Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Можу вангувати, що до виборів точно не будуть рухати. Хіба МВФ зовсім змусить. Ви уявляєте, яке поле "діяльності" в такому разі відкривається для "оппозиції", Йулі, Ляшка і іже с німі? Владі перед виборами того точно не треба...
     
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Не знаю, чи забила б, але копняків надавала б із великим задоволенням! :ireful1: Я ніяк не можу зрозуміти логіки людей, які не просто перебігають дорогу (буває з кожним, нічого не вдієш), а тупо ідуть по середині дороги, бо їм так хочеться! От сьогодні - їду на роботу з колегою, на Виговського іде собі мадама прямо по дорозі, не зважаючи на машини в 4 ряди. Доїжджаємо до неї, колега їй сигналить, бо ж та самогубця лізе прямо під колеса, і тут дивлюся на її лице і читаю: "Іди на..." І продовжує далі іти, навіть не прискорюючись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. ilu

    ilu миється в бані

    О! Це не зовсім про мене, ало майже. Нехай буде під заголовком "забила би себе", хоча насправді це "я така затуркана". Йду вчора, як завжди, за старшою дитиною у садок, менша в ерго спереду, січе дощ, дує вітер, мама зомбі, ростуть зубки. Йду і сплю собі. І так мені добре. Отямлююся на переході посередині вулиці, світло червоне, машини, на щастя, стоять. ЩО Я РОБЛЮ!!? Ніхто навіть і не засигналив, мабуть думали - ось іде мєстная сумасшедчая.
     
  4. happy story

    happy story Well-Known Member

    Якщо друзі долучені до групи, то ні. Вони в нових бачитимуть все що я пишу.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Я для груп створила собі іншу, пусту сторінку.
    Забила би тих комунальників. Ще ЖОДНОГО разу не було так, як пишуть у оголошеннях.
    Якщо напишуть що вимкнуть світло - воно буде. Зате, спокійно вимикають без попередження)))
    Позавчора повішали оголошення, що не буде гарячої води два дні з 09:00 до 18:00. Думаєте, вода була після 18:00? diablo:
     
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Спілкування з державними інституціями завжди викликає нестримне бажання кинути гранату і забити двері дошками. Жодного, ЖОДНОГО разу не було так, щоб прийти і швидко та легко вирішити питання. Хоч і стараєшся пересікатися з системою по мінімуму, але повністю абстрагуватися від неї не вийде. За результатами тижня:
    1. Для автора вітчизняної концепції сімейної медицини в пеклі приготований окремий котел
    2. Забрати біометричний паспорт в ДМСУ - окремий квест. Я наївна думала, що найтяжче - записатися в електронну чергу і потім можна розслабитись. Ага, щас.
    3. Укртелеком провтикав заяву на відключення номера, написану 2 місяці тому. Після 3 годинної черги, між іншим. На гарячій лінії, якість якої заслуговує найвигадливіших матюків, ніхто нічим помогти не може. Довелося йти знову на Дорошенка і виясняти. Цього разу, Богу дякувати, без черги. Написала другу заяву про "розібратися в ситуації", яка знову ж таки не реєструється і так само може "безслідно щезнути"... Мабуть, продублюю рекомендованим листом про всяк.
    І це тиждень ще не закінчився, а така зла, що капець.
     
    Останнє редагування: 15 Березень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то ще добре, що Ви швидко з'ясували той провтик. Нам свого часу прийшов рахуночок за півроку - борг по абонентській платі.
    І тоді
    і власне завдяки рекомендованому листу воно спрацювало.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ой,ті в мене таке було. Не працював зранку світлофор. Ну в обід, далі не працює і машини якось так хаотично їдуть. Ну бо є невеличке перехрестя. Ну що робити, вловила момент та й іду щ малим, а тут мені водій з вікна " Ну куди ж ви йдете ще й з дитиною? " Я перкходжу до кінця, і обертаюся, і бачу, що світлофор то робочий. Нє, ну той на який я дивилася, то не працював, але той, що був у мене за спиною вже почав працювати, а я не побачила. Як мені соромно було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчатка, та ж ви хоч на переході були! А та жінка не те що не на переході, а навіть не на осьовій лінії. Вона просто йшла собі та й все.
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @AdFeja та я розумію, мене просто дико бісять такі пішоходи, а Ви б бачили як виглядають переходи з візком через чотири смуги, коли поряд підземний перехід ...... То мені просто згадалося, і досі як згадую, соромно.
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    19 березня, йшла друга (третя?) доба снігопадів у Львові.
    Ранкова година "пік", людям треба на роботу, в школи, ще кудись...


