Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    А я думала, що лише мій чоловік такий антисвятковий :) Дуууже рідко може щось подарувати з власної ініціативи, переважно за кілька днів (чи тижнів) до свята я нагадую, що скоро така-то дата. (І про день народження теж), підказую, або й прямо кажу що хочу.
    Так, часто опускаються руки, і в грудях тисне, особливо після романтичних мелодрам. Думаєш - от повезло комусь, а потім (я реаліст і практик) думаю, а якби мій чоловік на останні гроші купив мені мільйон троянд, а на наступний день не буде за що дитині хліба купити, але буде романтика і море квітів? Нє, я такого щастя не хочу. Кажу: купи мені троянди або тюльпани, бо гербер і ромашок не люблю - піде і купить, ну і на тому дякую. Або каже - на гроші йди собі купи що хочеш, бо в нас смаки різні - значить дбає, щоб мені догодити :)
    Словом (розписалася я тут), позитив можна знайти у всьому, але поплакатися теж інколи варто тут, щоб дорогу людину не прибити в пориві емоцій.
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    ой, та я Вас прошу))
    мій он захотів на 23 лютого заміну мастила та фільтрів в машині)) і думай тепер де взяти 500 грн)) а отримає мабуть пачку фервексу і жарознижуюче, бо звалився нині з температурою.
    а я хочу новий комп на 8 березня. а в кращому разі отримаю комод і кілька шафок, бо лахи нема де складати.
    але ні, була у нас романтика і несподіванки. на мій ДН в перший рік спільного життя я отримала новий телефон. то фігня що потім ми мусіли вкласти наш бюджет в розміри моєї стипендії)) а на Миколая я отримала суперові парфуми за ціною тижневої зарплатні мужа, і тоді ми вкладались у гроші за дитину)) ну і щоб отримати подарунок я мала вилізти на табуретку і розказувати віршики))
    тепер коханий таких сюрпризів більше не робить, а я і не переживаю)) коли наближається якесь свято я відкрито кажу що мені треба і найчастіше отримую гроші і вільний час на шопінг. правда потім муж питає: ану покажи що я там тобі надарував)))
     
  3. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Забилам би свого мужа! Забув забрати речі, від моєї сестри, про які я йому нагадувала весь вечір. Турка кусок, чесне слово. Колєгу з роботи забрати не забув, а речі для мене - забув! Хай тільки-но приїде, я йому блін дам :girl_feminist:
     
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    О ні, ви далеко не одна тут з таким чоловіком...

    Мій теж не дуже проявляє ініціативу в робленні сюрпризів чи подарунків (а навіть і в способі проведення вихідних). На іменини максимум - пачка мого улюбленого рафаело, на 8 березня - квіти, на ДН - вихід в ресторан, на Миколая тільки від мене був маленький подаруночок для коханого, а я навіть ніц не отримала (але хоть сама собі накупила немало:girl_claping:).

    А на день закоханих (ми не святкуєм в принципі, але...) знаєте що видав? "Я так хотів тобі купити квіточку зранку (а він якраз в той день зранку ходив на ринок за молочним до знайомої бабки)..."

    А як хотів, то чого не купив, питається? Взагалі не розумію смисл тої фрази, нащо казати, що хотів купити, якщо і так не купив?

    Наразі згадую тільки один дійсно класний подарунок - колечко з діамантиком після народження малого. А синочку вже 5 років!
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    обіцяв на річницю весілля. Будем бачити) На Валентина мала квіти і купу солодкого, яке я мала шукати по всій хаті. Але до того він розіграв сцену, що нічого не приготував. Яка я була зла. Сказала йому збиратися, бо їдем в ювелірний купувати мені подарунок:girl_crazy: І він реально почав збиратися ! Ну але після побачених квітів мене попустило і свято було врятовано.
    По темі - стукнула б його вчора трошки. Цілий ранок впрошувала збиратися швидше, бо мали заїхати в салон подивитися йому ж на машину. Скиглив-скиглив. Зібратися. Приїхали 5хв після закриття салону. Слів в мене не було, тільки дим з вух:girl_devil:
     
  6. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Забила м би свою сестру. Знову! Дістала! :girl_devil: Всяка наглість має мати межі! Але в неї - татів характер - совісті нема, тільки наглість, любов до гулянок і грошей, але сама заробляти не хоче, а з мами тягне. Як щось їй треба, то хоч до рани прикладай, а потім одразу ж про це забуває. Зате сама, як десь щось якусь дрібничку поможе, то всьоооо, їй в ноги треба до кінця життя кланятись! А тепер черговий раз лізе забирати те, що їй не належить! Блін, як же дістало... :aggressive:
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Я нині мала бажання притовчи мужа... бо нервував дурницями. На форумі писала довгий пост два рази, але комп мені так зробив, що два рази викинув мене геть із сторінки. То я зрозуміла, що Бог не хоче аби я про те писала. Той не писала...
    Але з тим чоловіком і його якимось неуважним відношенням до моїх проблем то щось жахливого.
     
