Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Siania

    Siania Love Life

    Читаючи тут теми про свекрух і мам, я б так не сказала. Коли родичі сидять з дітьми, ти не маєш права щось сказати, дати настанови і т.д.
    Коли з дитиною сидить няня, вона робить все так, як ВАМ потрібно. І няні не роботи, вони теж і радіють дитині, і звикають до малюків.
    А зв‘язок з бабусею можна налагоджувати, коли приїжджаєте в гості)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я рік часу шукала не на повну зайнятість. ох і ах, наш район не сихів, сюди ніхто не хоче..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Це однозначно :)
     
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Ага )
    А мені сусідка розповідала раз (ще коли свекруха жила, вона інколи до нас приїжджала, з пів годинки з малими гуляла), що малі захотіли чіпси, а свекруха їм каже: "Я би вам купила, але ваша дурна мама забороняє".
    Правда, вона все одно часто купляла те, що я недозволяла і казала дітм мені не казати. Ясно, що вони казали. То я потім пояснила дітям ЧОМУ не можна те, що я кажу, що не можна і вони самі їй казали того не купляти. Теж їй це не подобалось :) Бо вчили мене направо і наліво що, як і коли я маю робити і як жити.
    Я часом очі закривала на те все, бо сваритися з нею я не хотіла. Фактично, ніколи з нею і не сварилася, лише один раз, коли дуже дістали мене, сказала, що то моє життя, мої діти і моя відповідальність. На що почула в свою адресу, що свекруха все життя слухається свою свекруху і я так робити маю. НУ... я відповіла, що прислухатися я можу, але вирішувати буду сама. І таки так, свекруху мою її свекруха замучила, вона нею командувала все її життя і вчила і робила вона все, що та їй казала. Зараз бабуся чоловіка пробувала і мною так поганяти, я ж не даюся ) Скажу: так так, а роблю своє. І чоловіком постійно попихають. Зі всіх внуків він там вічно крайній. І гроші він дає, і куди піти, йому дзвонять і т.д.
    Моя мама теж свекруха. Що невістки кажуть не давати, не дає і не спорить. Що кажуть робити те і робить. І коли мій тато приїжджав посидіти з дітьми, теж робив точно те, що я просила.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2018 ---
    Коли приїжджаєте в гості, бабуся на своїй території і чується ще більше в силі ) І ще більше вчить і робить як вона хоче :)
    А стосунки з бабусями/дідусями таки мають бути теплі, згідна на всі 1000%.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Бабуся то є бабуся, рідна людина. Правда часто має своє бачення всього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Львів'янки, скажіть, будь ласка, у ваше місто переселився увесь Донецьк, чи ще йй половина Луганська?
    Приїхала до Львову, такий славний бандерівський край, а таке враження, що тут скоро також лунатимуть заклики, що потрібно російськомовних захищати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @VikiTiki в мене теж таке враження... Навіть в спальних районах російськомовного населення стало в рази більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  10. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Я дуже рідко буваю у Львові, хоч і живемо поруч. Останній раз була дуже здивована кількістю російськомовних. Враження, що чути російську частіше ніж українську.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2018
    • Смішно Смішно x 16
  12. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Забилам би! тих, хто вважає, що якщо ти працюєш вдома - то в тебе маса часу - ти можеш все по дому поробити, якісь свої справи вирішити, поїздити по своїх потребах і ще й заодно працюєш! Так ніби "працювати" - це відсидіти певну кількусть годин. І ще й дивуються, чого то ти не встигаєш зробити звичні для людей речі - "ну я не встиг /встигла, бо на роботі був/була, а ти ж з дому працюєш".
    Гррр!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  14. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    нагадалося -
    "Только сяду поработать, обязательно кто-то разбудит!"
     
    • Смішно Смішно x 6
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    В мене просто шок від злості. Проїхалась вчора ввечері через Пустомити, де довго і нудно відбувається ремонт доріг. На невеличкому клаптику робітники полили собі дорогу смолою. Ні попередження, ні знаку, ні перекриття дороги...всі собі по тій Смолій їхали. А вранці я жахнулась своєї машини...чим то тепер дерти...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас також так було. Вони відкрили дорргу і всі по тій смолі траскали.Чоловік вдома мало не плакав.Каже, що найкраще бензиною. Є хімія спеціальна але бензин фарбу не псує. Тоді кархером з мийним для машини.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дякую за підказку. Треба спробувати.
    Поки-що, плачу весь день я, бо чоловік на роботі, ще не бачив.
    Зараз маю їхати за дитиною в садок, навіть не знаю з якого боку підійти до неї. Можете собі тільки уявити картину - машина білого кольору...була
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас чорна але, то не меньш страшно виглядало і диски).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    На автомийці мають мати хімку від того
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Свою свекруху. Зла така аж трусить мною. Мені деколи здається, що всі найгірші людські якості і дурості, які бувають, всі зійшлися на одній особі - мамі мого чоловіка. Сьогодні малий знову (вже вдруге!) дістав її аптечку з ліками, нехай він ще не вміє той блістер відкрити, але там зверху лежали відкриті таблетки, які вона приймає половинками. Я постійно ті всі таблетки закидую подалі, а вони все одно на видному місці. Сьогодні при ній то все згребла в коробку і висадила на шафу.
    А знаєте, що бісить найбільше -
    "Треба Юрчику по дупці надавати за те, що лізе де не можна"
    Уявляєте!? Бо я в шоці, сказала, що то бабу треба вилупити по дупі за таблетки в зоні доступу дітей. То ще добре, що моя старша розумничка, зразу до мене прибігла і все розказала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Співчуваю Співчуваю x 3