Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.880
  1. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    На період коли я була вагітна там не було необхідних реагентів. Чоловік відноситься до поліклініки на Симоненка, де так само має бути безкоштовно. Але знову ж таки не було реагентів, в результаті я написала відмову.
     
  2. taipen

    taipen Member

    я не медик, але наскільки пам'ятаю - грип ніби не лікується антибіотиками, а тільки якщо пішло ускладнення якесь з запаленням. після антибіотика треба пробіотик, вони відносно дорогі.
     
  3. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Я - умовний бухгалтер:girl_haha: і теж точно знаю, що грип антибіотиками не лікується, а лікується озельтамівіром (або занамівіром), якщо підтверджено саме такий діагноз.
    І зараз дуже важко знайти такого лікаря, якому можна довіряти на 100% і не гуглити, що саме тобі приписали, і навіщо.
    Про педіатрію - взагалі болюча для мене тема. Дільнична на кожні соплі приписує список з 10 препаратів, серед яких безтолкові афлубіни і -ферони. Я якщо дитина за тиждень не одужує - антибіотики без аналізів. Середньостатистична мама двох дітей для мене більший авторитет, ніж педіатр, що здобував освіту у 70-х і замість "підвищувати кваліфікацію" регулярно "відсиджує курси".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А нащо їх взагалі здавати? Лікувати ж і так не будуть, бо лікують переважно антибіотиками. Мені в ЖК ніхто про такі аналізи навіть не говорив, не те щоб аж відмову писати. Думаю, то швидше самодіяльність лікарів.
     
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    Я здавала з цікавості чи не перехворіла часом хламідіозом та герпесом (до яких антитіл не мала) бо у батьків коти. Ну і ,відповідно, мені знову наголосили щоб уникала котячого контакту
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а до чого тут коти? Цікаво, що при цьому не здавали на токсоплазмоз, який котами перноситься.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    переплутала, на нього)
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Позабивала би комунальні підприємства...Отааакенні бурулі висять всюди, страшно ходити, з дитиною тим більше.
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2018 ---
    По протоколу лікар повинен лише проінформувати вагітну про можливість аналізу на ТОРЧі, а там вже по бажанню. Але деякі лікарі дуже наполегливі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Вже 3 тижні намагаюся записати малу на АКДП на конкретну дату, бо ж знаю, що потім не буде місця. І кожен раз мені медсестра відмовляла бо в неї бач ще графіку прийому нема- дзвоніть за три дні до наміченої дати, а сьогодні телефоную вже нема місця :girl_mad::girl_devil:. Та "йопересете". Наступний раз як буде знов така ситуація буду всіма методами добиватися запису.
     
  10. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Це просто П....ць!!! Це ж яким треба бути хворим на голову, щоб додуматися таке створити! Господи, я себе зразу зловила на думці як вправно пояснити дитині, щоб на такі речі не реагувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Контролювати, звісно потрібно. Але конкретно це - стьоб і його постили у різних групах, де збираються підлітки "паржать" ще рік тому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Siania

    Siania Love Life

    Але якась малолітня дитина може і повірити...Вихід - безпечна газова плита.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Dgaga

    Dgaga Active Member

    Так і має бути, в капсулах есенціале не порошок, а желеподібна речовина, якої не багато....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Ardmart

    Ardmart New Member

    Жесть, треба перевірити свої омега-3, можливо вони теж порожні
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я спеціально відкрила свою. То не так вже і мало того желе. Майже половина капсули. Недобачити його дуже складно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    У відео вони були реально пусті зовсім, справді не можна недобачити, хоч і желе . Ще раз підкреслюю, то була Росія.
     
  17. Adeo

    Adeo Active Member

    Забилам би нав’язливих продавців, які ходять за тобою по магазині і пропонують поміряти кожну пару взуття, яку ти взяла в руки. Причому з таким стикаюся все частіше і в відносно недешевих магазинах.
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Забилам би ці морози...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Аналогічно. Бігла ввечері з церкви - думала очі тріснуть від холоду)))
     
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    А я забила м би ці віруси!!!! Жити не дають нормально!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8