Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Так воно ж загружається кожен 3-4 сайт.. Відкриваєш - загрузка, біла сторінка, назад, наступний сайт цикаєш - біла сторінка, загрузка... назад до пошукового переліку...
     
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    ЛьвівВУДУ..анал...
    Без попереджень-оголошень розрили виїзд з подвір'я. Щоб бути точнішою - з двох!!! Води нема. Машини заблоковані. В результаті вернулася до хати...
    А сьогодні повинна була везти на танці 3-х діток, а забирати чотирьох назад...
    От забила м би!!! :girl_devil:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  3. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    І що? Я теж пишу для російськомовних сайтів. Вже 10 років пишу. Порівняйте оплату. Їхні 23 грн. (це я вже перевела по курсу) проти наших 4-8 грн. за 1000 символів. От ви самі стали б працювати за 4 грн.? Вибачте, а жити як на менше ніж 1000 грн. на місяць? То ви краще спитайте, чого наші замовники такі жлоби!
    Якщо ви мені запропонуєте постійну роботу хоча б з таким самим рівнем оплати - вже б пішла.
    Та справа в тому, що пропозицій україномовних по суті нема - може, одна на півроку-рік з"являється. І оплата - копійчана. Просто слів нема на це жлобство!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    100%
    Я обурена саме тому, що українськи копірайтери (правильно?) вимушені писати статті закордон, працювати закордоном, будувати та розвивати закордоння. Саме з економічних причин. Патріотична пропаганда - грош ціна їй, при тих всіх романтичних "і писемність ми винайшли, і козаки, і Конституція, і наука, і космос...", якщо в своїй країні воно той грош і коштує.

    Так мало того, що українського нема, ще й російському блокують доступ. І не політично-соціальне, а в мене питання мамські, господарські, рецепти, садівництво, навчання малюків...
    Англійською аж так вільно не читаю, хоча, може, і прийдеться :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, та про що говорити. Житомирську об'їзну китайці будуть робити :girl_devil: в нас що, людей нема?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. ilu

    ilu миється в бані

    Хтось знає навіщо люди залишають в супермаркетах візочки де попало!? Прямо біля каси, прямо посеред дороги .... Сьогодні з однією дитиною в возику, а другою примотаною мусила розвозити три візки просто переді мною на шляху, жодної можливості проїхати. Річ навіть не в тому що з дітьми, там неможливо пройти було, не те що проїхати. Чому люди так роблять?! Мені то трохи нагадує як корови чередою йдуть ввечері додому і як припече встають посеред дороги де попало, щоб звільнитися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну як навіщо? Їм незруууучно, і далееееко.
    Серед парковки - то взагалі миле діло покинути візок, а його ще потім вітром носить і в машини заносить. Ну але ж то чужі машини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    а що візочки без монеток?
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ви зовсім відійшли від наших реалій :girl_haha:
    Я нещодавно жодного візка в Ашані знайти не могла, бо всі були розкидані внизу по парковці, а в торговому залі, відповідно, дефіцит.
    Що ж, повернулись по візок. Зайшли знов в зал. Відвернулись на хвильку до полиць... тадам! Візок вже знадобився комусь іншому! Забилам би!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А я під враженнями від відвідин КК на вихідні, нагадали мені цією ситуацією з візочком, і, на жаль, мене вже вона так не дивує, - так як досвіду пересування і паркування по місту своєю машиною не мали, то я таку поведінку бачила чи не вперше - отже, місця, щоб запаркуватись фактично немає, єдиний шанс - їздити по колу, чекаючи, що хтось буде виїжджати. І от, їздимо-їздимо, нарешті перед нами виїжджає машина, ми вже майже в повороті, і що Ви думаєте, з іншої сторони прибігає мужик, стає на те місце - "займає", ггг, і чекає, поки з іншого ряду під'їде його машина...
    Вся ця манера "крутитися і давати собі раду" у всій красі проявляється і далі - в жодному кафе так само ніде сісти (я б там і не їла, просто жахливий шум і кількість людей як для мене, ще й з немовлям були, але мали вагітну, яка дуууже зголодніла і хотіла вже трохи посидіти), отож, бачу таки вільний столик, з-за якого щойно вийшли люди, підходжу, відсуваю крісло, і тут підходить жінка з дитиною, ставить свої речі, і каже мені "то що, хто перший?" Нормальна людина може задати таке запитання, підійшовши до столика, за який вже сідають???
    Оцей дефіцит так оголює всю внутрішню культуру, ...одним словом, таке паскудне відчуття від загального рівня оточення в мене після того(

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    То передсвяткова українська лихоманка почалася. Треба перетерпіти і відпустить.
    Я минулої суботи була в КК в 10-11 ранку- дуже сподобалося, машин на парковці зовні і в середині було багато, а людей чомусь ні.
    А от форум в неділю, і зокрема їх харчовий поверх.....брррррр
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та мене не сам факт надмірної кількості людей хвилює (я не люблю проводити час в ТЦ, довго там не витримую, і ми поїхали туди лише по потребі), а неприємно вразила поведінка людей в умовах дефіциту місця, як одразу наглість активується. Я забула вказати, що ситуація з мужиком, який прибігає займати місце, повторилась двічі(
    Колись читала дослідження, про те, якщо місто залишити без води і світла, то вже за тиждень-два почнуться розбої і безчинства. Тоді це мене якось вразило. Культури вистачить на тиждень(

