Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    вродь не сказала. Дивно, як то ще "для імунітету" нічого не виписала. гррр, забила би. А головне, його тато каже- раз лікар сказав, значить , треба пити. Ну не йолки?
     
  2. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Працівників автостанції!
    Терміново (через затори по місту) треба мені в Камянку-Бузьку. Прилітаю (майже як на мітлі) в будку "каса/інформація" і питаю : що і коли найшвидше їде? Кажуть - "за пів години маршрутка, швидше нічого нема..." Ну беру квиток, нікуди діватись. І тут на моїх очах відправляється маршрутка на Камянку-Бузьку! Я матюкнулась, гавкнула, щоб віддали гроші і погнала до тої маршрутки. Виясняти більше не мала часу. Це, до речі, не перший раз так. Ну не сволочі?!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Там трошки інша схема буває - водій мав виїхати в 12:10, відповідно в 12:10 вам вже продають наступний рейс, банально той згідно розкладу вже поїхав. Алеееее, поки докурив, поки квитки звірив, то виїхав всі 12:14
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Яка я зла на свого чоловіка, то словами не передати. Які йому всі нездалі навколо, батьки мої не такі, суцільний негатив. В неділю святкування Дня народження сина, а я вже закипаю від злості. Мовчу, бо скандалу мені в хаті не треба зараз. Після сварки я як хвора буду. Дуже зручно звалювати всі рішення на мене, а потім побуркувати. Прийде з роботи, повечеряє і змучений лежить відосики на телефоні дивиться. А як я на роботі , хай на пів дня, але всі обовязки ніде не дівалися, дитину треба нагодувати, помити , вкласти спати, в хаті прибрати, їсти зварити . А його не рухай, бо він змучений/нев насторії/не виспався. Свекор і мій батько роблять нам ремонт в новобудові, то він пальцем їм допомогти не поворухне тільки гарчить мені, що повільно роблять. А я вважаю, що вони нам нічого не зобовязані, тим більше не можна так по-хамськи відноситися.
    Мої батьки дуже складні характером, що мама , що тато, нє щоб мене підтримати, так треба ще більше діставати.
    Свекруха теж зябонить за те дитяче День народження, а скільки людей , а скільки коштує, а нашо то замовляти, а нашо стільки грошей тратити. При тому що все буде максимально скромно, на декілька годин. Я банально не можу вдома розмістити на 15 кв.м. своїх батьків, бабусю якій 82 і вони хочуть приїхати, то заодно вже і свекруху з сверком кличу з другою прабабусею. Їй нормально сину(моєю чоловікові) прострочену шоколадку на 25 років подарувати( скоро вже 30 , а я досі не забула, бо інші дні народження ніц. Я не жадна просто, не так вихована. Звикла, що мама чи бабуся пекли бісквіт чи пиріжки, простий вияв уваги, а не просто сухий двінок по телефону).

    Як вони мене задовбали!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 15
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Не той варіант. Там ще водії, які від'їжджають, приходять до тої будки якісь папери перед від'їздом беруть, підписують. І водій з маршрутки, яка віджджала, підійшов пізніше від мене!!!
     
  6. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Коли він виїхав з платформи, то вже вважається відправленим. І в тій будці в них вибиває, що його вже нема. Поки він вирулював, поки розвернувся, поки зупинився, то ви якраз встигли підійти, а він вже вважався виїхавшим. І ніякої змови))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Кам'янецькими ніколи не їздила, але цей напрямок дуже веселий. Життя навчило спочатку підходити до водія і запитувати коли він відправляється і чи купляти квиток. Декілька раз стикнулась з таким, що маршрутка була на платформі , а у розкладі її не було ( ну і звісно продати квиток ніхто не міг). Більше цікавить як таке можливо і як такі речі обліковується.
     
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, куди ще можна скаржитися в ПриватБанку окрім гарячої лінії? Маю тел.запис дзвінка із порадою "консультанта", я виконала все так, як він нарадив, хоч технічно це було складно, й тим не менше банк мені нарахував комісію:girl_devil::girl_emo:. Суть питання - погашення по програмі "оплата частинами", чітко в договорі пише, що оплата не пізніше 1 числа щомісяця. Консультант сказав що система списує гроші в 00.00, я внесла кошти в 21.26 01.12.18, й тим не менше сьогодні зранку мене чекав "бонус" у вигляді комісії, так ніби це списано з кредитних коштів :girl_devil::girl_devil:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Тетянка, можливо, написати Приват24 онлайн, в їхній чат, чому так вийшло і чим вони це аргументують. А завтра піти в банк.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Не знаю, чи є запис, але літом консультувалась, що треба з собою взяти в відділення Приватбанку, щоб внести певні зміни на фірмовому рахунку. Сказали - тільки паспорт для таких змін.
    Ок.
    По факту виявилось, що треба додатково 2 довідки та ще один документ засвідчити нотаріально. І паспорт. :)
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    є запис, і я про це наголошувала черговому консультанту й питалася, куди тоді скаржитися на некоректну консультацію, а то як зачароване коло - "тільки нам на 3700". Й "Ваша заявка розглядається" :girl_devil:. Вже другу добу. Питаюся, скільки часу максимальний термін - відповідь з тої ж серії - залежно від складності :girl_emo:.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    з мене знімає +/- в тій годині, в якій я оформила ОЧ.
     
  13. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Тетянка, зі свого досвіду роботи у претензійному відділі крупної компанії можу сказати, що дуууже дієвим є розголос у соцмережах. Або зробити пост і тегнути ПБ, або написати на їх сторінці, думаю, вона у них є.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Мабуть малось наувазі, що з 30.11 на 01.12. в 00.00 знімає гроші, а Ви внесли в 21.26 вже 01.12.18. Мені теж часом на день пізніше показує списання коштів, вже заднім числом (
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Я теж так зрозуміла, що якщо 01.12 в 0.00, то означає, що до 30.11 краще внести. Хоча незрозуміло тоді, чому консультант не сказав цього,а морочив голову.

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @MISS SCARLET , Лайфхак: Спочатку дивитеся чи щось вже відправляється, якщо так заскакуєте, або йдете на виїзд і сідаєте в цю маршрутку. А як ні то тоді беріть квиток.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Але в самому договорі пише, що вносити кошти не пізніше 1 числа (((, тобто получається, що 1 я ще можу внести. Ну й власне, чому тоді консультант не сказав, що то вже все, без варіантів?...Я б тоді вже зразу з тим змирилася й не зичила екстренно гроші, тому що мала б час закрити до 25 січня.
    Вже я "переспала" ніч з тою ситуацією, зробила висновки....
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я щось думаю, якщо пише "не пізніше 1-го включно", можливо, тоді так. Якщо "не пізніше"- то до 1-го.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1