Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мій знає що таке Нурофен і Панадол Бейбі, коли треба давати Смекту чи Атоксіл гель, знає яке коли дозування, інструкції читає він і вже мені каже скільки або сам дає. Спілкування з лікарями теж більшою мірою на ньому. Ну тобто міністр охорони здоров'я в нашій родині - чоловік. Я - зам зама по організаційній роботі))) А про "забила " і "дати їсти дитині" я б може теж щось написала, але я вже змирилась...Печиво так печиво.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Забила б ту скотину, яка вже другий тиждень влаштовує саперні навчання в Луцьку. "Мінують" навчальні заклади, медичні установи, пологовий, перинатальний центр, торгові заклади, вокзали, житлові будинки, наавіть дитячі садки. По кілька "замінувань" на день, декому "щастить" бути кілька раз "замінованими". Ірозумієш, що то тільки погрози, але їх ігнорувати не можна бо ж раптом одного разу буде не жарт :sad:. Щоб їм руки повикручувало, падлюкам... Всі повідомлення про "замінування" йдуть з російських серверів. Чим же їм так Луцьк маленький насолив :sad:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Samhayne у Львові те саме(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    У Києві вже чи не другий місяць все мінують мало не щодня. Але от за пологові та Інститут раку - позабивала би ту сволоту!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Мені взагалі, дуже цікаво, де спецслужби? Чому не можуть зупинити цю всю єрість!? Про що можна говорити далі? В мене нерви сильні!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Зелененький став давати більше грошей на дітей? Бо я трохи не в курсі новин.
    Кого забила м би - трьох осіб, які мене спитали, коли народжуватиму п'яту дитину - "бо ж знов гроші дають"
    я втомилася
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А я навпаки ходжу і бідкаюсь, що не застала жодної видачі грошей. Я знаю, що ти теж не застала - просто посилай їх на три букви. Отак дивлячись своїми ясними очима в їхні незамутнені інтелектом і тактом кажи «пішов/пішла на ...».
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @cjomcjomka
    Я завжди кажу 30 липня. :girl_crazy: на наступне питання чому 30 липня? То ж завтра-через рік-пів року, відповідь - бо я так хочу:girl_dance:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Троляка! Супер.
    Я би послала, якби мене питали
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Зла просто до неможливості! Необхідно було вирішити деякі юридичні питання, для цього довелося їхати в іншу область. Фактично всі потрібні мені інстанції можна було оббігати за один день, але я вирішила поїхати на два дні, щоб у разі чого не поспішати. Було тільки одне "але": спочатку необхідно було отримати довідку у тамтешній сільраді. В результаті я затрималася ще на 2 дні, двічі міняла квитки на поїзд, витратила на цю поїздку купу грошей, і тепер повертаюся додому ні з чим. А все тому, що за 4 дні голова сільради так і не добрався до свого робочого місця. Коли я дізналася, де він був весь цей час, то мало не впала: пан займався організацією агітаційного концерту для зустрічі з кандидатом у депутати від Опозиційого блоку. Тобто голова величезної ОТГ замість того, щоб займатися нагальними справами, прослуховує місцевий хор. Дарма, що я їхала за цією довідкою 400 км, що крім мене під його кабінетом щодня чекало по десятку людей, головне - аби нормально відбулася зустріч з депутатом. Аж тіпає від того всього!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Я знову сюди. Хочеться забити "Львівелектротранс" разом із Гарячою лінією міста. Отже, ситуація: їздив по Львову на одному з маршрутів дуже дірявий трамвай, дірявий в тому сенсі, що брезент на "гармошці" між вагонами був у таких дірах, що туди запросто можна було просунути руку. Десь на початку червня я подала з цього приводу скаргу на Гарячу лінію. Через 2 тижні мені чемно передзвонили і повідомили, що проблему вирішено. Наступного дня їхала цим трамваєм - дірки як були, так і є. Знову подала звернення, і знову через 2 тижні мені передзвонили і сказали, що все відремонтовано. А трамвай і далі світить дірками. Ок, подала третє звернення. І от вчора мені дзвонять з "Львівелектротрансу" з претензіями. Мовляв, чого це я скаржуся на них, якщо мені вже двічі відповідали, що трамвай відремонтовано! А те, що він дірявий - то неправда, їхнім працівникам видніше! А сьогодні в мобільному додатку приходить відповідь: "Заявниця не бачила відповідей на звернення, з нею проведено роз'яснювальну роботу по телефону." :girl_crazy: От реально почуваюся персонажем п'єси абсурду! Ніби й Гаряча лінія спрацювала, а трамвай і далі дірявий, і я сумніваюся, що його все ж відремонтують. А я ще й винна, бо звернула на це увагу... :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Brigitta, я вже зрозуміла , що на Гарячу лінію дієвіше писати в групу на фейсбуці, ніж дзвонити. В нас не працював ліфт, то дзвонили до них, вони типу звернення фіксували, але воно десь зникало. Бо через пару днів дзовинили, а вони не в курсі були. Написала на фейсбуці, то зразу дали відповідь і скоро зремонтували. Розмови може не всі записуються по телефону, а вже написане - є підтвердження.
    І теж було, що з гарячої лінії дзвонили, що вирішили проблему ( заміну підлоги в ліфті, в нас все з тим ліфтом проблеми;))), а насправді не замінили. То відповідали, що проблема не вирішена. Теж вони казали, що їм майстри казали, що замінили. Ми відповідали, що от 5 хвилин тому вийшли з ліфта, і там все по старому. Вже й не згадаю з якої то спроби таки замінили ту підлогу)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. RaVaRo

