Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.880
  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    так-так... і у ваші ряди.

    прочитала то своєму "танкісту", то він дивується, каже - що такі танки можна купити уже в грі, чи ваш брат їм дешевше "продавав"?
     
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    можна, за якесь там срібло-золото-досвід, а його треба довго набивати. Спитайте мужа скільки він досвіду бере за бій. Це займає таки трохи часу. А брат бере це на себе. Після "роботи" ти отримуєш власний аккаунт з ніштяками, йдеш в майстерню і купляєш все що хочеш.
    Ну, якось так.... можливо щось не точно описала...
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Так мене щойно чоловік розізлив - каже: "і що ти цілий день робиш, не можеш лад навести у квартирі?" Забилам би!!! Чисто не там, де прибирають, а де не смітять! Та мене вже зхарило за кожним підбирати, всюди потрохи підтирати. А цю працю ніхто і не бачить!!! Той побут мене доб"є! Кожен день щось переш, завжди свіже вариш, за всіма поскладаєш, з дітьми двічі погуляєш (це не моя забаганка, я б краще той час використала на щось інше, але дітям потрібне свіже повітря) - так він ще й це притикає "цілий день гуляєш", а попросиш, щоб сам з ними пішов - так в нього то насмарк, то голова болить, то колеса треба поміняти! Блін, так то нервує!!!
     
  4. erene

    erene Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Затовкла б свого чоловіка, роздерла на дрібні кусочки, потім склеяла, а потім знов роздерла, вже немаю слів аби висловити свою злість на нього. Бреше постійно навіть найменші дрібниці і то бреше, притому дивиться в очі і далі бреше, діств своєю брехнею, як боротись з тим далі незнаю. Сьогодні ситуація, гуляла з малим поруч з стоянкою,бачу машини нема, дзвоню, питаю про роботу, коли буде, так між іншим кажу " Ти сьогодні часом не машиною" , а він мені" та якою машиною, я ж зранку спеціально скоріші вийшов щоб на маршутку встигнути", я йому кажу що стою напроти стоянки і машини мена, а він каже що неможе бути такого. Ну де совість , а потім приходить Додому і включає дурачка так ніби нічого і несталось. Колись чесно на нервовій почві виберу очі, бо постійно живу в брехні,вже незню де правда а де ні.
     
  5. Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    А мене розізлила моя коліжанка, дзонить сьогодні,вітає з Великоднем , і питає, чи дивились ми вчора по телевізору трансляцію сходження Благодатного вогню, відповідаю, що ні, не обгрунтовуючи нічим..і тут звучить "Якісь ви неправильні!"...ну чого судити зі своєї "колокольні " тільки тому, що ми не робимо так, як роблять вони? я вчора не знала за що скоріше братися, враховуючи ,що Великдень на носі, та й телевізор я не люблю дивитись в принципі!
     
  6. Steba

    Steba Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Забилам би вчора свекруху свою. Коли щось готую на кухні то так і хоче запхнути мені то гнилі овочі, то підпсуте м"ясо, то прокисшу сметану щоб не викидати. Нема дурних, з того сама нехай готує. А я таке і людям не дам і сама не їстиму. Тепер старатимусь готувати коли її вдома нема.
     
  7. Delikatna frukta

    Delikatna frukta New Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Ну і даремно, нігті шкода. Я би свого коханого забила за те гриження нігтів. Так люблю доглянуті руки, а в нього до половини пучки нігтів немає. Гризун паршивий. Так мене то нервує!!!:girl_cray:
     
  8. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Забилам би свого чоловіка: їхали по трасі на Тернопіль (це важко назвати трасою, хто їздив - знає, яка там дорога), я за кермом, зі ста ям я 99 обмину, а в одну в'їду, то він вже репетує: ти що не бачиш де їдеш?, чого ти яму не об'їхала? Добре так казати, коли сидиш збоку і коли сам не їздить за кермом взагалі.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Злитись на таке не варто, а просто зрозуміти відкіля ноги ростуть. Я колись також нічого не викидала, саме тому, що виховання таке було. Згодом і я і мій тато переглянули такий підхід до їжі, і з спокійною душею викидаємо продукти які вже не першої свіжості. Моя мама і надалі плаче, що ми марнотратники, і що краще нехай грішний живіт трісне, як Божий дар має пропасти... але це вона і залишається з нею. Я вважаю інакше, і спокійно говорю, що я з цим готувати не буду.

