Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну знаєте, Ви не уявляєте (я теж) як живе форумлянка і на що їй є, чи немає жалітися.

    На маски жаліються ті хто їх таки носить.

    І в нас поки що вільна країна, і кожен може жалітися, чи хвалитися карантином як хоче.

    Вам я співчуваю, сподіваюсь, що це все скоро закінчиться і всім нам буде щастя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
  2. Online

    Online Well-Known Member

    А я за лікаря в цій ситуації. Прекрасно розумію обурення. Така сама ситуація була з військовими і війною. Приїжджає боєць додому з Авдіївки на ротацію, а навколо жаліються як втомилися від війни. Людина в епіцентрі, бачить страшні речі, щодня ризикує, викладається на повну, а втомилися вони. Тільки тепер не війна, а карантин. Лікар ризикує собою, але люди втомилися від масок і карантину. Кіно.
    Щиро співчуваю тим, хто залишився без роботи і засобів для існування у зв'язку з карантином. Всі решта незручності можна вирішити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 18
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я думаю, основне незадоволення людей, в тому що наша влада як барани. Нічого не роблять для подолання труднощів. (може це і не так , але в очах людей так виглядає). Лікарі і лікарні не забезпеченні. Тести не відомо які і як їх роблять, на скільки це все правдиво. Хворих людей футболять по лікарнях. Зловживань кожного дня дуже багато. Повна дезінформація населення. Мене це найбільше дратує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Люди багато від чого втомилися. І карантин для всіх різний. Для когось це веселі канікули з доставкою всього чого можна до порогу, а для кого адський ад. І при цьому не обов'язково бути лікарем. І так, як людина з розладом дихання скажу Вам, що для мене 5хв в масці в магазині - це тортура. Тому я дуууже розумію лікарів, які цілий день так ходять і абсолютно не розумію зверхності.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    А Ви мій текст почитали?Існують захворювання які потрібно чим швидше починати лікувати!Тому потрібно до лікаря,а через карантин не можу дозволити собі поїхати в іншу область,бо інші лікарі не беруться!Стосовно почергувати Ви тут перегинаєте палицю.Можливо запропонуєте мені ще працювати паталогоанатомом чи в шахту піти,чи продавцем?Кожна професія приносить так чи інакше суспільну користь.Якщо людині не підходить,то вона її змінює!Лише дерево стоїть на місці!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    1. За ту Личаківську. Сил моїх вже нема з тим ремонтом тої вулиці.
    2. Людей, які не відчувають часові рамки. Коли кажуть почекайте 15 хвилин, які потім виливаються у майже 2,5 години тупого чекання... Я така зла була, і змерзла як пес.
    3. Себе. Бо треба думати, а не просто стояти і чекати. Мала дещо зробити невідкладне, але не зробила, бо тупо чекала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дивно що ще ніхто тут не сказав що це все видумана афера...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А що значить видумана? Сім'ю Гордій знаю особисто, вони хворі. Чи про що саме йдеться?

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Маю на увазі загальні настрої великої частини населення, особливо в ФБ - що нема ніякої пандемії, то все афера :) і впевнена що тут теж є такі, що так думають, але говорити не наважуються чомусь...
    А відео мною додане- типу було як доказ що це все правда.
    п.с. теж знаю отця Романа Гордія особисто, йому всього 32, і в нього сильні ускладнення, як бачимо ((( а ще, мабуть, йому особливо важко психологічно, оскільки саме він перший заразився, і, відповідно, заразив своїх батьків. Чоловік часто спілкується з лікарями, то всі вони в один голос кажуть яка це страшна і небезпечна біда для світу, але найбільше "втомилися від карантину" ті, хто ніякого стосунку до вірусу не має. Поки що.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну зараз вже настають ті часи, коли багато людей мають близьких-знайомих, які хворіли/хворіють/перехворіли, а деякі втратили. В моєму оточенні вже дві смерті, в т.ч. лікар. І є дуже близькі лікарі з Топольноі, які теж зараз хворіють. Є хороша знайома, яка зараз у Винниках. І фото звідти вражають... І оте - то все фігня, якось вже втрачає актуальність. Перебіги реально страшні...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну це світового масштабу афера. Просто в нашій країні все робиться через одне місце. А статистика то просто печаль. І зрештою я трохи вірю в то що наша увага таки відвертається від того, що робиться в країні, принаймі останні прийняті закони зовсім не тішать.
    А афера щодо того, що не виплатили оті гроші, що обіцяли лікарям, і якщо інші країни платять своїм громадянам допомогу, то ми не дочекаємось.
    А о. Романа вже виписують і то файно.


    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    *плює шкаралупку від насіння*
    Ви відстали просто на два тижні. Вже давно тут обсмоктали всі теорії змови.
    Ваше відео є «доказом» того, що людина тяжко хворіє(-ла). Співчуваю щиро. Хвороба, трохи тяжча за грип і трохи більш заразна. (Це офіційні дані ВООЗ, тому зараз не біжіть мене переконувати, що це не так). Але набагато менш заразна, ніж наприклад, кір.
    Зараз буде багато смертей тих хто мав лікуватися в цей час, але через недоступність фізичну, чи транспортну до лікарів і процедур (хіміотерапія, діаліз тощо) не зміг. Але про них нас не будуть щоденно розказувати з кожної праски - бо це ж не інфекційні хвороби.
    В Італії померлим з діагнозом «ковід» не роблять розтину. Родичі отримують урну з попелом. Ну таке. Змова не змова, але діло тут не чисте.


    П.С. В нас теж ховають не по-людськи тих, хто помер з діагнозом, хоча покійник не кашляє, не виділяє біорідин, і взагалі це не чума (хоча нас переконують в іншому).

