Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Не забилам би, але було нервово вислуховувати знайому-однолітку, яка емоційно переконувала мене втулити дитини дурника, бо я «не бачила ще як діти пальці висмоктують до кісточок». Я якось вже втретє задовільняю цей рефлекс грудьми. Гг, тоді ще моя мама поруч стояла і, попри довіру до моїх рішень, все таки купила дурник «спробувати». Моя доня продемонструвала вперте небажання його брати до рота. Мама заспокоїлась. Ось скоро півроку - пальці цілі :).
    @Rapsodiya, шукайте союзників, Ви чудова мама :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Забила б деяких працівників пологового наБатальній! Сестра народила. Занесли передачу. Передали лише за годину, бо нічого не дали в кишеню. Пояснила, що сестра після КР, що якраз перевели у палату і нарешті можна хоч щось з’їсти. Але ж тій худобі нічого не дали! І тому передача стояла годину невідомо де!
    А оті «дитина голодна, дайте суміш, ВЖЕ, при мені!!!» і «та та Самара якась хвора, де вона дитину нагодує» і ще море таких от перлів, за які била б патиком по дупі. Де і хто їх тому вчить?
    Ну і сестра мала плановий КР в п’ятницю вввечері, неонатологоком глянув на дитину у неділю рівно на 2 хвилини і прийшов вже у понеділок після кіпішу. Це вже 4 день від народження. Це нормально????
    Ну і грудне вигодовування напевно в нас є заборонене, бо медпрацівники з ним боряться як з чимось ганебним! Я вже змучилася пояснювати сестрі і за покоювати. А там ще і чоловік в неї медик, який тоже вважає, що ГВ - то щось непотрібне і примушує давати суміш! То просто якийсь треш! Дай Боже сестрі терпіння то пережити і мудрості таки зберегти ГВ.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    зволочі.

    В мене таке... забила м би, хоч нема кого особливо.
    Дистанційне навчання. 2-3 групи кожного класу у вайбері. Ще гуглкласрум. І на додачу електронний щоденник, доступ до якого маю лише я - тобто, діти самі не можуть подивитись завдання.
    Ну і я працюю, відповідно вдома далеко не завжди, і не можу вчасно допомогти розрулити проблеми з підключенням, завданнями тощо. З розуму зійти можна :sad: забила м би ковід.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  4. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дякую, сестра там вже когось знайшла і контактує. А ще телефонувала і консультувалась з кимось з гарячої лінії підтримки ГВ.
    Просто насправді ситуація і класична, і не дуже): сестра медик, доцент, але теоретик. І їй вже 40+, дитина перша і дуууже очікувана. Вона в мене вміє собі раду дати і себе відстояти. Але коли це життя такого довгоочікуваного малятка, то вона губиться, її легко залякати, натиснути. Я їй трохи прояснювала ситуацію, морально підтримувала. І десь в якийсь момент вона влаштувала кіпіш, і всі раптом забігали. І неонатолог «намалювався». І медсестри почали цікавитись і не нагнітати і кричати. І сестра себе взяла в руки, почула її тверезе мислення. Дуже сподіваюсь, що вона таки виборе то ГВ, бо там чоловік срср-шноі мед закалки, і баба новоспечена, і інші «порадники» «дай пляшку і спи спокійно». Але вона теоретичну частину підготовки до ГВ пройшла і маю надію, що не забула про його чудодійність.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ггг . Моя молодша сестра смоктала мало не до школи великий палець, як засинала. Гірчиця і перець не допомогли :girl_crazy:. Гв було до року, бо тоді в 70-х заледво дозволили відпустку по догляду тривалістю рік, а потім - ясла і робота. Так от, той пальчик був навпаки, трошки товстіший ніби припухший.
    В результаті - все ок, виросла афігєнна розумна, активна і реалізована жінка.:girl_dance: руки і пальці нормальних параметрів.
     
  7. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Забила б інтернет-магазин Telmone загалом і менеджера Свєтлану зокрема. :dash1: Десь рік тому ця контора роздавала на Фейсбуці шампунь на пробу. Ну я ж люблю халяву, от і спокусилася... В результаті за безкоштовний пробник крім вартості пересилки заплатила на пошті понад 100 грн, бо добрі продавці накидали мені в посилку додаткової косметики. Далі представники магазину стали мені регулярно надзвонювати і закидати повідомленнями з пропозиціями щось у них замовити. Це дратувало, але було терпимо до того часу, поки до справи не взялася менеджер Свєтлана. У Свєтлани була "неправильна щелепа" і проблеми зі слухом, бо вона абсолютно не сприймала мої відмовки. Вперше ця пані "порадувала" мене тим, що я виграла шалену знижку, і тепер можу придбати в них супер-сковорідку всього за 1500 грн і "пастєльку как в савецкам саюзє" за 2300 грн. Я віднікувалася, як могла, Свєтлана вперто не розуміла моєї відмови і погрожувала передзвонити пізніше... Натомість ввечері прийшло повідомлення про те, що моє замовлення на суму 1400 грн прийнято, і незабаром я отримаю посилку. Через 2 тижні мені надзвонювали вже з Укрпошти з вимогою забрати відправлення. Зрештою посилка поїхала назад, але Свєтлану це не зупинило. Вона і далі тероризує мене з різних номерів , не звертаючи увагу ні на час доби, ні на мою інтонацію. Служба підтримки цього диво-магазину запевнила, що мої дані давно видалені з їхньої клієнтської бази, але Свєтлана невгамовна. Ну от звідки такі беруться? :dash1:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    Як я вас розумію. Вся ота квартирна естетика вигадана лукавим. То електромережа, то водопостачання, казнащо. Пекло прийшло в світ(~_~). Постійно щось горить, димить та лється. Мав с того великий клопіт. Але одного разу дивився про Дизайнерку-архітектора з Нідерландів. Вона отримала перемогу за проєкт споруд університету. Обійшла всіх. Вартість склала на 30 відсотків дешевше, тривалість будівництва менша у два рази. Секрет простий. Всі комунікації запроектовано зовні. Нічого не ховається в ніші та під гіпсокартон. На заощаджені кошти було побудовано парк чотири пори року. Коли студенти ідуть між корпусами то є зима, весна, літо, осінь. Надзвичайно гарно. З тих пір я собі все переробив. Всі комунікації зовні. Пекло відступило(°÷°)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Покажіть, бо слабо уявляю)
     
  10. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Труба на воду зовні?Каналізація зовні? А зима?
     
