Ти + Він

ЗАбилам би! (2)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 3.489
  1. Oleksandrochka

Oleksandrochka Well-Known Member

Останнє редагування: 20 Травень 2017 у 02:52
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Patty

Patty In Love

Забилам би лікаря, який «за відсоток» робить призначення без попередніх обстежень, здивовано піднімає брови на побічні ефекти (типу, «дурненька, то все від нервів»). В результаті зіпсоване здоров'я на роки і х/з, що ще попереду. «А имя им —легион...», бізнесмени..

• Співчуваю Співчуваю x 8
  3. Alstroemeria

Alstroemeria Well-Known Member

Теж стикнулася з таким цього тиждня. При чому лікаря знаю давно і довіряла, і призначила лікар точно не через відсотки. Але отак назначити досить серйозне гормональне лікування (з далеко не найменшою дозою) без встановлення причини хвороби ще й сказати, що побічних дій немає. Усвідомлюю, що іншого виходу, швидше за все немає і потрібно пожиттєве лікування, та все ж мав би бути індивідуальний підхід з встановленням точної причини, індвідуальним підбором дози та інформуванням хворого про серйозність/тривалість/вартість/побічні дії.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

О, то ви займаєтеся цим котиком! Я на фб бачила пост. Читала, що то лікування кілька тисяч потягне... Може вдасться назбирати потрібну суму. Вже як ні... В котика є власниця, може хай скаже своє слово...

• мімімі мімімі x 1
  5. Cybulynka

Cybulynka Well-Known Member

@Happy Fiancee

6. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Ні, не знаю(( Я думала тої жіночки-пенсіонерки, що фото в коментарях було. Мабуть не так зрозуміла...

7. Cybulynka

Cybulynka Well-Known Member

@Happy Fiancee

8. Alicia

Alicia Well-Known Member

Так, якби забронювали на airbnb, то вам би вже не відмінили бронювання на користь тих 10 днів. Але питання в тому, чи залишились ще ті орендодавці, що здають на 1 добу? Це хіба хостели.

9. Рибка

Рибка Well-Known Member

Не факт. Ситуація рік тому, квартиру бронювали на airbnb на 3 дні попередньо десь за 2-3 тижні, кілька разів зв'язувались з власницею, уточнювали деталі ( бо це було для 3 дітей та тренера).
    Перед виїздом в той же день дзвонимо, щоб уточнити час приїзду та коли і як зустрінемось.. А вона не бере трубку.
    Через хв.15 на вайбер приходить повідомлення - вибачте, та квартира вже зайнята іншими людьми ..
    Інша країна, діти в автобусі практично, завтра змагання, які оплачені... Назвати це "забилам би" - то це дуже м'яко..

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Hermi

Hermi Well-Known Member

• Подобається Подобається x 1