Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.733
 1. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Такі милі історії про чоловіків і дітей :)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Подобається Подобається x 1
 2. silvia

  silvia Well-Known Member

  А якщо в клас потрібен папір...щось там ще...т.зв.фонд класу...збирають чи ні?
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 3. Ziben

  Ziben :)

  ріелторів:girl_devil:. З 10 до 15год телефоную по різних оголошеннях, по кілька разів на кожен номер телефону ііііі.... жоден! не підняв слухавку. Ще навіть не дійшло до огляду квартир, а я вже готова вбивати
   
  • Співчуваю Співчуваю x 4
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Ziben

  Ziben :)

  Дійшло до огляду квартир:suicide:нижче на фото- одна з кімнат двокімнатної квартири. Вартість оренди 5,5 тис+ КП
  Впродовж трьох днів я була готова вбивати не тільки ріелторів, які показували житло, яке геть не відповідає моїм вимогам, але і власників. Як можна здавати бруднючі нори, з купою мотлоху попередніх квартирантів? На мої питання відповідали: хочете- робіть ремонти, частково компенсую, або- не хочете, то не орендуйте, значить вам не потрібне житло.
  Поки писала пост- задумалась, а може на кожен товар є свій покупець, просто я не готова стикатись з такою реальністю:girl_in_dreams:

   
  • Співчуваю Співчуваю x 5
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  @Ziben
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 6. Provizor

  Provizor Well-Known Member

  Порадила перукар щітку для волосся, яку я зразу і придбала в неї. Ціна 240грн, дома в інтернеті знайшла таку ж за 95грн. В мене тільки питання, навіщо так робити?:girl_devil:
   
  • Співчуваю Співчуваю x 4
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  Можете таки то якась копія, а не оригінал за 95?:girl_in_dreams:
   
 8. Provizor

  Provizor Well-Known Member

  Не думаю, бренд salon professional. Знайшла пропозиції на olx та ін.сайтах. Це не розрекламовані тангл тізер, які є зміст підробляти. Зрештою жодного оголошення за ціною 240грн я не побачила.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Ну не заканало, всі продавці, на це і розраховують, головне, щоб приносила користь, удачі!!!
   
 10. fantazerka

  fantazerka Well-Known Member

  Ну, продавати за 240 грн. те, що коштує 95 грн. - то вже занадто. Зрозуміло, що в перукаря та щітка коштує дорожче, ніж в інтернеті, але не в 2,5 рази! Не вважаю, що всі продавці тільки й розраховують на те, щоб пошити клієнта в дурні.
  @Provizor, а це Ваш постійний перукар? Вона повелася дууже негарно.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
 11. Provizor

  Provizor Well-Known Member

  Мене ця ситуація дуже засмутила, все ж таки основний дохід в перукаря від перукарських послуг. Фарбуюсь в неї не вперше, як перукарем задоволена. Не маю пояснень :girl_sad:
   
 12. lesja.f

  lesja.f Well-Known Member

  @Provizor може вона не в курсі скільки така щітка коштує? Їм начальство сказало продавати за такою ціною-вони і продають....
   
 13. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  @Provizor я купляла salon professional теж біля 200 грн в спеціалізованому магазині :scratch_one-s_head:
   
 14. Provizor

  Provizor Well-Known Member

   

  Вкладення:

 15. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  @Provizor, я б наступного разу цю ситуацію проговорила. Запитала б чому саме така ціна. Це є абсолютно нормально. У вас же ділові відносини. Просто не люблю коли за дурних тримають.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 1
 16. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Роблять так часто і це не рідкість. коли мені щось пропонують, я чемно дякую і кажу я ще подумаю, зважу всі плюси і мінуси і як вирішу - тоді звернусь до Вас.
  Щоб Вас втішити, може бути такий варіант, що ця щітка куплена закордоном і вона може там продаватись дорожче ніж український аналог.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
 17. Brigitta

  Brigitta Well-Known Member

  Більше пасувало б в тему про сусідів, але реально хочеться забити!!! Дім, у якому я народилася, виросла і досі там прописана, належав моїй бабусі. Після її смерті він поділений між мною та моєю тіткою, і всі сусіди знають про це. Але через далеку відстань від Львова я там буваю буквально кілька разів на рік. Тітка також не живе там постійно, а іноді приїжджає на вихідні і у відпустку. Так от, десь півтора роки тому я зауважила, що варто мені приїхати туди додому, як тітка, будучи за 150 км звідти, одразу про це дізнається. Тобто я ще не встигаю відкрити вхідні двері, як вона вже дзвонить мені. Пояснення виявилося дуже простим: про мої приїзди їй докладала сусідка. А далі почалося найцікавіше: варто мені лише наблизитися до двору, як ця сусідка займає "пост спостереження", а її діти безперестанку товчуться у нас під парканом. Усі мої дії одразу ж доносяться тітці, включно з тим, скільки разів я виходила з хати, що робила на подвір'ї і скільки яблук зірвала у саду. Зате коли я їду звідти, до зупинки за мною назирці йде почесна варта конвой з її дітей. Спочатку це смішило. Потім дратувало. Зараз неймовірно бісить. :girl_devil: Я приїжджаю до себе додому, а почуваюся злодюжкою, за якою безперестанку стежать! Причому тітка вже неодноразово говорила з тією сусідкою і просила припинити шпигунську діяльність. Толку нуль. Людині 26 років, має чоловіка, двох дітей, господарство і 40 соток городу, але на час мого приїзду все це відходить на другий план, а сусідка починає бавитися в Штірліца. Відчуваю, що наступного разу в мене таки здадуть нерви, і прийдеться доводити своє право на власність і приватність шляхом великого скандалу. :girl_devil:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Співчуваю Співчуваю x 4
  • Смішно Смішно x 2
 18. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  А Ви не хочете підіграти якось)? Я б побавилась). Звуки там якісь, гості тощо. Можна ще сказати, що хочете сюди китайців підселити. Або циган. І вони якраз роботу шукають. Та варіантів море.
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 19. Brigitta

  Brigitta Well-Known Member

  Варіант один: дати їй по писку, щоб не сунула свого носа, куди не просять. Підігрувати немає змісту, бо навіть якщо на подвір'ї приземляться інопланетяни, нічого не зміниться, і сусідка й далі шпигуватиме. Вона ж не переживає, що я зроблю їй якусь шкоду, їй важливо донести про кожен мій крок моїй тітці. Типу, вона робить корисну справу, і байдуже, що її про це ніхто не просить.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 20. Havronia

  Havronia Well-Known Member

  Ага, тітка «відбивається руками і ногами», в чорний список кинула; чи мучиться, але слухає детально всі «доноси»...:)
  Щось я не уявляю, щоб до мене дзвонила сусідка з села, якщо я цього не хочу...
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2