    Раджу такі речі просто повикидати, навіть якщо свекруха потім буде нарікати. Бог нам дав наше тіло не для того, щоб ми його труїли. Якщо шкода, то нехай купує меншими порціями, щоб використати зразу а не тримати довго.

    А ви подивіться в корінь проблеми. Гризе, признак неврозу. Навіть в українській літературі це описано (як той твір, про трьох сестер... от старість не радість).
    Я також страшний гризун була, і мій чоловік злоститься на те, що я нераз ще маю звичку потягти руки до рота. Але це сягає причинами в далеке минуле, і якщо усунути причину тої звички, той звичка зникне.

    А щодо теми, то я нікого не хочу забити. Просто забагато хочу встигнути а треба почати відмовлятись від певних речей, бо всього не встигну аж ніяк. Злюсь на себе, що не все встигаю, що запланувала.
     
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    В мене те саме: але я ями ще пролітаю - а він диски гне... А на літніх дисках взагалі боюся пускати за кермо (бо вони литі)
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Гррр, забилам би вітер. Нащо йому моє простирадло з нового комплекту??? І так я користуюсь прищепками, вони разом з простирадлом полетіли в мандри...
     
  12. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Я розповіла своїй коліжанці, як хочемо назвати дітей, коли вони в нас будуть( ще не плануєм, весілля тільки через 2 місяці). А вона каже "фу, що за ім'я таке ужасне" Так неприємно було, що капець:cry:
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    мій коханий, єдиний в світі, найнайкращий в світі чоловіченько.. просто з цікавості вирішив розфіксувати колесо на візку (щоб оберталось на всі боки). Розфіксував, а назад не зафіксував. Щось там поламав всередині. Дуже прикольно поламати річ, якою користується хтось інший, а ти тої "маленької незручності" не помічаєш.
    А ще любить він хвилин 40 щовечора поговорити по мобілці, зговорити свої і мої безкоштовні хвилини. Вроді нічо, але деколи ЗАБИЛАМ БИ!!!
     
  14. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    відкриваю морозиво, щоб їсти і іду по дорозі в пошуках смітника, проходить 5 хв. немає, 10хв. немає 20хв. вже напрягає, а смітника ніде і близько, добре що мене дома виховали що на землю не можна кидати, але це реально ніякі рамки не влазить, а хочуть щоб місто чисте було... та й місто вроді не мале (Львів) не вже це так важко подбати про смітники???
     
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    я теж таке помічала. от хочеш ніби культурно викинути в смітник, а його годі знайти. то деколи ті папірці, обгортки в сумочку кладу, потім цілу купу викидую...було б більше смітників у місті (не тільки в центрі), може б і був Львів чистішим. бо думаю, що більшість таки б не смітила на вулицях...
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    А я вже з тим просто змирилася. Якщо маю на вулиці якесь сміття, а поблизу нема смітників, то з чистою совісю ховаю собі у сумку.
     
  17. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    В мене така історія кожен день, люблю щось під"їсти на прогулянці:girl_crazy:.Або стоїть смітник, весь забитий, а навколо нього гори всього...Як працювала, то біля роботи взагалі декілька раз смітник спалахував, ми тушили відрами води, а запах потім...:khomyak::khomyak::khomyak:
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Ну, і до теми. Короче, забилам би нині мужа, що довів мене до нервового зриву. Ой, забилам би, прибилам би.
    Що ж то з тими хлопами. Таки періодчино як не нагадять в душу, при чому в самий не підходящий момент- не проживуть.:girl_feminist: А тут ще я нагвинчена. Ех...:sad:
     
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Забила м би свого свекронька.... Робила гостину. Заходжу в кімнату де діти бавились - а він НОГАМИ (босими і ... фу) шурає по підлозі пузлями малої. Зробила зауваження, кажу: мала деколи і до рота ще бере і гризе - то він як ногою відкопнув від себе тоті всі іграшки....
    Ну як то після всього мати здорові нерви і безмежну любов до таких людей??
     
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: ЗАбилам би! (2)

    Зла сама на себе ,бо маю ,такий настрій як львівська погода.Щей коханому зіпсувала... і нащо то я зробила ,щей говорю все ,:girl_devil:що в голову прийде...сама все псую...Що з собою зробити?