Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ага. І ми так не встигли за грудень . Виявляється, до ПЕРЕДОСТАННЬОГО РОБОЧОГО ДНЯ. Чомусь газ собі до 5 незалежно робочий чи ні. Чи вони ті показники сидять і РУКАМИ ХАПАЮТЬ ? Чи потім вручну в останній робочий день нараховують?
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я теж подаю через інтернет, але кілька останніх місяців знаходжу в дверях записки від Водоканалу з напів-проханнями/напів-наказами передати покази в телефонному режимі.
    В грудні я була добра і зателефонувала таки за вказаним номером, на що отримала хамську відповідь, що подати треба було "до такого-то числа" (точно не передостанній робочий день 28.12, бо дзвонила я раніше). Ніби ми маємо здогадатися щомісяця, яка крайня дата буде цього разу :girl_devil::girl_devil::girl_devil:
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    А у нас на дільниці якась хороша жіночка сидить) Сама мені увечері передзвонила і попросила дати покази
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Та той водоканал можна забивати нескінченно і жорстоко! Скільки ремонтів без попереджень, іржавої води та зіпсутого одягу в пральних машинках, довбанутих майстрів, які приходять, доламають кран чи клапан - і йдуть; ніочьом не відаючих гарячих ліній...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я певно зараз зберусь і поїду страйкувати під їхнє "зданіє".:girl_feminist:
    Тепер про перерву між відключенням в три дні очевидно тільки мріяти, адже сьогодні знову відключили воду!:girl_devil:
    На сайті пише про ті ж ремонтні роботи...
    Я в шоці, от що мені робити з тим всім--- їхати в інший кінець міста проситись до когось на кухню?:cry::cry::cry: Вся робота верх дном, ще й голова тріщить.
    ниині точно...:girl_cray:
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Раз ви вже по комунальникам пройшлись .. :girl_crazy:
    Вже не забилам би, а от перед НР :girl_cray:..
    Обленерго.
    Міняли нам лічильник на двозонний. Приїхали, зайняло півгодини, підходять документи підписувати. Питаємось:
    - "А де наш лічильник попередній?"
    - "в службову машину вже спакували"
    - " :girl_devil:НАШ лічильник?! Віддавайте давайте назад, він наш"
    - " ні, ми його забираєм, бо він в нас на балансі"
    - "давайте дзвоніть керівництву"
    Керівник підтверджує, що лічильники на балансі в обленерго (ті, що купуються за свій кошт нами, споживачами) і за порядком (?) треба забирати їх при заміні (абсолютно робочий).
    - "я, маючи юр.освіту, можу запевнити, що існує різниця між приватною власністю (МІЙ лічильник) і тим, що там у вас на балансі. В першій же інстанції, суд це підтвердить на мою користь. Тому, давайте сюди лічильник та дописуєм договір.
    Віддали мовчачки.
    Зла була і неприємно вражена, це ж в скількох людей вони позабирали їх власні лічильники та поиім з того ще й заробили собі..
     
    • Інформативно Інформативно x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
    • Креативно Креативно x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ні, вже в двох:dash1:
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Холєра, от збиралася на двозонний поміняти, добре, що сказали, бо теперішній цифровий недешевий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Додався до мене хтось у скайп, подумала, що то чоловік, бо зараз маємо проблеми зі звязком і він мені часто дзвонить з невідомих контактів. Дзвінок, підняти якось вийшло з відео. А там якесь чм0 мастурбує. Сказати, що в мене шок, то нічого не сказати. Ще й дитина з боку сиділа.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Забила м би одну продавчиню з ФБ. Колись давно хтось її мені тут порекомендував. Тоді все пройшло добре, я підписалася на неї у ФБ , бо вона часто проводила якісь СП , й по локації була близько до мене. Одного разу вона в своїй групі виставила на загальний огляд кілька скрінів своєї особистої переписки, мол, які є неадекватні покупці. Хоча тоді я не побачила аж таких неадекватів, просто питання людини, яка не дуже в темі що таке СП й т.д. Потім вона знову зробила щось таке подібне. Я тоді змовчала, хоч коментарі були різні - хтось підтримував таке, хтось не дуже. А дарма, бо це було дзвіночками.
    Сама історія. Мені терміново був потрібний мармелад "Ігрис", такий у формі різних фруктів, й він виявився на залишку в неї. В четверг ввечері я спитала, чи є вільна пачка, вона написала, що є 5 штук, але у п"ятницю ввечері має прийди дівчинка, якщо щось лишиться мені , вона дасть знати. Я чекала всю п"ятницю , а близько дев"ятої пішла таки в Сільпо й купила інші прикраси на торт. Виявилося , що вона мені в цей же час написала, що є вільна пачка і якщо я її не братиму , дати знати, бо в неї є інші бажаючі. Це її повідомлення я побачила аж по дванадцятій ночі, бо на ранок планувалося свято й в мене ще було купа іншої домашньої організаційної роботи. Я відписала зразу, що не встигну забрати.
    Зранку ще їй так само дзвонила тричі й писала, щ о крайній термін, що можу забрати сьогодні - 10 ранку, бо потім вже їдемо, тягнула до останнього , але вона не відписувала й не брала трубку. А адресу точну я не пам"ятала.
    Потім вона вже відписала, мол, була в перукарні. Я сказала, що мені вже той мармелад неактуальний. І почалося!....Я не думала, що людина ТАК може виносити мозок. Тим більше, що це було просто непорозуміння з часом. Й вона писала, що має інших клієнтів.Переписка тривала аж два дні, де вона писала мені великими буквами й мільйон знаків оклику, що я просто-таки зобов"язана його викупити, бо через мене вона втратила потенційних покупців. Ну думаю, мало лі що, хоч й дуже малоймовірно, що міг хтось підійти за тим мармеладо в проміжку від 9 вечора до 9 ранку в суботу, але...Якщо так, то пишу їй , хай покаже скріни , що дійсно я винна й була домовленість ще з кимось. Тоді я викуплю вже той злощасний мармелад....Вона скинула скріни, де видно , що вона по суті хотіла одним задом на двох стільцях сісти. Й та переписка стосувалася взагалі четверга ще, коли я ще навіть їй нічого не писала..й там фігурує одна пачка, а не 5, як вона мені сказала в п"ятницю. Й та людина мала забрати в суботу після 15.00. А я попередила ще в 9 ранку в суботу, про крайній термін - 10 ранку. Одним словом вона недобросовісний продавець. З різних причин ті залишки не продалися й вона вирішила навішати всіх чортів на мене.
    Вкінці нахамила мені й заблокувала. Й сказала, що подасть мене у всі можливі чорні списки, що я недобросовісний покупець й учасник СП. Я казала їй, що я ніякий не учасник в СП , а просто цікавилася залишком.
    Хай тільки попробує таке зробити, я ще й ім"я її напишу. Бо реально, непорозуміння вилилося в зіпсовані нерви, час й неприємний осад взагалі. Бо виїдати мозок ложечкою вона майстер.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 23
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Тетянка навіть якщо вона спробує написати про вас в групі (є на фб група «шахраї ...»), то вона ще має навести докази. Там не такі довірливі учасники і часто дискусія обертається проти автора посту. Так що вам нема за що переживати)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Nastasya

