Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А я от теж думаю,що той друг просто не встиг ще купити дитяче крісло. Або справді ще не доставили. І він планує той подарунок дитині принести наприклад на Різдво) Ну бо ж якщо в нього самого є діти,то він знає,що все коштує грошей. Може тому в не дзвонить,бо подарунка ще нема,і тому йому стидно. Ну принаймні хотілося,щоб так було, і він Вас приємно здивував, якщо справді друг.)
    Колись до мене прийшли друзі ( теж в ресторан), і подарували тільки букет. Я нічого такого про них не подумала,бо і гарному букету була рада. А потім десь через пів години вони згадали,що ще мають конверт,і додарували) Тому різні ситуації бувають. Ну якщо що,то наступного разу будете знати,що його можна і не кликати на святкування.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Смішно Смішно x 18
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    А у нас був випадок що чоловік не той конверт подарував. Було у нас два одинакових, один з грішми на подарунок, а в іншому зберігався аркуш паперу з цінною інформацією. От він той другий і подарував. Як повернулись з вечірки, то виявили що стався казус і швидко поїхали обміняли конверти.
     
    • Смішно Смішно x 4
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Ну, ви мене дивуєте люди... Запрошувати гостей в ресторан з розрахунком на те, що вони принесуть подарунок і ще зобовязані заплатити за місце в ресторані... Ну то ноу коментс. У моєї дитини ДН в червні, плануємо якіийсь розважальний центр для дітей орендувати. і збираю кошти на це вже. І навіть не думаю, щоб хтось щось оплатив за свою дитину, бо я організовую свято для дитини, щоб запрошеним друзям моєї дитини було там весело і незабутньо, батькам тих дітей організую якісь каву/чай з випічкою і на тому хватить. А подарунки то друге діло, принесуть -непринесуть мені кольорово, головне, щоб цікаво і весело було.
    А щодо ситуації коли не принесли обіцяний подарунок, то я на таке не обіжаюсь, бо різні ситуації бувають, і був такий випадок в знайомих - треба було їм якийсь девайс на кухню, а друзі їхні й ляпнули, щоб не купували, що він за ними в якості подарунка на річницю незабаром. Ну ті й не купили, а в день Х подарунка не принесли, то вони плюнули і купили що хотіли, а через день приходять друзі з тим же подарунком і вибаченням, бо якась там в них неувязочка вийшла.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 1
  6. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    не так)) ним було сказано- ви замовте, а я гроші віддам. Я казала мужу, шо, тепер бігати за ним, віддай гроші? сама ситуація фу.
    вони разом на роботі працювали, і в Польщі разом були. я його перший раз бачила.
    --- дописи об"єднано, 2 Січень 2018 ---
    ви явно не так зрозуміли. До чого тут зобов"язані. Ви на забави ходите з пустими руками, може? як то все гарно перекрутити можна. нам та тисяча гривень теж не лишня, вибачте.
    --- дописи об"єднано, 2 Січень 2018 ---
    Він сам сказав, що прийде. І сам сказав про подарунок. Я його попередила, що крісло треба замовляти. Ну ок, замовите-скажете. Ну замовили. сказали, що треба оплатити. Ні слуху ні духу трубку не бере. мені неприємно.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ми вже давно з чоловіком визначились, що гостину робимо, лише для себе, щоб побачити близьких для нас людей, абсолютно не очікуємо на якісь подарунки. Що дійсно для нас важливе, то те, що людина до нас прийшла. А те, що нічого не подарувала, то вже нехай буде на совісті запрошеної людини.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @shparynka Ви мали очікування від абсолютно незнайомої Вам людини. Десь там чоловік з ним працював, раз пішли на піцу, він щось там ляпнув - і то вже привід запрошувати на ДН своєї дитини. Зрештою, подарунок теж недешевий. Хто зна, яка він людина, може якраз з тих любителів роздавати обіцянки наліво і направо без жодних зобов'язань. Може варто було з самого початку натякнути, що доречним подарунком будуть гроші, скільки вважає за потрібне, а Ви вже потім собі купите (чи докладете і купите), що Вам треба. Буде наука на майбутнє:)
    І так до слова, з теперішніми цінами розраховувати на те, що гостина чи розважальний центр "окупиться" подарунками взагалі не варто. Якщо вже з грошами напряжно, то логічно розраховувати на торт і каву вдома, а не гостину для майже чужих людей в ресторані.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Навіть на форумі часто питають на яку суму і що подарувати. І відповідь, що треба постаратися принаймні купити щось на суму затрачену на їх місця на забаві, хоч приблизно. То щось вновину? Мою свекруху на юбілеї і весілля так запрошують. Вона дякує і просто каже, щоб на неї не розраховували, щоб люди не тратились. Йде дійсно до найближчих, іноді в чоловіка "позичає". Звичайно, чоловік просто дає. В нашій державі скрутно пенсіонерам. А то треба дуже хотіти в ресторан. І навіть не потурбуватися про подарунок. Так, батьки меркантильні жлоби, які йому повірили у домовленість, зробили забаву, а він красавчєг.
    Ситуація плюнути й розтерти. Трєпло обикновєнне той колєга.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Життя вчить не ідеалізувати людей. розраховувати на себе.не очікувати від них подарунків.. хто захоче подарує. не подарує-значить на то є причини і то не мої проблеми..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Батьки не жлоби, але, нмсд, забагато очікували від ситуації.
    Я б не забила, але страшне трафляє "монетизація" кожної ситуації. Остання мене трохи розізлила. В нас є близькі друзі в селі, наші куми "по лінії чоловіка"))) я давно в курсі, що на селах (ну ок, може не всюди, і то все залежить від конкретної людини і ляляля, але загальна картина досить однорідна) багато речей зводиться до того, щоб було не гірше, як в людей, а бажано "пишніше". Я змирилася і часто підігрую, бо крім цього нюансу нічого наші стосунки не "туманить", ну і всі люди мають право на свої "мухи", які не роблять їх гіршими. Словом, я вже звикла, що перехресні гостинці мають бути приблизно одинакові за розміром і вартістю. Але на днях дзвоню кумі і кажу, щоб готувалися, бо мої діти самі захотіли вивчити колядки і прийдуть з домашнім вертепом. На що кума каже: "Ааа, ясно, треба йти знімати з карточки":girl_crazy:нє, ну не йпрст? То типу я так тонко натякнула, що моїм дітям за вертеп положено заплатити. Мене то вже якось дуже зачепило і я прямо сказала, що ми сподіваємося хіба на кілька цукерок і що нема чого розпещувати мені дітей грошима. Не впевнена, що дійшло, на Різдво побачимо.
    Я до того, що інколи ми самі вкладаємо в слова людей те, чого там нема. Важко зі слів однієї сторони визначити, була домовленість чи хі-хі ха-ха. Бо отак збоку мої слова про вертеп для когось стали однозначним натяком на бажання отримати віддяку. Якби я знала, що таке може прийти в голову, я би ніколи наперед не обмовилася за це.
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    А він тверезий був коли то казав?
     
