.
    Я також не звернусь з проханням до сторонньої людини, буду чекати, щоб хтось проявив телепатію і вичислив надприродним способом мій випираючий на метр живіт)
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1