ЗАбилам би!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 25 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: ЗАбилам би!

    як і більшість геніальних ідей :girl_crazy:

    Забилам би свою маму і сестру. Ну так, легенько, чисто з виховною метою. Красавіци захворіли, полінувались сходити до лікаря і купили собі САМІ жорсткий антибіотик. А сестричка вимудрилась ковтнути подвійну дозу. дяка Богу, що після тих всіх приколів вони суто випадково розповіли то все мені по телефону і мала нажерлась активованого вугілля і все обійшлося. Ну як можна бути такими безвідповідальними??? Точно, для таких йолопів треба зробити ліки по рецепту.
     
  2. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    забила м би свого шефа, довго морочив голову ,які квитки купувати. І коли він вирішив, я з дому сіла за комп і купила йому той квиток, то всеодно зле зробила, бо треба було перепитати про один нюанс, бо він думав зовсім інше. Найбільше була зла, що він хотів з мене зробити винну.
    Має таку звичку, думати одне, а говорити інше, а потім когось зробити винним, що не прочитав його думки.

    ---------- Додано в 00:12 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ----------

    а тепер застряла на посиденьках до ночі.
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: ЗАбилам би!

    А що б могло статися?
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Від отруєння до хм... літатєльного випадку. Залежно від індивідуальної реакції. Судячи з того, що вугілля то всьо вивело - алергії на той антибіотик в неї нема, але все ж... То була не просто подвійна доза, а *подвійна максимальна*
     
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  6. Goerid

    Goerid New Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Забилам би свого "чоловіка".
    Він жадний. Не зовсім в прямому розумінні слова. Він може дорбяче потратитись у ресторані, чи десь на віпочинку, але коли ми йдем у магазин мене аж тіпає....
    Він на всьому хоче економити! Елементарно, нашо купляти макарони твердих сортів пшениці якщо можна купити на вагу, замість масла спред і т.д. А в одязі то взагалі, нашо шкіряну куртку за 3000, якшо така сама дермантинова 700... Якщо б він взнав реальні суми які я витрачаю, посивів мабуть б за день....
    Підскажіть як перевиховати?
     
  7. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: ЗАбилам би!

    а ніяк, я вже змирилась з тим, і тепер просто відкладаю собі гроші, сама все купую, а потім роблю вигляд, що так і було (якщо йдеться про одяг), а він просто забув, що мав ті штани чи куртку. ну а з їжею в нас проблем нема :)
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: ЗАбилам би!

    забилам би працівницю Львівенерго, яка прийшла розповісти мені, що я витрачаю забагато електрики. наша однокімнатна квартира споживає найбільше електрики з-поміж інших однокімнатних квартир у будинку :) ну не брєд? По-перше, з увімкненим світлом я не сплю і телевізор не лишаю включеним, коли їду на вихідні. А по-друге, блін, якщо всі перейдуть на гасові лямпи - то те ж енерго без зарплатні лишиться, нє? Моралізатори...:girl_devil:
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: ЗАбилам би!


    Забилам би сусідів - паркуються напроти нашого виїзду, хоча говорили їм вже разів 30. Вулиця вузька, слизька - дуже важко виїхати/заїхати в двір....
     
  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    то саме, тільки в нас громадянин, і спить тільки з татком в своєму ліжку, а я як королева на нашому з чоловіком ліжку, але сама, без мужа (бо той з малим).

    Не забилам би, просто дивуюсь: кому то більше треба малого привчити самого спати?..
     
  11. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    свою бабу і її сестру. Доказують Тарасикові, що треба їсти правою рукою, а не лівою, бо так не правильно і з нього в школі будуть всі дітки сміятися, коли він буде все робити лівою рукою. Тільки я вийшла з кухні зразу переклали ложечку в праву руку і далі за своє. Я не права, бо то змалечку треба перевчити, бо потім тяжче буде. Мене аж тіпає:girl_devil:
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Моя свекруха колись за таке намагання перевчити Марка вже відгребла від мого чоловіка))) А я як шульга з народження тільки веселюсь і тролю її розмовами на тему; а нащо перевчати? а якщо лівша, то що?, а от ви правша і що, ні вишивати, ні вязати, ні шити не вмієте)))) ну і так далі. Ясно що відповідей на питання в неї нема.
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  14. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Але он незважаючи на те, я можу дратуватись на свого чоловіка. Для прикладу, сьогодні у нас погода як на кінець світу. А він не досить того, що збудив мене пів шостої зранку аби розказати, що погана погода (так ніби я сама не чую, як дощ періщить по хаті а вітер нею гойдає) так щей ключі від мого авта забрав зі собою на роботу. Мені виходити з дому, спішусь дитину завезти на автобус, а ключів не є. Ну і як тут не стукнути когось? Мусіли на ходу шукати запасні. Добре, що знайшли, бо інакше було б зле :sad: Але онтакий він є. Має привичку кинути ключа собі в кишеню і вже. Як береш моє авто, то постав мені ключик на місце в кухні... а нє. Жбурнуло в кишеню і пішло на роботу. :girl_crazy:
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: ЗАбилам би!

    ще навіть дуже може змінитися. У річних діток ( як і меншеньких) дві руки "ведучих".
     
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Ну в нас Марко так брав все в ліву ручку, потім робили такі собі тестування, щось йому простягали ніби в праву руку( не даючи в ліву), то він брав правою і тут же перекладав в ліву. Потім малювати почав лівою, а потім писати...то вже так і є.

    Я не розумію тих старозавітніх забобонів...просто влюдини більше розвинена інша півкуля мозку, більше творчих здібностей, музичний слух навіть кажуть в шульги розвиненіший краще.


    То спитайте, поки ЩО не пізно?:girl_crazy:
    мені в тому плані пощастило, в мене тато шульга, я і Марко....тому дідусь навіть десь відчуває гордість)))
    А свекрухині закидони...хто би то слухав))) Тим більше, що бачить малого раз на рік.

    З приводу забила би...
    вчора дзвонить моя прелєстна свекруха до чоловіка і починається..."Всьо, казали мені жінки, що завтра буде біда, бо то тая вмерла, тамтая мала сон- буде таки той кінець світа.." На що мій муж їй сказав, що їй не треба ходити до церкви і корчити з себе побожну, раз такий брєд виплітає.. То вона гірко образилася..
     
  19. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: ЗАбилам би!

    мій тато ліворукий, але біля творчості навіть не валявся :), він суто технічна людина, так співати голосно він вміє)), але трохи де-коли не попадає :girl_crazy:, при тому, що мама музикант з ведучою правою рукою )).
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    ага, так-так, я вроджена ліворука, правда батьки перевчили писати правою :girl_devil:, хоча все решта(різати хліб і щось таке подібне) мені легше таки лівою. Колись пригадую один викладач з сольфеджіо в десятирічці, коли я поступала туди сказав, що в мене ще більш абсолютніший слух, ніж в сестри моєї(вона в нього вчилася) :girl_crazy:. Моя мама потім так собі подумала, що певно сестрі то вона розвинула слух, бо писала з нами багато диктантів і ніби спочатку сестрі не так легко йшло, а мені то завжди, як горішки лускати, обожнювала то діло. А от тепер я все розумію, я просто лівша, а сестра правша :girl_cool:
     
Статус теми:
Закрита.