Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.880
  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Сьогодні я б позабивала всіх :) Але першим ділом водіїв, які сигналять в дупу коли довго не можу виїхати на головну! Я не заснула, я чудово знаю що вони там є, але що мені встрелитись якщо я ще не профі? Бачать же У і каблук, їм що так яйоли тисне і вони стриматись не можуть щоб не пофпафкати? :sad: Далі б забила деяких особливо моральних і принципових пішоходів і велосипедистів слідом. Я взагалі не знаю хто зробив ті переходи пішохідні прям отак при виїзді з неголовних на головну, але їх теж би забила до купи. Намагаєшся отак виїхати якось на головну, під фанфари ззаду, підтискаєшся вже і підтискаєшся, і тут якийсь дідок починає розмахувати мені палкою і щось кричати, бо я ж стою на переході, бляха. А де ж я маю стояти щоб бачити хто їде по головній? Я звісно розумію, перехід, все таке, але обійти машину ззаду щось відпаде? Нє, краще кричати і махати палкою. І велосипедисти туди ж. Їде таке мені в бік прямо покащуючи, перехід же! Та бачу я перехід, але я маю його перелетіти чи як... Я взагалі ніколи не бачила проблем щоб обійти машину в такому випадку, коли корок при виїзді на головну. От вже рознервували сьогодні. Зробили б ті переходи 5 метрів далі вглиб вулиці і жодних проблем. Раніше якось ніби так і було. А зараз перехід то якась зона підвищеної небезпеки і взагалі, бо роблять прям на поворотах їх.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і якраз отут - той рідкісний випадок, коли роверист неправий! Якщо там саме перехід, а не велодоріжка, то переходити він має його як пішохід - тобто, зійшовши з ровера. Звісно, якщо нема машин, то може і переїжджати, але "всесильних переваг ровериста" в даному випадку він не матиме. Ось. Так що розумію і підтримую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  3. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Ви, головне, не нервуйте, не почувайтеся винною і не починайте робити необдуманих вчинків під те фафакання. Почувайтеся впевнено - ті водії просто вже забули, як самі починали.
    У Львові часто "стартують" вже на жовте світло - так що можете бути вже напоготові при жовтому сигналі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не лише у Львові. Але це не те, з чого варто брати приклад
    Я на жовте можу "підкотитись" до машини переді мною, якщо дистанція дозволяє. Але в'їжджати на перехрестя - ні.

    Ну і раз вже пішло про автомобільне Забилам_би
    Оті чувачки, в яких сигнал замикає, не завжди в курсі ПДР. Світлофор, зелена стрілка. Стрілка означає, що їхати можна, ЯКЩО НЕМА НІКОГО З ТИХ, КОМУ ГОЛОВНИЙ ЗЕЛЕНИЙ. Але оцю частину речення після коми знає мало хто. І я стою, готуючись розвернутись на перехресті, мені світить зелена стрілка, потік машин на основний зелений валить як має бути, а ззаду сигналять так, що думаю лиш, як би не розвернутись в бульвар чи у стовп...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Забийте :) якщо в когось понос, то це їхні особисті проблеми
    На цих теж :)
     
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Та зі світлофорами проблем якраз нема. Ну тобто є, але іншого характеру :) Це коли прехрестя нерегульоване, і ти отако стоїш, підсуваєшся по міліметрах і благально чекаєш поки хтось пропустить. І ззаду починають пафкати наче це хоч якось пришвидчить рух. Я і так в годину пік об"їжджаю квартал щоб не пхатися з тим лівим поворотом, а тільки з правим, і прямо, але іноді і прямо впхатися нереально, поки не пропустять.

    Та і взагалі, кожному пішоходу/велосипедисту/автомобілісту варто б побути хоч якийсь час всіма трьома "кастами". Бо я поки не мала авта, теж пижилась про себе правда, на ті машини, які можуть стати на переході, чи які повертають на мій зелений (коли і в них зелений, але я не знала що в них зелений і їм теж можна), ну одним словом було багато дрібних нюансів за які я тихо могла підзлощуватися. А зараз я коли побула в складі всіх трох "каст" то стала значно добріша і більш розуміюча. Коли за кермом, то в більшості пропускаю пішоходів, "випускаю" інші машини з не головних, хоча за таке теж мене обсигналюють дай боже:girl_crazy: Типу, коза, чо пригальмувала, і ну обганяти. Був навіть такий прикол, що я зупинилась пропустити хлопця, але жоден інший ряд не зупинився, я постояла так секунд 15, почали сигналити ззаду, і я розвівши руками поїхала, а хлоп стояв бо просто не міг піти через 2 інші ряди:girl_crazy:. Але коли пішоходи легкою ходою як ті гуси тягнуться по переходу і жоден не хоче вступитися чи "погрупуватися" і дивляться на тебе з обличчям " а шо, перехід, не бачиш?" то це теж виводить з себе....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    однозначно!
    я на ровер сідати в місті навіть не думаю :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Та я то забиваю але ж воно виводить з себе, а деякі поносні ще і мстиві) Одне таке хотіло їхати по конвальця зі швидкістю більше як 50 (я їхала 45 десь) і сигналило. Мені вступитися не було де. То воно мене перед світлофором таки обігнало, різко гальмануло, а коли побачило що мені направо (там стілка є), то посунулось швидко зі свого ряду так, що перекрило 2 ряди (свій і мій) і я відповідно не могла поїхати і мені знов сигналили:girl_crazy: Я навіть не знаю як то можна було назвати:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Колись мені мій інструктор розказав таємне правило трьох Д: дай дорогу дурню.
    От тільки з того часу дуже побільшало тих дурнів на дорозі. Тепер за кермо страшно сідати. І стільки аварій, а висновків 0.
    В мене теж часто буває подібне. Ну але сорі, я під фуру підставлятися не буду (виїзд на трасу). А як йому треба то хай собі об'їде. І таки летять, аварії регулярно.
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я завжди фафакаю у відповідь, і якось легше стає, і менше нервуюсь. Ніби відповідаю їм)))