    RaVaRo New Member

    Якщо стабілізатор нормальний то ви не відчуєте ніяких перепадів, так буде клацати, для того він і є, якщо вразі стабілізатор треба інший можете порадитись в магазинах який краще. Я свого часу теж мав проблеми з перепадами, поміняв купу їх, одні не підходили другі не стягували. а як виявилось проблема була в пралці. і треба було брати не те що мені втюхували а брати норм стабілізатор.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Липень 2019
    Reason for edit: Реклама
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Довго себе стримувала, але більше не можу.
    Як мене задовбала наша медична система!!! Почалося все з роддому, де кожна медсестра знала, скільки моя дитина має пісяти, какати, спати, плакати. Ой, вона щось довго спить, дуже млява. Ой, багато плаче, певно голодна. Багато какає - добре, але тоді велика втрата ваги, треба догодовувати. Мало какає - ставимо клізму. Мільйон норм, в які має вписатися дитина, інакше вони придумають діагноз.
    А сьогодні на прийомі в педіатра таке саме. Це ніби здавати екзамен на профпридатність. Я не можу так! Ці рамки, цифри, терміни зводять мене з розуму. І це тільки початок :girl_cray: Потім буде запізно/зашвидко сів, заговорив, пішов і т.д :dash1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а для чого ви до нього ходили?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  17. Melian

    Melian Well-Known Member

    забилам би майстрів. усіх. я вже більше місяця роблю ремонт в маленькій кімнаті і такі великі терміни не через нестачу фінанасів чи супер-пупер забаганки, а через те, що майстри кидають мене на кожному етапі. сказати у понеділок "прийду в пятницю", а в пятницю не піднімати трубки і тупо морозитись - то норм для сучасних "спеціалістів?? сьогодні мене знову кинули хлопці, які мали шліфувати і лакувати паркет...ну навіщо, навіщо обіцяти і не мати совісті передзвонити і сказати, що не прийдеш, замало роботи і т.д. я реально у відчаї 10 серпня прилітають батьки, хотіла до їхнього приїзду завершити ремонт, а по факту навряд чи получиться. хоть сиди і плач.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Можна не ходити? о_О Тоді я чисто не розумна :facepalm:
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Можна ))).

    Тепер вже розумна.
    --- дописи об"єднано, 31 Липень 2019 ---
    В нас взагалі то добровільна медицина, а не примусова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В роддомі виглядала, як примусова. Або Ви робите, як я сказала, або доведете дитину до "судорог". Постійний тиск і маніпуляції здоров’ям дитини :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2