    • Смішно Смішно x 3
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Злюся! На тих, хто давно мене не бачив, зокрема - не бачив в цю вагітність. І починають охати і ахати, мовляв, не можна їсти за трьох, ти що ж себе так запустила!
    Люди реально не розуміють, що кожна вагітність особлива, і великий набір - це не завжди пережерство. Так, живіт у мене великий, і на запитання про двійню чи про "справжній термін" я реагую нормально. А от з тим "ну не можна ж стільки їсти" - злюся та і все. Правда, що характерно, жахаються жінки-дівчата, а чоловіча частина знайомих здебільшого аж надто позитивно на мене реагує :)
    --- дописи об"єднано, 2 Січень 2018 ---
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    А може вони не в курсі, що худі жінки і жінки з нормальною вагою набирають більше під час вагітності? :girl_crazy:
    Я теж злилася, будучи вагітною, коли чоловікові двоюрідні сестри охали і ахали, мовляв ой як ти поправилася, а я за всю вагітність набрала всього пару кг. При чому переважно говорили ті, які мають зайву вагу.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    що це в тебе за знайомі такі? "

    А в глаз лопаткою?"

    ти взагалі не груба. Тільки живіт росте, що чудово, я вважаю.

    Купи лопатку.
    --- дописи об"єднано, 2 Січень 2018 ---
    та не набирає Юля нічого "більше".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 4
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я про вертепи і колядки детальніше дізналася вже дорослою. І з одного боку мене приємно вразила глибина традицій, а з іншого - шокувало, як діти 7-8 років вихваляються, скільки євро дали їм хресні за коляду. Позаминулого року однокласник Дмитрика ще таблички множення не знав, а валюту по курсу добряче переводив :) Я вважаю, то якось занадто.
    Цього року, можливо, мої діти підуть колядувати по сусідах - то я сто разів їм пояснюю, що вони несуть звістку, а не збирають данину. Добре, що вони в принципі люблять виступати. Зі свекрами вже обговорили, що коляда не "оплачується", хіба що суто символічно. Минулоріч все пройшло добре, але колядували аж в 3х квартирах і віншував лише Дмитрик. Як буде цього року - подивимося... Але загалом ота "монетизація" мене також напрягає дуже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    я в шоці (з тих,хто вам таке говорить)

    ви прекрасно виглядаєте!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
  19. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Ви виглядаєте чудово!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • мімімі мімімі x 1
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тьху на них! То всьо від заздрості. Ще не кожна невагітна кобіта так виглядає(сходила в фотки). Я не знаю, яка Ви в звичайному стані, а на тепепішньому фото просто шикарна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1