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ой, то вже не лікується. Тим більше, що в Вас і у і туфелька.
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Забила б "підприємчивих" дітисьок! За сьогодні обірвали в мене 3 великі вишні перед хатою. Виглянула у вікно, 2 дітей сидить на вишні, підняла шухер, а вони ще до мене рота відкривають, що я тут не живу, а жіночка яка тут живе їм позволила (тобто моя мама). Поки вийшли з хати і до дерева, вони вже повтікали, при тому погубили і два 10 літрові відра і вишні, які встигли накрасти. Сусіди сказали, що ті діти були в обід, їх пробували гонити, але діти їм сказали, що молв моя мама їм позволила рвати, бо вона вже старенка і обривати тих вишень не буде. Ніхто дозволу обривати не давав...Де ті діти стільки наглості набрались?
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Нічо собі. Якщо з двома десятилітровими відрами, то маю підозру, що не самі додумалися, а батьки їх послали...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    може й самі, відро вишень сьогодні на базарі коштувало 150 грн.
    Минулого року сусідські хлопці в нас вишні крали і на базар носили. Але вони з однієї вишні літру, з другої, і так по всіх перейшлися і відро нарвали.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Нагадали мені про черешню.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Зла я сьогодні. Зла і невиспана. Можна я виговорюсь? Їздила у справах до Києва на 1 день. Їхала поїздом, квитки вдалося взяти лише у плацкарт. Поїзд нічний, думала - висплюся, тим більше, мала їхати на нижній полиці. Зайшла у вагон - сюрприз: мені нема куди поставити речі, бо під моєю полицею вже все забито торбами мадам з верхньої полиці. Ок, прилаштувала валізу під столиком. Поспати в дорозі не вдалося, бо у вагоні разом з мамою їхав Сашенька - дитина віком десь 1, 5 р. Йому теж не спалося, він або плакав, або завивав співав, причому це було безперервно. Разом із Сашенькою не спали всі пасажири вагону. Хтось пропонував мамі дати дитині дурник, щоб він хоч трошки помовчав - на це була шикарна відповідь: "Я не збираюсь через всіх вас псувати здоров'я свого сина. Йому просто скучно!" Десь за 3 години до прибуття на кінцеву станцію крейзі-сімейка вийшла. Я хотіла ще хоч трошки подрімати - фіг вам, мадам з верхньої полиці думала інакше. Спочатку вона просто всілася мені на ноги, причому як я не відсовувалася, її величезна п'ята точка все-одно не поміщалася, а потім і зовсім почала мене зганяти. Дійсно, це ж таке нахабство - спати опів на сьому, коли вона хоче випити чаю, сидячи за столиком, і дивлячись на краєвиди за вікном! Далі більше: мадам почала скандалити. Їй не подобалися мої "парфуми", через які вона, бідненька, всю ніч не могла спати , заважала моя валіза , і взагалі, я була "сссссукою", бо посміла купити квиток на нижню полицю, а там хотіла їхати вона. Отак і гризлися до самого Києва. І якщо ви думаєте, що то була якась базарна баба, то дуже помиляєтесь. Ця особа обмовилась, що вона - викладачка одного із столичних коледжів, поверталася додому з відпочинку. Отак. День моталась по справах, страшенно втомилась, і мріяла лише про одне - виспатись по дорозі додому. Але цього разу у вагоні замість Сашеньки був Матвєюшка - хлопчик років 6, який їхав через стінку від мене. Дитина з вереском гасала по вагону, обливала пасажирів водою з пляшки, кидалася їжею, відбирала іграшки у інших дітей. Але найгірше почалося, коли Матвєюшка почав товкти головою об стінку і вити. То виглядало дуже страшно... Чесно, я так і не зрозуміла, чи то він абсолютно невихований, чи це у нього проблеми з психікою. Батьки взагалі ніяк не реагували на таку поведінку. І так майже всю дорогу... Така поїздка. В результаті хочеться забити всіх: і мадам з верхньої полиці, і тих батьків з їхніми дітьми, і провідників, і навіть водія нічної маршрутки, який втік на 2 хв раніше, через що мені довелося сидіти на вокзалі аж до ранку. :girl_devil:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 23
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Забилам би сама себе:suicide:. Так хотіла піти в штанях на весілля... викупила ііі...правильно- прокинулась сьогодні з думкою, що нема у що одягтись:dash1:. OMG fin
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ще маєте трохи часу,а якщо знаєте,як хочете виглядати-бігом на швидкий шопінг)))
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мене поженуть з дому,як обмовлюсь))))

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  20. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    На весіллі в коліжанки була присутня дівчина в брючному костюмі. Мало того, що вона одна була в такому одязі, та ще і сама така-ваууу, а брюки на ній сиділи взагалі неймовірно. Пройшло десь 15 років, а я до сих пір пам'ятаю, як мій погляд шукав її, щоб ще раз помилуватись. Більше мені ніхто не запам'ятався. Так що у Вас є всі шанси, не тратьте час на сумніви, витрачайте його на себе. Гарної забави.
    По темі:вибігла на пробіжку в сильний вітер і забула заколку вдома. Тепер снідаю на набережній разом з волоссям, мовчу вже про тренажери, де під час руху голову треба опускати вниз(
    Ахаха))можна в затуркані))через чотири з половиною години я намацала заколку в кишені шортів))ще би гребінець так знайти, бо сиджу в кав'ярні і чекаю чоловіка, а переді мною дзеркало))
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 11