    П.п.с. Для оголошення епідемії мають бути кількісні показники. В Україні 30% хворих від потрібного числа для оголошення епідемії. Так, я знаю як в нас пишуть статистику, тому я їй і не вірю. В жодну сторону.

    П.п.п.с. Я достатньо відкрито висловилась?

    Друга тура ковідного с.ачу офіційно оголошується відкритою.
    --- дописи об"єднано, 28 Травень 2020 ---
    А і ще до теорії змови: сьогодні хотіла поскаржитися на допис в ФБ, то ФБ мені відповів, що скарги зараз довго опрацьовують в зв‘язку з Ковідом, бо в пріоритеті виявлення «інформації, яка може загрожувати значній частині населення», а погрози, шантаж, пропагування насильства і самогубств можуть зачекати.

    Нє, не цензура взагалі.

    *пішла по нову пачку насіння»
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • Корисно Корисно x 1
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @Orman в мене лиш одне питання - кого забити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Можна спробувати забити того китайця, який з‘їв кажана, який з‘їв свиню. Чи то навпаки було?
    А можна нікого не забивати. Включити критичне мислення. Відділити ситуації, що несуть підвищену небезпеку, від інших ситуацій. Можна пробувати не звинувачувати тих, хто ходить без маски, і не ржати з тих, хто ходить в масці. Можна залишити за іншими людьми право самим визначити ставлення до цієї ситуації. Можна перестати вважати, що ти мудріший за інших, бо носиш/ не носиш маску, щепиш/ не щепиш дітей, п‘єш/ не п‘єш вітаміни, одягаєш/не одягаєш дитині колготи під штани.
    Мені цікаво спостерігати, як люди звинувачують інших у відсутності критичного мислення і при тому самі ним не дуже володіють.
    Я нікого не хочу забити, якщо що. Лікарям бажаю міцного здоров‘я те все пережити, хворію чим бажаю видужати, не хворію чим - не захворіти або легко перенести.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  15. Online

    Online Well-Known Member

    @Haidee, я теж люблю біле пальто і періодично сиджу в ньому на посиденьках)) Але конкретно по темі ковіду сховала його в шафу. Бо у випадку епідемї ми всі в одному човні. І «ти як хочеш роби, а ти як не хочеш не роби» - то трохи не тойво. Знаю, що є така думка, що краще б всі скоренько заразилися, перехворіли і пошвидше повернулися до звичного життя. Але мені ця ідея не видається доброю.

    П.С. Нє, все таки вдягну пальто: може є сенс створити окрему тему COVID 2019 і попереносити туди пости звідси і з «дратує». І вже там, всі, хто має натхнення хай доводять один-одному свою позицію. Якщо знаєте, до кого з модерів чи адмінів можна з таким звернутися, тегніть його будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    напевно нікого :)
    В мене подружка ще осінню (коли ще ніхто навіть не здогадувався що принесе 2020) казала, що вона 2020 дуже боїться, в неї була така теорія, що 20 роки приносять біду (1820, 1920 ...).

    Для тих кому маски приносять дискомфорт, можливо скоро офіційно докажуть що вони приносять більше шкоди ніж користі. Австрія планує відмовитися від масок, оскільки за період носіння масок дуже багато людей звернулися в лікарню зі захворюваннями шкіри і ротової порожнини. Сьогодні має бути офіційне звернення міністра охорони здоров'я.
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Online мені все одно, що ви думаєте про ковід і мої пальта:) але для себе я вирішила, що носити маску - то більше шкоди для мого здоров‘я, ніж користі, тому одягаю лише в приміщенні зі скупченням. Також ми з чоловіком вирішили, що шанси підхопити вірус в неділю в Церкві значно менші, ніж під час візиту в супермаркет за продуктами, де всі все мацають і не дотримуються ніяких дистанцій. Тому ми з дітьми ходимо до Церкви. Також я почала стоматологічне лікування і мій лікар не має переляку до своїх пацієнтів. Зате ми всіляко уникаємо громадського транспорту (я находжую часом по 18 - 20 тис кроків за день, класний бонус), не ходимо в кафешки, чоловік каже, що на роботу теж не планує виходити найближчі місяці (файно, що в нього то реально). Поняття не маю, уникнемо вірусу чи ні, і як його перенесемо в разі неуникнення. Але жити у постійному страху і ненависті до тих, хто теоретично може мене заразити - то не для мене. І так, я не сприймаю сарказму на цю тему і спроб виглядати прогресивнішим чи відповідальнішим через власну точку зору. Хто аж до втрати пульсу боїться цієї хвороби - закривайтеся вдома на здоров‘я (так, я дала непрохану негарну пораду). Я чекаю офіційного роз‘яснення про те, що маски - це аксесуар, а не захист. І так воно й буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  18. Online

    Online Well-Known Member

    @Haidee, та яка ненависть, я вас прошу. Офтопимо в забивальній темі.
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    от зараз якраз в тему, подзвонила знайома, яка дійсно до втрати пульсу боїться корони (людина звільнилась з роботи, через те що їй потрібно було вийти працювати) і мене вичитувала, чому я веду звичайний спосіб життя і як це небезпечно. Я звісно адекватно сприймаю такого роду інформацію, але вимагати щось в мене ніхто не має права. Я до неї в гості не ходжу, нічого їй не висилаю, то яку загрозу я можу їй нести? Але звісно треба промити мозок про те що я безвідповідальна і скоро помру :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gala

    Gala Well-Known Member

    Лікувалася я і чоловік в нашого стоматолога, який вже був перехворів ковідом. Був першим з Тернополя, що захворів. Казав, що словами не передати, яке відношення він і його сім'я пережили від оточуючих...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1