Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Клас, ще б в суд на вас подали, що ви їхніх кроликів потруіли. Так ви знаєте хто це зробив?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Теж страшно того не люблю.
    Колись з того приводу робила зауваження одному дідкові на Вернісажі, то він мені сказав "що право "тикати" " йому дає його вік!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  3. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    а ще я не люблю, коли в напівпорожніх трамваях "передайте за проїзд" від молодих-здорових... Ррр!
    --- дописи об"єднано, 10 Травень 2017 ---
    і коли мене питають, чи моя дитина не замерзла в 30 градусів спеки без шапки :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Забала б орендодавця...Так не робиться, розумію більший прибуток і блабла, але про такі речі треба попереджати .
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
  8. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

     
    • Подобається Подобається x 2
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    так не пасує, але ..нерви, то така штука......
    як можна подзвонити о 21.00 і сказати, що прошу мене завтра зустріти в 9.30 на вокзалі - їду до вас в гості. І пофіг, що сьогодні робочий день і хочеться відпочити завтра, що сьогодні ніхто не робив закупи, бо планувалося то робити завтра, що взагалі можуть бути якісь узгоджені плани....Зрештою можна було б хоча повідомити трохи раніше...та й розмовляли ми з нею буквально вчора.....Але людині 85, їй скучно, і ніц з тим не зробиш...муж поїхав бігом в Ашан, а я з самого ранку завтра на кухні....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    СЕБЕ :girl_devil::girl_devil::girl_devil: що я щойно натворила, то капець Аж мною калатає досі.
    Давно вже просила чоловіка спалити документи. Реально, дуже багато назбиралося. Я вже всякі-різні папери і лотки від яєць, які складала на розпал поступово, повикидала. А документи викидати якось не дуже, там купа інформації, адреси, телефони.
    Ну, вирішила сама спалити в каміні, бо мангал стоїть в малині, так рясно цього року полізли молоді пагони. Там палити і нищити малину не буду.
    Короч, закинула в камін. Пробую палити - не горить і хоч ти трісни. Повідкривала всі затвори, підношу свічку - тяга є, а той папір не горить. Ну і прийшла мені в голову геніальна ідея - полити розпалювачем. Побризкала, запалила, а воно ЯЯЯЯЯКККККК БУХАНЕ мені в лице. Дівчата, чуть себе не підпалила:girl_impossible:. Відскочила назад, там скляний столик, зачепилася за нього, присоски , що кріплять скло до ніжок відскочили і я разом з тим склом грохнулася на землю. Вазонок зі стола впав, яким чудом не розбився, поняття не маю. Лише земля порозліталася по кімнаті. Папір з каміна горящий повилітав, протяги почали його розносити по кімнаті і він почав розгорятися. А я встати не можу, так гепнулася, що певно копчик тріс. Короч, добре, що не попали ті іскри та тюль. Була би пожежа. Цезар скаче навколо мене в істериці, папір палає, я лежу. ТО ППЦ.
    Я конкретно перестрашилася. Трохи зараз віддихалася. Йду в кімнаті прибирати і замітати сліди свого дебілізму :dash1:, бо як приїде мужа - буде верещати, як різаний, що я дурепа і мене саму небезпечно в хаті залишати:hang1:. Ну і в даній ситуації буде правий - я таки дура:girl_flag_of_truce:.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 22
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @flame, в мене колись мама з подруга ми новий рік зустрічали. Вирішили петарду кинути, але куди? І додумались в п'єц))). Воно як рвануло!!! Добре, що п'єц таки то витримав))).
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  12. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Чи то мені сюди, чи то в жилєтку, але забилам би себе, або хоча б помагатор відключила.
    Мамина знайома підібрала пошматованого собаками кота. Вона пенсіонер, зробила пост відчаю у котячій спільноті з проханням порад. Була то глибока ніч. Я, прочитавши, вхопила наявні вдома гроші, взяла таксі і поїхала з нею і котом в клініку. Кіт вже другу добу в стаціонарі, кажуть, що стан важкий. Рахунки за лікування непідйомні для мене, та й не знати, чи буде з того щось. Але вже взялася, на півдорозі не кинеш. Пристрельте мене хтось. Бо здається, я задофіга на себе звалила.
    Навіть соромно на таке жалітись, тут на важкохворих і поранених гроші годі зібрати, а я з котом чиїмось (в нашийнику був) мучуся...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мушу написати те, що думаю. От я напевно неправильна і т,д. Але я не розумію, чому у такому випадку не усипити кота? Якщо все так серйозно. Хай би собі вже більше не мучився. Коли чую про такі різні складні випадки з тваринами, чомусь саме така думка приходить в голову. Мені здається, що так було б гуманніше. Теж маю пса, дуже його любимо, але якщо в якийсь момент його життя стане нестерпним через біль, то краще вже його "відпустити". То не правильно?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  14. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Rodionochka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Власник сам бачить стан тварини. В мого пса почалось все через флюс зуба. Був вже старий, наркоз тяжко вдарив по нирках, нас про це попереджали. Ще пару тижнів він прожив, але коли спух живіт і ноги відняло, викликали ветеринара і вкололи. Тяжко те рішення далося, все ж скільки років по тому пройшло, але до сих пір плачу як згадую.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Повірте, бачать далеко не всі (ну або не хочуть бачити) і далеко не всі чомусь думають, що усипити це нормально. Та і власники бувають різні, і в різних станах такі рішення доводиться приймати. Тому фахова консультація лікаря має допомагати побачити реальну картину. А про тих лікарів і їх мотиви і т.д вже писано-переписано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ви робили людині етаназію?
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Креативно Креативно x 1
  19. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Слухайте, ви що читати не вмієте РЕЧЕННЯ ПОВНІСТЮ?
    не виривати фрази з контексту?
    не перекручувати факти і дописи?
    Чи то треба просто написати щось, пофік що?
    Чи то біг пес через овес?
    Чи ви своїми постами просто провокуєте людей?
    Вибирайте варіанти або свій допишіть)))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    @Supernatural спешл фор йо айс)) друга частина цитати: '' А тут... пошкодувала старшу людину, яка не може зарадити і мучиться, та й в клініці сказали, що прямих показів для евтаназії нема, стан важкий, але курабельний. А тут, коли вже взялася і щось зробила... Шкодую, що це була глибока ніч і я не мала змоги показати
    КОТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    своєму лікарю. Він би точно об"єктивно сказав, чи є сенс братися.[/OFF][/QUOTE]

    ''


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3