Ти + Він

ЗАбилам би! (2)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 3.665
  1. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

Наших лікарів. Дідо (75р) лежить в лікарні. Кардіохірург натягує на операцію. Відкрити грудину, вирізати кусок вени з ноги і вставити десь біля серця.
    То все щастя закрити титановою пластиною. Плюс оплата 25тис грн.

• Співчуваю Співчуваю x 2
  2. Chekay

Chekay Well-Known Member

Ми свекрусі в 74 робили таку оперцію + штучний клапан ставили. Зараз їй 82 -на свої роки жвава бабуся, ще мені малу з садочка забирає. Не прооперували б тоді - навряд би ще хоч рік прожила, бо прохіднсть тої судини біля серця була менше 10%.
    Нічого не раджу, просто для інформації

• Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Orman

Orman Модератор-бомба

• Подобається Подобається x 3
  4. flame

flame невгамовний експериментатор

@Basyanya, я теж
    Моєму татові також лікарі радили таку операцію в 72р. Але, він втік з лікарні, категорично відмовився і сказав не примушувати його. Прожив менше 4 місяців після того.

• Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  5. Lathorien

Lathorien Well-Known Member

Не зовсім би забила, бо то рідна дитина, але зла :girl_mad:
    Іграшок в хаті в кожному кутку, нема такого, що би дитина не мала.
    Але бавитися вона не має чим :dash1: ото ходить за мною і ниє: мама чим я маю бавитися, придумай як я маю бавитися... я і таке їй кажу, і сяке - ні не хочу :beee:
    Розумію, то проблема одинаків, що не можуть самі забавитися. Але поки що мене від того рве :vinsent:

• Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

от якби я була довбодроздом, то викручувала би лампочки в під'їзді. Раз на місяць спочатку, потім раз на два тижні, потім охаміла би і раз на 7-10 днів викручувала би. А що. Лампочки - товар розхідний.
    Але ким же треба бути, щоб, коли лампочка при вході в під'їзд згоріла, викручувати її і міняти місцями з лампочкою біля моєї квартири?
    Це навіть не дрозд. Забилам би!

• Погоджуюся Погоджуюся x 8