    Дороги Львова не чищені від снігу.
    На вулиці Городоцькій світлофори працюють в режимі жовтого миготливого.
    Велосипедист верхи на велосипеді переїжджає через дорогу
    Трамвай починає рух на червоний сигнал світлофору

    Світ зійшов з розуму?? Чи я забагато очікую від людей??
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  12. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ilu

    ilu миється в бані

    Забила б, і прикопала. От надідька фотографувати в басейні!? Ходили на плавання немовлят. Там ці свіжоспечені татусі з завзятістю нарешті випущеного на волю цуцика що цілий тиждень сидів в хаті, язик на бороду, навіжено клацають телефонами своїх чад і їхніх мам, мами приймають різні пози, раз, ще раз, ще так розвернися, ще сяк - цирк на дроті. На стіні висить - фотографувати заборонено, але кого то обходить, усі ж заплатили свої гроші. Кинулися ми того роверка, стали ходити коли нам вигідно, і коли поменше людей. Так а сьогодні, пішли в лікарню в басейн! на фізіотерапію на плавання з дитиною! Там різні дітки в басейні з батьками, вже не буду описувати які ... так там знайшовся теж ІДІОТ!! ааааа!! почав фотографувати свою жінку з дитинкою, і жінка туди ж ... Вони прийшли перший раз, молода жінка, видно що перший раз мама, малюк кільки місяців і прихопила з перестраху тата. Тато ходить по периметру басейну, клацає. От би схопила за ногу і в воду, якби руки вільні були ... Та плавайте, мать вашу, ви куди прийшли! Тут вам не хургада- мургада! :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Kroshka Enot є переходи по яких велосипедист може їхати, але вони трохи інакше позначаються, по боках зебра, а всередині червоне. Хоча так, велосипедисти у нас ще ті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Знаю. Мова йшла не про такий. Мова йшла про переїзд верхи на велосипеді через Степана Бандери (розбита слизька бруківка, не чищена від снігу; трамвайні колії і всі з цього витікаючі наслідки).
    Та й взагалі, я не дуже велосипедист, але хотіла б дізнатися думку знавців: в мінус 8С і 25 см снігу їздити на велосипеді безпечно? Велосипедні шини бувають зимові (які не дубіють на морозі і т.п)?
     
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Забилам би істінно вєрующіх, які лазять по хатам і наярюють в домофони зі своїми "Ми принесли вам вість про..", розбудили мені дитину. Наступного разуу спитаю чи принесли вони свідоцтво з психдиспансеру..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Samhayne, як варіант---" а ви в бронижелеті?"..
    Та , я нині не конче добра..до забивання ще далеко, але й 3 година дня - це ще не вечір...тому "еврісін із посибул"
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Бувають. Таку шину видно здалеку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Людей, які заробляють гроші з повітря.
    Ставити доставку 45 грн укрпоштою за 30-мілілітровий тюбик - це занадто, по-моєму. А потім, після пояснення, що я не збиралася це купувати, а доня випадково натиснула, змушувати мене відшкодовувати не фактично понесені витрати, а можливий заробіток (благо, правила їй це дозволяють), бо заблокує - це в моїй системі координат десь посередині Гренландії. Я так не можу, не вмію, та і не хочу вміти.
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Якось складно для мене. Якщо доня випадково натиснула "купити", то звідки в продавця взялася адреса доставки? І хіба не пошта вартість доставки визначає?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1