  8. Vivaldi

    Vivaldi New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    у більшості з нас (жінок) одні й тіж проблеми і вимоги...
    та коли ми зрештою вчимось давати собі раду і не чекати на прояви уваги... тоді нас звинувачують, що ми забираємо в чоловіків їх міцність (мужність)...
    зразу на думку приходить "Записки" Ліни Костенко, де чоловік мріяв про жінку, яка буде порхати над ним, коли він прийде з роботи, догоджатиме... але що він для цього зробив?..
    коли жінка замахується на роботі, летить додому, бо дітей треба обійти, а вдома докори : чого ти не така як колись?..

    в нас є вибір:
    1. мовчати - підкорятись, надіятись на краще.
    2. самим робити краще.
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    дуже гарно, маєте пропозиції ЯК самим робити краще?
     
  10. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    мені здається, (виправте, якщо не так) у кожного своє уявлення "краще" і про те, ЯК саме оце краще зробити. панацеї нема.
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    забила би свого мужа. отак просто чимось важким і по болючому місцю. за одну неділю витріпав мені нерви як ціла татаро-монгольська орда за всі роки їхніх набігів на Україну. то добре що я така врівноважена і не висказала йому все, що думаю з цього приводу прямо в лице, просто сміялась з нього. а на душі так противно....маю не хлопа в хаті, а ванільну принцесу, чесслово.
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    А би просто когось забила, не знаю кого і за що але забилам би і може стало б легше. Щось мене всі і все дратує
     
  14. Steba

    Steba Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Забилам би свою одну підлеглу на роботі. Причому чимось важким і по голові. По віку вона старша, а не може пережити що молодша нею керує. Підножки на кожному кроці ставить. Крила розпустила, а сама така тупенька. Жодного питання самостійно не вирішить. Нічого до кінця не доведе. Потенційним клієнтам плете бздури як в білій гарячці. Люди на неї керівництву скаржаться. До абсурду доходить, питають коли не її зміна починається. Єдине що почерк в неї гарний. Але три речення писатиме пів дня. І колектив то бачить, вже прямо їй кажуть щоб не несла себе вище неба. Одним словом забилам би.
     
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Забила би пару мамочок з нашого класу.
    Спріпали нерви всьому Батьківському Комітету. На зборах з усім згідні, і те треба, і те треба. І ось вже 3-й рік все йде по тому ж приблизно бюджету, і вони за спиною починають обурюватися, робити з мене здирницю якусь. Я вже просто не витримую...
    Збираю по мінімуму, їзджу з батьками по гуртівнях, всім все подобається. А зараз почалось. Роблю збори, складу з себе повноваження. Дістало. Та скажіть нормально " я не можу здати", обійдемося, я що не людина, не розумію? Я така ж "батьки", як і всі, тільки тепер з купою не потрібного мені геморрою і образ на мене особисто.
     
  16. Vivaldi

    Vivaldi New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    це проблема нашого суспільсва і ментальності. мовчите - ви погані, скажете - то не здавайте грошей, скажуть, що ви премудра, принижуєте...
    ніколи всім не догодиш.
    цікаво чи комусь спадає на думку подякувати вам за витрачений час і нерви?
     
  17. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Ааа! Забила би за то, що він постійсно все нюхає! Взагалі все!)) Іноді себе незручно відчуваю через це))
    А ще, забила би, через те, що він їсть стільки майонезу і кетчупу і все сильно переперчує (але це вже його смакові рецептори мабуть вимагають)
     
  18. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Я б теж когось прибила, може б полегшало. Мене дратують колеги по роботі, які вважають, що їм всі щось винні, а коли треба щось від них - починають викручуватися і шукати якість відмазки. Не можу терпіти несправедивості
     
  19. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    А у мене сьогодні виникло бажання забити свого колегу по роботі. Під кінець дня в мене аврал - готуюсь до завтрашніх зустрічей, а у нього "словесний понос". І бачить, що я вся то в моніторі, то щось пишу в записнику. А йому приперло поговорити і рот не закривається!!!!! То капєц!!!
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    А я сьогодні така добра - нікого не забилам би))). Люблю такі дні. От тільки зараз він закінчиться - малий зі школи прийде(((. З купою уроків))). То всьо - Табачник. От я себе і накрутила! Забилам би Табачника!!! За всьо!!!