  11. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    в ку
    в купляній квартирі горяча та холодна вода в санвузлі труби були під кахлями. ото там лопла труба. було варіант все роздовбувати, то зробив поверх плитки. в коридорі відгоріла проводка на світильник. так само під штукатуркою провід. так само, все тепер робиться поверх в лоточках спеціальних. фото з тернету.
    --- дописи об"єднано, 16 Грудень 2020 ---
    мамається на увазі внутрішні комунікації.
     

    Вкладення:

    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. orange girl

    orange girl Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    :))), то я з інтернету скачав. А хлопці що в європі працюють дуже гарно роблять, якось говорили на цю тему, то кажуть що багато замовників саме так роблять. Вже штроби мало хто б'є, є продукція яка гарна на вигляд. Труби, фітинги різних кольорів. Лоточки під електрику.
    P. S. Є і гарні фото,можна подивитись, але то вже реклама. Тому такі фото, щоб змозуміти принцип. Зручно обслуговувати і в разі необхідності перекрити.
     

    Вкладення:

  14. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

     

    Вкладення:

  15. New look

    New look Well-Known Member

    Просто вкурвило мовне питання
    У мене сьогодні емоційний порив негативу до російськомовних деяких громадян нашої держави. По-перше цього року вперше за 15 років вибісило, що всюди чую російську, відчуття, що половина людей у Львові російськомовна точно. Знаю кількох людей які переїхади сюди, і дехто вивчив( з Росії хлопець родом) і прекрасно розмовляє постійно на укр., інша пара знає і коли ми бачились теж частково собі балакали на укр, є знайомі які на російській, я з ними на українській. Але є категорія яка нагло нав'язує російську, хоче прогнути україномовних під себе. Оте їхнє "какая разніца" це переходить у агресивне нав'язування думки.
    Раніше взагалі не думала про мовне питання, бо жила в україномовному оточенні і що десь там є така проблема не цікавилась, а зараз інакше... бо бачте но дівчина з Харкова приїхала у Ужгород і радіє, бо у Харкові почалась фігня з мовою і люди деякі стараються там розмовляти укр., і піднімають мовне питання там, а тут на заході їй добре. Ще недавно один заявив, що у нас надто сильно піднімають мовне питання...Най би в Америці сказав, що у них надто часто піднімають питання чорних. Історію почитали б люди і покумекали, чому так склалось і чому їхнє проштовхування російської це зневага до країни де вони живуть, та й зневага самих себе вкінці кінців. Бо бути громадянином однієї країни, і так не любити своє, а ''любити'' мову чужої, та ще й агресора, це якась психологічна форма проституції.
    Оу і ще бісять люди, які постійно в розмовах кувиркають слова...вуха болять.
    І ще мені недавно сподобався канал Ірини Фаріон)) не знаю чому про неї так багато негативу і насмішок чула.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Смішно Смішно x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    Ірина Фаріон як Касандра з Трої. Бачить майбутнє, каже що робити але ніхто її не слухає. Сам такий був. Добре що хоть прозрів, то хоть вмру людиною:)) а це вже немало:)
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Сьогодні домовилися з представником фірми про огляд квартири. Час не дуже підходив, але це не ми вибирали. Поперлися ми на інший кінець міста(це майже 1 годину на метро і на поїзді в одну сторону) , прочекали 2 години і представник фірми так і не прийшов. При тому, що на огляд прийшло ще 8 сімей, які разом з нами чекали. В офісі ніхто не відповів на тел дзвінок, бо сьогодні вже не працюють. Коли ми приїхали додому, зателефонувала російськомовна дівчина і попросила щоб ми взяли квартиру без огляду бо її можуть звільнити з роботи, їй щось там не склалось приїхати, а зараз всі скарги на неї написали і оскільки ми слов'яни, ми її зрозуміємо і її виручимо. По-перше всі ми люди і можна попередити про форс-мажор і скасувати зустріч, по-друге з якого переполоху ми маємо брати кота в мішку? За умовами фірми ми маємо дати відповідь до завтра 10 години ранку, зрозуміло що квартиру ми не побачимо і її навіть не планували показувати. Я просто в шоці від людей.
    П. С. Ми вже були на таких оглядах, один навіть скасували за 2 години до зустрічі, все офіційно і без підводних каменів. А цій дівчині маклеру просто не захотілось їхати в інший кінець міста
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Забилам би тих ......гонщиків на самокатах. Несеться, не дивиться куди, "розступіться, бо я їду". Просто якесь нашестя їздунів. Вчора тільки й встигала з малим притискатись до стіни, щоб не збили.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. YulyaT

    YulyaT New Member

    Мене з дитиною майже не збив такий гонщик. За метр від дитини зрозумів, що зараз влетить, та загальмував носом у стіну будинку поруч. Їздять по тротуарах, то капець.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1