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Люди в нас є . Тільки нашим підрядникам дати роботу, то вони людям платять менше, бо ж частину треба вкрасти, частину на відкати за замовлення віддати. А якщо десь є співфінассування з якогось Світового банку чи ЄБРР, то вони знаючи вже наших, ставлять умови - або турки, або китайці чи ще хтось, ті так сильно не вкрадуть і дорога таки трохи простоїть. От взяти до прикладу Київ-Чоп : від Львова до кордону з Рівненщиною дорога О.К., бо там дали Онуру пильнувати, то вони таки її поправляють. А по Рівненщині - то вже зовсім не те, ями починаються і збільшуються, хоча дорога до Євро здавалась більш менш в один час, але там пильнує Укравтодор. от Вам і відповідь, чому китайці...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я як заходжу в ті ТЦ, то мене одразу голова починає боліти. І отої сімейної розваги "похід на вихідних в ТЦ" не розумію.
    то якісь дуже оптимістичні прогнози.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    погоджуюсь з вами)), проте раз на 3 місяці в середньому мала мене таки туди витягує і я приходжу з квадратною головою додому, бо у будні я з чоловіком завжди на роботі(
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 1
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Якщо Вас це трохи втішить, то в Німеччині я те саме бачила (за всю Європу казати не буду, не знаю) у передсвяткові та інші дні. Їздити кругами - це звичне діло. Мій чоловік колись розказував, що раз з друзями так їздили і побачили пусте місце, але якось з тої позиції важко було припаркуватися і вони висадили мого чоловіка, щоб "тримав місце", а самі зроблять ще раз коло і нормально припаркуються. Чоловік там стоїть, чекає. І тут приїхало авто з німчиком і починає заїзджати прямо на чоловіка, прям в ноги тисне автом. В чоловіка німецька не дуже, він кричить "пробачте..., пробачте...". В цей час приїзджає авто з тими друзями. Бачучи цю картину з авто вилітає один кремезний друг (в нього ще око вставне, ну така трохи бандитська зовнішність:)) і російськими матами (чось так на стрес включилося)грюкає до того німця у вікно. Німчик звичайно швидко змився.
    Так, один поперед одного паркуються, виходять, сваряться... Є таке і не рідко.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ви знаєте, от я не згідна. Бо наші підрядники і китайці з турками по перше не в рівних умовах. Китайці з турками в нас податки не платять. І звідси випливає величезне по друге. Шалена маса грошей виводиться з країни. В вигляді податків, в вигляді зарплат тим же туркам з китайцями, в вигляді заробітку їхніми фірмами. А взагалі будувати дороги своїми силами (своїми підрядниками, силами своїх громадян) це сама проста і розповсюджена схема виводу країни з кризи. Але ж нам нащо? Ми так і далі будемо сидіти в @опі :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Забилам би ті дороги..
    В селі, де живу - у нас новий котеджний район, десь на 200 ділянок/хат. В минулому році цілий шмат дороги заасфальтували по головній вуличці району (знаю цифру від Голови - то обійшлось 1.800.000 грн, це тепер до 34 дворів є норм доїзд).
    У нас хата і доїзд паралельно новій дорозі, йти до норм шматка метрів 200... але що то за метри.. В цей весняний час машини пливуть по тій грязюці. У батьків ще й машина низька - шарпає пісчаний грунт, як виїзджає з ям (три широкі ями на тих 200м). Я не знаю як з дітями виходити з двору, гуляти коляскою... Ми або у дворі зараз, або підсідаєм до чоловіка, коли той виїзджає на роботу, і на асфальті виходимо. Ну але ж додому знову по тій ..опі йти. Воно б купити гумаки, калоші... Але ізза цих 200 м дороги не хочеться витрачатись. Ще доходжую в зимових, і от не знаю, чи виходитиму в кросівках, якщо грунт не підсохне :sad:
    Чому б не зробити план, ділянки, зробити доїзд, дорогу - і хай би люди будувались.
    А ще забилам би... чи то заздрість. У знайомих в Німеччині парк з зробленними доріжками для прогулок (тобто не історично склалось, що доріжки протоптані і все, а дорожки робили, оформлювали... для людей же). І є відео в ютубі, як грунтову (!) дорогу роблять там... викопують, трамбують, засипають.... Як так люди в цивілізації живуть...
    В 2002 приїзджала двоюрідна сестра з Москви і була в магазинах в шоці. В Сумах ще тоді збереглись крамниці, де на всю площу була одна касса, і потім з квитанціями до відділів підходиш.
    А інтернет, коли платиш за 100мб, а реально 10-20? А покриття мобільних?
    Так що
    Я не знаю, чи то виконавча, чи законодавча влада винна, або ж вони вже роками без світла і води...
    Набридло. Набридло то все виживання на рівному місці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Купував вчора чоловік м’ясо на вудження. Полядвиця з ребрами 3,5 кг. Відрізає ті ребра, а під ними 1,3 кг сала. Шинка без кістки - в реалі з кісткою. А я ще сварилась, що купив забагато м’яса. Дякуючи таким от продавцям, вже не так і багато. Тому так і живемо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1