    Nastasya Member

    @Тетянка , та ви не переймайтеся, то була зла та незадоволена життям баба. Взагалі я дивуюсь таким продавцям, ну як можна так себе вести по відношенню до клієнтів? Я сама продаю деякі товари через Інтернет, проте, навіть у свій найпаскудніший день, не дозволила б собі образити потенційного клієнта.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Тетянка а чомусь мені видається, що як "вона" відкриє карти , то не задоволені дівчата самі понесуть її нік у відповідну темку...:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Karinos

    Karinos New Member

    дівчата, порадьте як втримати чоловіка вдома, постійно рветься до друзів, бари, я 2 раз вагітна, 1 дитина особлива а він собі своїм життя живе
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    перечитайте розділ "Ти+Він". Зверніть увагу на "мистецтво бути дружиною". Немає універсальної поради (чи пілюлі, яка все вилікує), подумайте, проаналізуйте, зробіть висновки. Кожна сім"я, як і кожен її член, особлива. Чужий розум і досвід , нажаль, не допоможе Вам виправити ситуацію сам у Вашій сім"ї, але колективна думка може допомогти усвідомити, що саме не так.
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я дуже-предуже зла, бо нині якийсь день не кортольованого пішохода.:girl_devil:
    Одна поважна пані просто переходить дорогу де собі хоче і то водіїв проблема як вони мають її об"їхати, інший- сам водій, вискакує з своєї машини в темному провулку просто мені під колеса... А закохані парочки, які тротуарів не наблюдають і ходять по проїжджій як по полю- так взагалі терендець.:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    Ото всіх їх і забилам би!

    І найгірше, коли робиш зауваження реагують так собі пофігістично, ніби ти не відомо чого в них хочеш. Нині почула " тайййй, я шось задумався"...:scare: Капець!
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене таке ж бажання забити було в п'ятницю. Зараз вже рідше багато ізджу, до школи і назад. А в п'ятницю мала складний маршрут на пів дня з корками та сплячою і не сплячою малою. Так от в мене склалось враження, що я їздила вулицями Єгипта, чи Румунії, ну точно не цивілізованої країни: всі йшли як хотіли, їхали як хотіли і коли хотіли, і куди хотіли. Найбільше мене вразив такий великий кран-тягач, за яким їхала хвилин 15. Так от він всі перехрестя проізжав лише на червоний. Як??? Я розумію, що він великий і йому не страшно), але раптом хтось вже почав рух? Навіть не приторможував на тих світлофорах. Просто валив. І залишалась стояти, але на наступному його наздоганяла). І так він мене шокував майже через весь центр. Пішоходи - то окрема тема. Нема якоїсь поваги між людьми, дуже прикро. Просто коли багато їздиш щодня до цього звикається, а зараз воно дуже кидається в очі, дратує страшенно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @jalla
    о, то я не одна. А я вже було почала думати, що я соціопат.
    З останнього: на вузькій вулиці, де справа щільно напарковані автомобілі, водію, що щойно припаркувався, або збирається від"їжджати, просто життєво необхідно повністю відкрити водійські двері , і, сидячи на водійському сидінні з відкритими навстіж водійськими дверима, ще десь там собі колупатися.
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2018
    • Смішно Смішно x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1