Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.880
  1. Tikaba

    Tikaba New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Забилам би сестру свого чоловіка. Мега неприємна особа, яка до того ж любить випити. 8 років працювала( читайте гуляла, пила) в Чехії, в той час, як свекруха була з дітьми, грошей додому на дітей не висила, раз в рік приїжджала. Останього разу взагалі страшила, що не приїде. Свекруха впросила. По приїзді сховала паспорт і сказала, щоб сама сиділа з своїми дітьми. І тепер напротязі 1,5 року ми вислуховуємо, які ми всі погані, скільки ми їй винні, відірвали від веселого життя, діти її не слухають, бо свекруха їх погано виховала, що ми її вигнали з дому. Одним словом бред сивої кобили. Свекруха плаче, чоловік пробував з нею говорити, але без толку. Фух. Понаписувала сумбурно. Пробачте, але дістало
     
  2. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    живу біля навчального вузу, відповідно кожного дня в підїзді сотня дітей-курців, мало того що половина дівчат-майбутніх мам. то до кінця дня підїзд запльований і сотні окурків валяється і пляшки з-під алкоголю - достало вже....:girl_mad::girl_mad::girl_mad:
     
  3. Tikaba

    Tikaba New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Не знаю, кого в даній ситуації вбивати, але напишу. Живу на Закарпатті, де багато циганів. Недавно, знайома розказала (акушерка в роддомі). Народжувала у них 11- річна циганочка. Ледве розродилась. Але, що хочу сказати. Відколи почали давати гроші на дітей, цигани почали активно народжувати. І це вже стає проблемою. Починають, як тільки стають плідними. До 20 років мають 4, 5 дітей. Доходить до смішного: баба, дочка, внучка - усі вагітні. Читати, писати не вміють, курять, п'ють. Діти недоглянуті, брудні, голі - босі. З 3- ох років самі на себе заробляють, ходять і просять. І кого вбити в даній ситуації. Діти - невинні, що батьки на них заробляють на свої гульки. Може владу?

    ---------- Додано в 00:50 ---------- Попередній допис був написаний в 00:44 ----------

    І взагалі повбивала би тих, хто народжує дітей, лише через те, що держава дає гроші, а потім ці діти страждають, через батьківську байдужість;-(
     
  4. Tikaba

    Tikaba New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Забилам би свого чоловіка. Тоже, блін, мені - пельменний король. Від минулого понеділка, кожен день хоче пельмені їсти. Ну добре хочеш - будеш. Усі дні крім середи і п'ятниці. Мені вже ті пельмені поперек горла. Собі з Ігорчиком варю окремо. І сьогодні - апогей тижня. Зранку встала. Думаю, зроблю приємне, він любить угорські страви. Наварила. Всі задоволені. Вечером 19:55 коханий муж заявляє, - "Сонечко, ти знаєш, я би з'їв... пельмені. Не хочеш наліпити". "Занавєс". Знаючи, що через 20 хв. Голос країни - єдина передача, яку я дивлюся, а каструлі повні, він хоче уже ненависні мені пельмені, від яких мене вже нудить. Посварилися. Тепер лежить, дується, бо голодний ( з принципа не пішов їсти). А я ногті гризу.

    ---------- Додано в 00:53 ---------- Попередній допис був написаний в 00:48 ----------

    Блііін і себе готова вбити, за те, що ніяк не позбудусь звички ногті гризти(
     
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    А в мого... В котрій би не вийшов з роботи - все рівно після 8-ї приїжджає... Тепер я зрозуміла що означав вираз його генерального про "ненормований робочий день". Ой, доберусь я колись до нього... :sad:
    Сьогодні з 3-ї ночі сиділа над звітами. Вдень хотіла біля малої прилягти - так вона бачте, за 1 годину встигла виспатися... Зла, сонна, недовільна...
    Все, складаю посуду на миття, включаю, і йду спати.
    Пи.Си: але перед тим 25 гр коньячку посмакую ;)
     
  6. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Другий день підряд посварилися з чоловіком(позавчора і вчора). Я тут писала на днях, що розбила нову машину(хоча вина не моя), я бачу і розумію, що він через то нервується і переживає(ніби я не переживаю, ага). Ну й чіпляється до дрібниць. Я терпіла, скільки могла, мовчала, згладжувала, навіть вибачалася за щось - як об стіну горохом. І таки пересварилися. Не говорить нормально, огизається тільки, звісно, я ж у всьому винна! А в мені вже також характер говорить - я не можу другу добу сварку згладжувати, я також нерви маю!
     
  7. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    в мене аналогічно
    писала і в жек і міліцію - нічо не можуть зробити
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    а я зла на наші комунальні служби, чи хто там відповідає за світло? взяли собі за звичку світло вимикати кожних кілька днів :girl_devil: скільки можна???? тож всі прилади можуть погоріти!! минулого тижня сиділи без світла з 9ї до 15ї години. але я була зла
     
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    а мене дратують чоловікові забавки на компі, танки особливо, ото мене дратує. Як може дорослий чоловік то бавитися.
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    :girl_haha: мій теж в то бавиться, діти ще в своїх 30)))) але правда, перед тим як сісти, то питає ,чи треба мені чимось допомогти..ну і бавиться коли вже дитина спить...
     
  11. RedApple

    RedApple New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    в мене була ціла війна за ці танки, вже рідко в них бавиться, або коли немає ніякої роботи
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    а мій брат молодший на цих танках заробив собі на машину, ну, і заначку сформував. Так що мене його танки не дратують, я горджусь ним!
     
  13. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)


    У нас теж так роблять, особливо вночі, лише бачу по годинну на кухні, що знову виключали, а вчора взагалі в 11 вечора виключили і десь вночі включили. Що то вони за моду взяли, зла не хватає.
     
  14. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    от от, я недавно стою на світлофорі, чекаю зелене світло.Йде рагуль, не досить на червоне світло, то шей харкає таквбік, а вітер був в мою сторону, я аж відійшла. Думаю ше на мене. О то точно тре забити, або заставити то всьо витирати. Рагуль і всьо.

    ---------- Додано в 15:18 ---------- Попередній допис був написаний в 15:18 ----------

    а як він то заробив?
     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    :8:
    сестро, розкажіть ЯК!??

    ---------- Додано в 15:37 ---------- Попередній допис був написаний в 15:33 ----------

    І я дивуюся. Як старша жінка, з дітьми дорослими, може сидіти і бавитися в Домовятко на однокл??? Дурощі одні в голові.!:gamer:
     
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    хоч то вже й "ОФФ", але...
    "танки" гра міжнародна, і серед іноземців багато таких,які хочуть грати на преміумних (прокачаних) танках, а набивати досвід їм лінь чи немає часу, але є гроші, які вони можуть заплатити тому, хто зробить це за них...
    Брат зайняв цю нішу. І виконує замовлення. Хоча тепер на танки він дивиться не як на гру, а як на роботу.
     
  17. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    а мій на футболі помішаний : у футбол грає 2 рази в тиждень , практично щодня дивиться якийсь матч (ну дуже вже потрібний і цікавий :girl_crazy:) і кожного вечора допомагає виграти своїй улюбленій команді в неті :girl_devil:
    ще забула написати : раз на місяць-два тре ( ну конче) купити собі нові буци, гетри, якусь супер-пупер дихаючу футболку ( і то нічо що у шафі вже кілька шт. різних кольорів лежать)...
     
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Така зла на окулістку з нашої поліклініки - проходимо медогляд в садок і всі лікарі як лікарі (навіть деякі просто так писали що здорова коли вона недавала подивитися себе), а та разом з медсестрою на пару почали брязкати доні брязкальцем для новонароджених і злилися як то вона не дивиться на нього (ніби то не дитина мала а робот), а потім ще сказали: "І звідки то тепер такі діти беруться?" . Мене то так взлило, але стрималась не хотіла собі настрій на день псувати
     
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    то не то слово... в нас десь більше тижня таке витворяли зі світлом, та ше й з водою! от навіть сьогодні ввечері з гарячого крана тече якась цівочка:girl_nea:
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Ох, це певно вже глобальна проблема :girl_in_dreams:
    [​IMG]